Slovenija
212 ogledov

Odlok o plovbnem režimu je nezakonit. Kaj sedaj?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 21:47 03.december 2016.

    Dokler se niso začeli pojavljati šminkerski SUParji, ni bilo problema. Kaj mi gredo na jetra ti kreteni...

  • Avatar praufo
    praufo 17:06 05.december 2016.

    kaj je pa to sup, koliko škode v naravi narediti, škodo naredijo proizvajalci plastike, vsak naj pospravi svojo "drago" plastično dilco in to je to ... ja zakaj pa je jezero kot zato da se ga uporablja ... od gledanja ...prikaži veča in občudovanja ni koristi, ... dejte bohinci malo odpret svoje rampe v glavah, jeero bo ostalo, vi boste pa meli več keša, o smeteh sem pa že napisal ... kaj tukaj ni jasno

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:22 04.december 2016.

    Končno je nekdo Bohinjcem povedal, da Bohinjsko jezero ni njihovo, pač pa je JAVNO DOBRO! To je isto, kot slovenska morska obala, ko so domačini pobirali vstopnino za dostop do morja, čeprav ni njihovo!

  • Avatar praufo
    praufo 09:58 05.december 2016.

    če hočeš dnar in se greš turizem , rabiš turiste, folk, ljudi (denarnico naj majo sabo), nekaj jim moraš ponudit, da lahko od njih kaj dobiš, poveš jim pa, da naj smeti za samo pospravijo , sicer pa pridite in ...prikaži več kaj zapravite in to je to ... če se motim , naj me kdo pameten popravi ... pa upam da ni iz bohinjskega konca, ker tam možgani delajo po svoje,

  • Dixon 10:52 05.december 2016.

    A bodo denar SUParjem in ostalim vrnili?!?Sicer pa KONČNO in bravo ministrstvo. Samo tako naprej. Drugič pa porihtajte take stvari PRED sezono.

  • jakec1575 20:08 03.december 2016.

    čeprav sem rad zaplaval v bohinjskem jezeru bi brez tezav pristal na popolno prepoved colnarjenja in mocno omejil del plaze za kopanje in stevilo kopalcev na dan. s colni se lahko nepremisljeno prenese tuje vrste skoljk, bakterij, enocelicarjev v jezero. ...prikaži več Na Bledu ze imate nepovratno situacijo, ko so ukrajinski colni in skupterji prinesli invazivno vrsto, ki v kombinaciji s hranili iz vodotokov fino uspevajo. Če colni vseeno da, bi uvedel karanteno in eno vstopno tocko. kjer se coln opere. pa res ni treba vse narave posrati s clovestvom. kaj lahko pustimo tudi samo za gledat. to je tudi namen nacionalnega parka. da gledas nedotaknjeno. ne da se mazes s soncimi kremami in peres kremo v jezeru. sramota države!!! kaksen park vendar.

  • Avatar praufo
    praufo 09:40 04.december 2016.

    država naj zapre bohinjski predel, ki je v sklopu tnp, pravzaprav bi morala zapret ves tnp, naseliti, živali in še kaj, pa izseliti vse ljudi in povsem prepovedat vstop komurkoli, razen peščici vzdrževalcem ali pa eventuelno kakšnemu lovcu, ampak za ...prikaži več mastne pare ... to kar sem napisal je totalna bedarija, čeprav so to mokre sanje nekaterih posameznikov, ki si že sedaj želijo to udejanit, ne vem od kod jim ta ideja, trofeje za komunistične lovce verjetno ni treba več šparat, in tudi jezero se da za marsikaj uporabit, želijo turiste, obiskovalce, keš od njih, ampak vse je prepovedano, predlagam da uvedejo posebno takso za gledanje jezera ... neumnost je brezmejna

  • tomaz 19:56 03.december 2016.

    Tile veslači so pa res nekaj egoističnega, namesto, da bi bili veseli, da se ureja nek red okoli jezera in dostopa do vode, se "napihujejo", kot da so edini upravičenci do uporabe jezera. Jezero uporabljajo tudi kopalci, ki jim prav ...prikaži večm prav nič ne odgovarja da surfarji okoli njihovih glav vijugajo, pa tudi lastniki parcel okoli jezera niso tisti, ki bi jim morali dopustiti parkiranje na zasebnih parcelah in dostop preko teh parcel. Ja, najbolj je rovariti, kaj mi pa kdo more, jaz lahko uporabljam jezero za svojo športno aktivnost, pri tem se pa pozabljajo na vse ostale udeležence okoli jezera. Država je tista, ki mora poskrbeti za tako zakonodajo, da bodo lahko tudi bohinjci v miru živeli v svojem okolju in da bo to urejeno za vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.