Slovenija
23 ogledov

Odločili so volilci Ljubljane

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 13:01 05.december 2011.

    joj me joj v Ameriki je pa črnc predsednik...

  • širhakl 10:51 05.december 2011.

    NACIONALNA ZAVEST SLOVENCELNOV JE ENAKA ABSOLUTNI NIČLI.NOBEN KANDIDAT S SLOVENSKIM PRIIMKOM V KATERIKOLI EX YU REPUBLIKI - DRŽAVI NIMA ŠANS,DA PRIDE V OŽJE VODSTVO KATEREKOLI STRANKE,KAJ,DA BI POSTAL PREMIE NPR. V CRBIJI.ONI PA IMAJO NACINALNO ZAVEST PA GRE LAHKO ...prikaži več DRŽAVI SLABO,DA KR PEĆE.RES SMO ŠALABAJZERJI Z BODOĆIM PREMIEJEM VRED.

  • širhakl 11:03 05.december 2011.

    Љубљана је одлучио бирача.Присталице ЈАНКОВИЋ почињу да уче.

  • zdrej 11:50 05.december 2011.

    Če misliš pisati v cirilici, pojdi na upravno enoto vrni državljanstvo, ali pa pojdi nazaj v Srbijo.Prepis v latinico:"Ljubljana je odlučio birača.Pristalice JANKOVIĆ počinju da uče."

  • maestros 12:49 05.december 2011.

    Ljubljanski srbi so nam določili mandatarja.SRAMOTA ZA VSE SLOVENCE.

  • Žurnalček 14:00 05.december 2011.

    Pa se presel!

  • jimbeamboy 12:01 06.december 2011.

    Busanci pa so Božička ukradl!

  • jimbeamboy 12:01 06.december 2011.

    Za sebe govori.

  • mirko 11:13 05.december 2011.

    Točno tako se bo razdelila tudi Slovenija, kot so se razdelili glasovi. Prekmurje, Štajerska, Koroška in Dolenska bo Vzhodna Slovenija. Zahodna pa Primorska, Gorenjska in seveda centralistična Ljubljana z okolico. Tam se jim bo cedilo med in mleko. Imajo "samozadostno" ...prikaži večo" oskrbo v energetiki in v prehrani !!! Verjetno bodo v svet prodajali svojo inteligenco, ki jo serijsko razvijajo na FDVju.

  • KOJAK 12:58 05.december 2011.

    NIHČE NI NIKOMUR NIČ DOLOČIL... če ti kaj ni jasno je to DEMOKRACIJA!

  • KOJAK 13:00 05.december 2011.

    Po tvoji sprevrženi logiki morajo tudi koroški slovenci vrniti avsrijsko državljanstvo samo zato, ker bi nekje nekaj napisali v slovenščini... verjetno prihajaš iz rumene stranke, ki je polna razumevanja in spoštovanja drugače mislečih.

  • Žurnalček 14:04 05.december 2011.

    Će bi pogledal v rezultate po tvoji Vzhodno. Južni SLO bi videl , da tvoja teza niti slučajno ne drži. Pa še to. Demokracija ne pozna prižnic, pozna samo govorniške odre !!!

  • Žurnalček 14:06 05.december 2011.

    Tebe in ostale separatiste bi trebal likvidirat !! A si ti mogoče član Janševih Jurišnih enot, ki so jih trenirali vojaški špecialci?

  • Stolp 12:16 05.december 2011.

    Prekmurci, Korošci, Štajerci in pogojno še Dolenjci! To so pravi in kleni Slovenci!Sram me je da sem Ljubljančan!

  • Žurnalček 02:06 06.december 2011.

    Vprašaj svoje MB ki so volili njega v ogromnem številu , zakaj so ga . Ti jaz povem. Ker so bili v LJ in na lastne oči videli narejeno, medtem ko so v MB lahko videli samo podrto- žičnice 2x.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.