Slovenija
4073 ogledov

Odlična novica za vse naročnike T-2

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 20:18 08.januar 2024.

    Čisto izsiljevanje, dogovor pa tak, da bodo položnice kmalu večje..Prav bi bilo, da bi gledalci izbrali programsko shemo po lastnih željah in potrebah..Mnogi pa TV sploh ne gledajo, ker so prišli do spoznanja da so programi bolj kot, gledalcem namenjeni ...prikaži več oglaševalcem. Zakaj bi plačevali za razne lomercijalne šove, turške nadaljevanke, neskončne ponovitve filmov in serij, če lahko streamajo tisto, kar je gledljivo in kvalitetno. Brez bednih oglasov se ve..

  • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 20:32 08.januar 2024.

    Qurac odlična. Odlična bi bla, če bi mi znižal ceno paketa. Pa tud če brez planetarija. Kdo pa to sploh gleda. Mogoče je froc ene parkrat gledal ene risanke, dokler so jih še mel. Se mi zdi, da zdej nimajo niti tega.

  • rd2dmk2 20:12 08.januar 2024.

    in temu vi pravite odlična novica. prej katastrofalna.

  • johan 22:35 08.januar 2024.

    Kljub prošnji, T-2 ne odgovori na vprašanje, na kakšno ceno so pristali. Ali pa da bi sporočili, kolikčna je bila prejšnje plačevanje in kolikšna je bila "nerazumna" zahteva plačevanja Planet TV-ja. Iz T-2 zapisov je razbrati, da je Planet TV ...prikaži večV oderuh. Naj spoznamo še drugi, ne vem zakaj bi skrivali številke oz. % dviga cene. Razen če zavajajo. Samo skrivajo.

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:50 08.januar 2024.

    Mi je vseeno, ne gledam slovenskih televizij

  • Luksi 23:28 08.januar 2024.

    Operaterje bi morala pogodba zavezati ravno tako, kot potrošnike, ne pa, da naročiš neko shemo, ki jo nato lahko po mili volji spreminjajo...

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:06 09.januar 2024.

      je tako,vzameš velik paket ker potrebuješ nekaj kar ni v cenejšem paketu in ti ga vržejo ven in se lahko samo jeb.... tako je pri vseh operaterjih,obljubljajo in mine nekaj časa je že vse drugače.

  • hudini 23:11 08.januar 2024.

    So se ustrašli, ker so naročniki začeli odhajati k drugim operaterjem, mislim da so v teh dneh zgubili ogromno naročnikov.

    • paya 07:49 09.januar 2024.

      Da bi zaradi Planeta zamenjal operaterja. Ja potem je nekaj narobe s teboj, ne z operaterjem.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:08 09.januar 2024.

      No takole je,iz principa gredo,ker se ti neumno vidi in ziher ni samo to,ne deluje kot bi trebalo pa se človek zlahka odloči za drugega operaterja in tako je prav,naj se malo bolj potrudijo oz. naj bodo stabilni.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 22:28 08.januar 2024.

    Nepomembna novica. Se strinjam z vsemi dosedanjimi komentatorji.

  • munja 08:20 09.januar 2024.

    Me ne zanima ta vesela novica, ker tega sploh ne gledam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.