Slovenija
74 ogledov

Odnosi med EU in Turčijo na novih temeljih, ki mnoge skrbijo

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 01:37 30.november 2015.

    Nikoli in nikdar se kaj takega ne bi smelo zgodit, čeprav so nekateri norci (takrat mislim, da Francija, pa tudi Nemčija) že agitirali v tej smeri.

  • Lunca 02:24 30.november 2015.

    Ja, če se posebej združujejo in sestankujejo, naj pa še same plačujejo in podkupujejo Turčijo. A se nismo že z Grki čisto dovolj nasmolili? Turkom izročiti te milijarde je pa enako, kot da smo jih dali teroristom za eksploziv. Saj niso gladki.

  • Poldek 17:20 29.november 2015.

    Pri članku "neznanec razbil steklo na vratih islamske skupnosti" Žurnal ne pusti objavit komentarje! Se že sprašujem če niso muslimani večinski lastnik, ali pa so samo Žurnalovci posranci!

  • Milan Novak 17:58 29.november 2015.

    A,bejž no..

  • mirror 18:00 29.november 2015.

    Migranti vstopajo v Grčiji, zato je v koaliciji voljnih.

  • mirror 18:06 29.november 2015.

    Mini shengen je posledica dolgega proučevanja migrantske krize in mečkanja naše vlade s predsednikom vred. V koaliciji voljnih so samo države v katerih so begunci voljni ostati. Naše države ni zraven, ker begunci nočejo ostati pri nas. Sicer pa imamo ...prikaži večo 120.000 svojih brezposelnih.

  • razerznak 19:55 29.november 2015.

    no kolko meni dela logika bo slo v mini shengenu ,ker mamo dostop do morja, torej severni in južni dostop , to je edina dobra stvar do zdej,

  • sprehajalec 21:30 29.november 2015.

    Takole pred našimi očmi se plete nova legenda o Miru Cerarju, ob boku hlapcu Jerneju, če pa jih bo v Bruslju nabrisal in si zagotovil mesto v mini Šengnu, bo pa ob boku Petra Klepca in Martina Krpana. Češ Slovenca ...prikaži več vedno "okoli prinesejo", pa čeprav je bolj merkljevski od Merkljeve. Kako je že tisto, Cerar, ko je še sv. Peter zajokal, ko je prišel Slovenec pred njega. Verjetno bomo jutri mi zajokali, ko se vrneš iz Bruslja. Orban ne bo imel teh problemov. Europa spoštuje pokončne Cerar in ne hlapce...

  • Žurnalček 07:27 30.november 2015.

    Teli liberalci res mislijo , da lahko počnejo kar hočejo. Mislim , da jim ne bo uspelo , kajti na naslednjih volitvah bodo zmagale stranke , ki boso imele v 1. točki svojega programa migranti raus in nazaj , v ...prikaži več 2. točki pa Turčija odjebi for ever ! Noben ne bo spraševal za fiskalno -monetarno politiko posameznih strank!

  • Edvard Močnik 17:24 29.november 2015.

    cerar ima sindrom zanikanja

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:35 29.november 2015.

    Da niso desničarji lastniki, ker itak je vsakmu normalnmu človeku jasno da nekdo podpihuje sovraštvo in si želi da bi se muslimani odzvali isto kot se huliganski Slovenci obnašajo do njih. Ker potem bi dobil legitimnost za svoje napade. In ...prikaži večIn ja verjetno niso hotel takega komentarja.

  • joza 17:36 29.november 2015.

    ja tukaj pa že nekaj smrdi,a že vohaš kaj Cerar

  • mays 17:44 29.november 2015.

    Ja samo Grčija je bila tudi del teh pogovorov pa kot vem Slovenija veliko bolje uvlejavlja šengen kot ona.

  • Poldek 17:47 29.november 2015.

    Pizde Žurnalske, kaj sploh nimate jajc!

  • MihaMB 17:49 29.november 2015.

    Pa kdo bo vprašal za mnenje predsednika vlade države, ki ima 2 mi prebivalcev. Niti za eno srednje evropsko mesto...

  • kranjskias 18:12 29.november 2015.

    ma kdo ga še resno jemle............

  • Dolfi 19:08 29.november 2015.

    Obveščam vas, da sta moja prijatelja, Benčin Poldek, do nadaljnjega blokirana, ker sta si upala zapisati resnico!

  • wester62 19:16 29.november 2015.

    že nekaj časa govorim ,da smo mi v evropi kot srgana žica na kitari pred 100-timi leti. mi smo samo sužnji evrope in dežela katerega treba izkoriščati za svojo prodajo izdelkov. mi nismo za evropo vredni niti toliko kot sneg ...prikaži več ki je zapadel pred 1000 leti. tisti so samo rinili v eu ki so se želeli obogatiti z krajo družbenega premoženja ker so vedeli da jih bo eu ščitila.zato pa imamo revščino.

  • Plavi-mil 19:31 29.november 2015.

    Kaj si je pa predstavljal, Slovenija je dobra samo za oskrbovanje migrantov in to brez ugovarjanja, le kaj si je on predstavljal, da je enak osmerici, kje pa. Naj rajši začne razmišljati s svojo glavo, tako kot Orban, ne pa ...prikaži več da nas zadolžuje, da bo všečen osmerici, ali naj pa odstopi, če nima jajc.

  • razerznak 19:45 29.november 2015.

    ja cerar bo treba kdaj tudi po mizi udarit , ne pa sam premišjevat pa delat kaj ti drugi naročijo, noob en, udar po mizi pa reč tko pa tko za DOBRO slovencev ne pa zda supakkkk en

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.