Slovenija
15090 ogledov

Odlična novica za vse uporabnike Telemacha

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 13:19 01.julij 2019.

    Saj takih "odličnih" novic je pri telemachu precej. Sam sem imel tako "odlično" novico, ko so uvedli pakete več, kjer sem pač dobil manj uploda.

  • blayo 14:29 01.julij 2019.

    To je klasičen manever kako "nahukat" obstoječe naročnike na dodatne storitve...

  • milica34 13:45 01.julij 2019.

    Bojte se takšnih novic Telemacha , ker nato sledijo podražitve.

  • kontrahan 13:31 01.julij 2019.

    Septembra pa podražitev za 1 ojro.

  • Kaitlyn_Robey 15:51 01.julij 2019.

    Začnite zaslužiti z Google $ 7385 - $ 8726 na teden za delo na spletu od vašega doma za 2-3 ure na dan. Redno plačujte vsak teden. Vse kar potrebujete je računalnik, internet povezava in malo prostega časa. Everything in ...prikaži večin the world rests in a popolnoma spremenilo moje življenje. To c0me .... ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • Fredi34 15:19 01.julij 2019.

    Poletje je čas ko se TV najmanj gleda, oziroma se jo gleda le če zunaj dežuje. Torej ali je to reklama, ali kot je že nekdo omenil, nas zopet čaka podražitev.

  • gustl 16:45 01.julij 2019.

    Mene so že danes nategnili...HBO je imel slab signal, pokličem in rečejo, da odklopim koaksialni kabel, seveda to naredim, pa ostanem brez komplet HBO-ja...pokličem še enkrat pa mi rečejo, da je do konca avgusta brezplačno potem bo pa treba plačati ...prikaži več 6,50€ za ta pakek...malo morgen...so še drugi operaterji...

  • Anza 18:07 01.julij 2019.

    Mene ne prepričajo več. Neodzivnost., nategovanje, zaračunavvanje megle..... Telemach nikoli več, pa če je zastonj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.