Zdravje /zdravje/aktualno
108104 ogledov

Odlok: Po praznikih mogoče že prejmete klic

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 09:23 13.april 2020.

    Meni so prejšnji teden odpovedali pregled za začetek maja. Čeprav bodo očitno že delali. Kakšno zmešnjavo bodo naredil še sami ne vedo.

    • kapibara1 10:34 13.april 2020.

      Naročen 16 april, dobil pošto za september.. kaj tu ni jasno.. ? - Najprej tisti, ki so bili pred mano.. res pa je, da je kontrola..

  • Avatar praufo
    praufo 12:54 13.april 2020.

    ja super, a zdej bo pa kar začelo vse delovat, a je dohtarjem že dolgčas ... samo ne vem kako je s prehodom v drugo občino, da ne govorimo o tem, da javni prevoz še vedno ne deluje ... sej ...prikaži več vem, da ima marsikdo doma bmw suv, ampak na žalost ne vsi, tako kot šolstvo ne deluje, ker vsi mulci nimajo doma kompa in dostopa do neta, ... jah , malo smo različni

  • viljem 13:48 13.april 2020.

    Dela samo nekaj ljudi v LJKC, KCMB in na Golniku. In sedaj "stroka"trdi, da je osebje preobremenjeno. Kaj pravi varuh človekovih pravic im minister za zdravje

  • DonnaFlick 14:28 13.april 2020.

    Google zdaj plačuje od 17000 do 22000 dolarjev na mesec za delo preko spleta od doma. Temu poslu sem se pridružil pred dvema mesecema in sem v tem prvem mesecu zaslužil 20544 dolarjev. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več spremenilo - popolnoma na bolje! Poglejte, kaj počnem ................>>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­u­­C­­­a­s­­h.C­­­o­m

  • micktore 21:59 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar right
    right 08:57 13.april 2020.

    pa še slabše bo ker bodo od nas neradili zoombije in psihopate

  • saegnosbird 00:02 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.