Slovenija /slovenija/jaz-porocam
14 ogledov

Odšli na ekskurzijo, pričakale so jih lisice

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:51 10.marec 2012.

    Kaj zdej jokaš,prej bi parkiral na dovoljenem mestu,al pa bi enga prosil,da te pripelje,če si vedu,da bo avto stal tam par dni!!Srbi majo lep pregovor za takele,kot si ti;Posle yebanja nema kajanja!!

  • Niko_K_ 20:54 10.marec 2012.

    E pa ne bom obdržal svojih komentarjev zase. In NE, ni mi potrebno povedati od kod sem doma. Sem človek, ki plačuje davke Sloveniji. Človek, ki nikoli ni naredil karkoli kriminalnega ali v nasprotju z zakonom, človek, ki ...prikaži več se preživlja s svojim trdim delom in človek, ki mu ni vseeno, kakšni ljudje so na oblasti.Povem, da mi ni všeč, da g. Zoki kupil maturo svojemu sinu, tako kot mi ni všeč, da je namesto Mariniča šel delati kdo drug izpit in skrajno obsojam, da nek zdajšnji poslanec Desusa ne more dokazati, da je končal srednjo šolo. Obsojam pa tudi NESMISELNE PROMETNE ZAKONE Z DRAKONSMIMI KAZNIMI, ki so voda na mlin bivšemu (in potencialno novemu) ljubljanskemu županu, da si odplača svoje spomenike.In JA, prav tako obsojam g. iz Dupleka, ki je v Občini Maribor zaposlil svoje "sovaščane" in si želel delati spomenike na račun davkoplačevalcev!

  • drmr1980 16:29 11.marec 2012.

    A študent ima avto? A potem pa pijan jajca meče v parlament in jamra, da je lačen? Ko sem jaz študiral sem bil peš ali pa s kolesom. Če pa nisem imel za kolo sem si ga pa 'sposodu'.Dejstvo ...prikaži več je, da je preveč avtov v Ljubljani, ampak da ima pa še vsak študent svojega, pa da pričakuje, da lahko parkira KJERKOLI...malo sutra. Kar plačaj kazen!

  • soncnica 17:43 10.marec 2012.

    Tečni ste. Parkirajte tam, kjer je parkiranje dovoljeno ali pa uporabite avtobus ali noge. Ko pa parkirate nepravilno, pa pač tvegate kazen. Pa naj bo to Ljubljana, Ptuj ali pa Spodnje Duplek. In Niko_K, Ljubljančani bomo volili Zokija. Kaj si ...prikaži več pa ostali mislijo o našem županu, nam je pa vseeno. Ravno tako kot ni nihče spraševal, če so Mariborčani šli pijani na volišča, da so Kanglerja volili, ali pa v Destrniku Pukšiča. Če grem jaz v MB in parkiram avto, ga parkiram tam, kjer je dovoljeno in PLAČAM parkirnino. In ne jokam potem po Žurnalu, da mi je pokvarjeni Kangler odpeljal avto, ker mora poplačati dolgove zaradi Univerzijade.

  • KOJAK 19:42 10.marec 2012.

    Niko_k_PS: Janković ... sinu omogočil dodatno opravljanje mature!SDS: Marinić ... na pisni in ustni izpit nemščine poslal nekoga drugegaDesus: Simčič ... kupil ponarejeno diplomoSLS: Kangler ... EPK, Univerzijada, ... "spomeniki" na račun davkoplačevalcevbivša SKD ... ...prikaži več Hilda Tovšak ... nategnila vse kar se je dalocerkev: Zvon1, Zvon2 ... dobila Betnavo od države, zdaj jo rubijo AvstrijciVIDIŠ LEVI ALI DESNI... isto sranje...

  • Niko_K_ 20:29 10.marec 2012.

    Dodatno opravljanje mature? DAJ NE GA KAKAT! Omogočil je OPRAVLJANJE MATURE, ZA KATERO NI IMEL POGOJEV. Podobno kot g. iz Desusa, ki je naredil diplomo na študiju, za katerega ni imel pogojev vpisa. Isto kakanje, samo na daljši časovni premici.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.