Svet
1552 ogledov

Odločitev je padla: S poživitvenim odmerkom bodo cepili vse

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:32 26.oktober 2021.

    Posebna ponudba, samo danes...in za vedno..Če se cepite takoj, se boste lahko brezplačno cepili še mnogokrat. Pa to še ni vse, če se cepite tretji, četrtič, itd., boste lahko šli na kavico v lokal in tankali bencin....Neverjetna ponudba..In ko boste ...prikaži več kljub "špikanju"pristali v bolnišnici vam garantiramo, da boste nekateri lažje umrli kot necepljeni...Pohitite ponudba je neomejena...cepci... In morate vedeti, da bo pri nas izgledalo še hujše kot v Italiji !!

  • vzev 16:23 26.oktober 2021.

    haha, ljudje se cepijo z Johnson & Johnson, ravno zato, da jim ni bilo potrebno še enega cepljenja. Sedaj bodo pa ljudje kar leteli po nov odmerek.

    • kapibara1 19:27 26.oktober 2021.

      Čista jeba.. za mene, ker kolega, ki mi je posodil kopijo kode, je ravno s tem cepljen, pa je kuj, ko je šus dobil, vpil: Da po novega ne gre.. A mu bode preklican(posredno tudi meni) ?

  • kapibara1 19:26 26.oktober 2021.

    Nekja ur nazaj, mi sodelavec z veslejem pove, da bo šel med ta-prvimi po tretji šus.. samo za to, da bo lahko po gostilnah špilal Veseli December in seveda brez jebanja v glavo preko Rvactke meje, za v svojo nepremčnino ...prikaži več ( tega ne prizna, da mu je pa v prvo korits)

  • bobubob 20:28 26.oktober 2021.

    Imamo 'švicarske varčevalce', ki se pritožujejo, da niso bili poučeni o valutnem tveganju. Imeli bomo 'korona cepljence', ki se bodo pritoževali, da niso bili poučeni o genskem eksperimentu. https://swprs.org/israel-highest-infection-rate-in-the-world/

  • Elizabeth_Perez 16:30 26.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.