Slovenija
49097 ogledov

Odpiranje šol: obeta se drama, na udaru doslej varna regija

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 12:05 02.februar 2021.

    ne se testirat pa bo mir,sami ste si krivi v bistvu,če še niste zakapirali da so testi narejeni za to da pokaže pozitivno ,skozi bo tako ,do 2028 bo pandemija ena za drugim in dokler se pustite testirat nam ni ...prikaži veči pomoč ,brez enega metka se da to vojno zmagat in to celo iz fotelja

  • Gandolf 12:36 02.februar 2021.

    Tile v vladi in stoka so navadni vedeževalci! Dragi moji iz pisarn bo treba na teren in svež zrak. Se tudi lažje razmišlja sploh,če je bolj malo v glavi.

  • Avatar jate
    jate 14:21 02.februar 2021.

    saj meni sploh ni jasno zakaj se narod hodi testirat,kaj nimajo kaj počet al kaj??jaz sem marca lani bila malo prehlajena brez vročine pa se nisem šla testirat ..sem kar po telefonu odprla bolniško,še doktarca mi je rekla da se ...prikaži več bom šla testirat samo v primeru,če dobim vročino in če bi se mi stanje začelo slabšat...aja pa sem astmatik in se odlično počutim,nikoli se nisem cepila niti za gripo kaj šele da bi šla za kovid,imam odličen imunski sistem ga ne nislim zjebat s cepivi

  • izy 12:23 02.februar 2021.

    Zasavje je med najboljšimi zadnje dni in imamo šole zaprte! vir: https://www.zon.si/zasavka-incidenca-za-zadnjih-7-dni-med-najboljsimi-tremi-v-drzavi/

  • mamax 15:08 02.februar 2021.

    Še eden od debilnih udarnih zavajajočih naslovov s katerim želite iz laži narediti resnico. Ne bo šlo, debili pokvarjeni, ne bo šlo!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:24 02.februar 2021.

    Pa res mi tem cifram sploh še lahko verjamemo? Tam kjer se je štrajkalo, se bodo sedaj kar čudežno šole odprle.

  • Janez_53 18:23 02.februar 2021.

    A nas nekdo zajebava??? Iz dneva v dan se situacije "dramatično" spreminjajo!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:26 02.februar 2021.

    Vse skupaj je ena velika manipulacija s številkami. Danes na hitrem testu pozitivni so zajeti v statistiko hitrih testov. Naslednji dan se te iste ljudi ki so pozitivni tudi na pcr testu ponovno šteje v ststistiko. koliko je dvojno upoštevanih ...prikaži večh nihče ne spremlja. Statistika je stvar ki se jo lahko vedno predstavi tako kot nekomu ustreza. Nijz in covid sledilnik oba zavajata. Ker ne odštevajo tistih pcr testov ki so bili dan ali dva prej že upoštevani med hitrimi testi. Pika!!!

  • miho 12:38 02.februar 2021.

    22.2.2222 bo konec sveta. Priprave potekajo že zdaj. 2 dvojki v letnici. Leta 2222, ko bodo 4 2 bo šlo pa zares.

    • vera23 15:20 02.februar 2021.

      Toliko koncev sveta smo že preživeli, da postaja dolgočasno.

  • popokatopetl 12:58 02.februar 2021.

    Če bi vlada res hotela kaj naredit proti epidimiji, bi testirala populacije kjer je pričakovat nadpovprečno okuženost - poštarje, šoferje, prodajalce, delavce v proizvodnih halah itd. In jim uredila 100% nadomestilo, pa ne bi odlašala z nakazili. Dejansko se je ...prikaži več zdaj Veliki Vodja spravil na šolnike, ker so se mu zamerili. Ampak tega ne smemo več dopustit, otrokom je bila narejena že prevelika škoda, pa starši z majhnimi otroki itak ne zmorejo službe brez varstva + šolanja otrok.

  • rozi6 14:26 02.februar 2021.

    Spoštovani, le poglejte si resnične podatke, ne pa natolcevanj "fb strokovnjakov", šole in vrtci so leglo okužb predvsem okuženih učiteljev in vzgojiteljv. Zato pa so se tako močno upirali testiranjem. Sedaj so navrsti, da prevzamejo odgovornost z siljenjem odpiranja šol.

    • popokatopetl 14:41 02.februar 2021.

      Legla okužb so po raznoraznih slabo plačanih službah, kjer morajo bit zaposleni skupaj ali v stiku z ljudmi. Delavci nočejo na bolniško, ker bi dobili 80%. Delodajalci nočejo da gredo na bolniško, ker morajo založit in je vloga lahko iz ...prikaži več kakšnega razloga zavrnjena in tudi če ni traja mesece da nakažejo. Delavci ki so bili v stiku sploh ne. Da ne govorimo o DSO, kjer se je tako širilo da je prekuženih 60% (in 10% varovancev pomrlo). Otrokom se brez smisla dela škoda.

    • popokatopetl 14:43 02.februar 2021.

      Testiranje je tako pomembno, da hitri testi nikakor ne smejo bit v prosti prodaji!

    • Patriot2021 15:14 02.februar 2021.

      Wauuuu, resnične podatke? Od kje pa ti to? A od mainstream medijev? Njim kar ti verjemi in jih obdrži zase, pa še 3 maske si navleci na čeljust, da boš dočakal pomlad.... morda?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.