Magazin /magazin/film-glasba-tv
49 ogledov

Odšel, ko so to želeli ustvarjalci

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:03 31.oktober 2013.

    Beda od človeka. Bi pa se res težko odločil, koga brcnit prej iz showa, njega, Tilna ali Žigo, verjetno bi po mojem šlo tako: Tilen, Žiga, on.

  • lidija270 15:20 31.oktober 2013.

    Totalni luzer od človeka,te poznam osebno tako da ne nakladaj več,sram me je da si moj someščan,sramota res...

  • primorka 16:48 31.oktober 2013.

    Zakaj bi pa dal Tilna na prvo mesto ? Kaj imaš proti Primorcem ? Je edini, ki se je lepo poslovil od vseh ali ti je bolj všeč Mojca ? Ali pa mogoče Žiga in Aljaž !

  • pajo 22:36 31.oktober 2013.

    Šov, je šov.Poskusite živeti brez njega. Če ste povprečen slovcelj, imate zadosti težav z lastnim življenjem. Zato se posvetite svojemu in pustite šou.

  • Ziher 16:27 31.oktober 2013.

    Še eden, ki je se je pridružil zgubam ala Jakšička, Javhova, Mulejeva, Jankovićeva....

  • mph 19:53 31.oktober 2013.

    "primorka", če ti Tilna enačiš s Primorci, je to žalitev za Primorce. Prosim njegovega odurnega karakterja, prepirljivosti, "jaz-sem-najbolj-pameten-in-lep-na-svetu", ... ne pripisuj Primorskemu karakterju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.