Avto
185 ogledov

Odvoz s pajkom zaradi pločnika

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dmax 17:05 13.avgust 2012.

    Jaz osebno ne. Ko sem imel opravke na tistem koncu, sem vedno parkiral v garažni hiši od mobitela. Govorim za tamkajšnje stanovalce.

  • xy 19:30 13.avgust 2012.

    dej nehi že srat po netu. Pejt v Maribor in skupaj z Zahotom jokajta kako se vama godi krivica.

  • xy 19:32 13.avgust 2012.

    Bravo Sončnica. Lepo si napisala

  • Niko_K_ 12:42 13.avgust 2012.

    In še o Mariboru? Tam sem klical redarje, ker so mi zapakrirali izhod iz dvorišča (na pločniku), avto pa je tam stal cca. 3 ure. Je rekla gospa/gospodična, da "ne morejo odpeljati avta s pajkom, ker na vhodu ...prikaži več v dvorišče ni napisano "pazi avto", ampak je samo "znak nepravilno parkiranje"... No, toliko o tem.

  • depresija 15:47 13.avgust 2012.

    Niko_K_ je poslal tele slikce in njemu so avto odpelal. vsaj menim tko, k je tolk gajsten hehehe. če v čMariboru parkirate po pločnikih, v Lj pač ne smeš in tvegaš kazen, lisice ali odvoz vozila na deponijo. tak je ...prikaži več zakon pa se ti j e b i in z odvetniki dokazuj svoje..

  • xy 18:59 13.avgust 2012.

    pol se pa odpelji v Maribor in tam parkiraj na pločniku. Se pa takoj vidi, da si iz Maribora. Še tapravi štajerci za mariborčane pravijo da niste štajerci ampak pokvarjeni mariborčani - jokice. Ti in jokavi Zahović sta čisto za skupaj.

  • xy 19:22 13.avgust 2012.

    zakonov očitno ne poznaš ti. Golobček se je le zmotil da je Niko_K_ LJUBLJANČAN, je le ubogi Mariborčan, katerih še pravi Štajerci ne marajo ;)

  • Niko_K_ 11:54 13.avgust 2012.

    Pri Guliverju je ja. Je pa finta nekje drugje. Za mimohod pešcev mora biti 80 cm (med steno in avtomobilov), kar JE BILO (in tudi to je delno vidno s posnetka). Torej je odvoz nezakonit.

  • soncnica 12:34 13.avgust 2012.

    Če ti gre vse tok na bruhanje, pa pač ne rin v Ljubljano. Najd si šiht nekje v bližini svojih rovt in pusti LJ in Zokija in Stožice pri miru. Pol gre nam Ljubljančanom tudi na bruhanje, da nam ostali ...prikaži več onesnažujete zrak s svojimi vozili in nam jemljete službe, ker je pač lepše delat v LJ kot v MB. Ne vem, v CE so vsi Celjani invalidni, ker imajo VSI parkirane avte na mestu, namenjenemu za invalide. In edino pravilno je, da se kršitelje kaznuje. Mene v MB ne bo nihče vprašal, če sem iz LJ, če bi avto pustila na pločniku. Samo odpeljali bi mi ga. In kazni se pišejo za vse. Ne samo za tujce.Pa še to, dovolj je plačljivih parkirišč, tudi v bližini Guliverja. Sam problem je, ker jih je potrebno plačati. To pa nekdo, ki ima MB, KK, KP in podobno (zgleda) ne razume.

  • Niko_K_ 12:52 13.avgust 2012.

    Da še citiram ... ZVCP, če koga zanima...243. člen(1) Policist odredi odstranitev oziroma odvoz vozila, ki je parkirano v nasprotju z določili tega zakona (nepravilno parkirano vozilo), če onemogoča drugemu udeležencu cestnega prometa varno nadaljevanje poti ...prikaži več tako, da je pri izogibanju temu vozilu on ali kdo drug ogrožen ali bi glede na okoliščine lahko bil ogrožen, ali ovira druge udeležence cestnega prometa v smislu 2. do 7. točke petega odstavka 123. člena ali 15. ali 18. točke četrtega odstavka 52. člena tega zakona. (2) Odstranitev vozila, nepravilno parkiranega na cesti, razen na državni cesti zunaj naselja, odredi v skladu s prejšnjim odstavkom tudi občinski redar. (3) Odstranitev vozila se opravi na stroške lastnika vozila."Torej... " da je pri izogibanju temu vozilu on ali kdo drug ogrožen ali bi glede na okoliščine lahko bil ogrožen"... TUKAJ NI BIL OGROŽEN NOBEN! TUDI PEŠEC NE, ČE BI PRIŠEL MIMO, KER BI LAHKO ŠEL MIM

  • Razvedrilo 12:59 13.avgust 2012.

    19. člen(odstranitev nepravilno parkiranega in zapuščenega vozila)(1) Pooblaščena uradna oseba odredi odstranitev oziroma odvoz vozila, ki je parkirano v nasprotju s tem zakonom (nepravilno parkirano vozilo), če onemogoča drugemu udeležencu cestnega prometa varno nadaljevanje poti tako, ...prikaži več da je pri izogibanju temu vozilu on ali kdo drug ogrožen ali bi glede na okoliščine lahko bil ogrožen, ali ovira druge udeležence cestnega prometa v smislu 1., 4., 16., 17., 18. ali 19. točke četrtega odstavka 65. člena tega zakona ali predstavlja oviro na cesti kot to določa zakon, ki ureja ceste. 65. člen(ustavitev in parkiranje)(4) Ustavitev in parkiranje je prepovedano:1. na prehodu za pešce, pločniku ali v območju za pešce. Če je s predpisano prometno signalizacijo dovoljeno parkiranje na pločniku, mora biti za pešce zagotovljen najmanj 1,60 m širok del pločnika, ki ne sme mejiti na vozišče; Evo malo ZPrCP-ja...po katerem

  • xy 19:24 13.avgust 2012.

    jokica, odvoz tvoje škatle je bil čisto zakonit. Drugič pa parkiraj na parkirnem prostoru n plačaj parkirnino.

  • xy 19:27 13.avgust 2012.

    Čimprej do odvetnika, da ti še on pobere nekaj evrčkov. Kolk si nerzgledan se vidi že iz tega da ne poznaš zakonodaje in tudi ne poznaš uradne valute v Sloveniji. Dinarčkov že od juge nimamo več ;).

  • blabla 08:57 14.avgust 2012.

    Odlične slikce, škoda da se ne vidi, da so bli avti porinjeni do stene. Tok ni blo placa, da bi šel peš mimo, kaj šele mamica z vozičkom al pa invalid. Kok ste retardirani eni!!! Redarji le tko naprej!

  • mia 22:39 20.junij 2013.

    a je kje kak policaj ali pa sodnik za prekrške, ki bi tole malo pokomentiral, lepo prosim.

  • depresija 10:36 21.junij 2013.

    Kje je vic 1 let stare članke iz naftalina vn vlečt?

  • wester62 12:07 13.avgust 2012.

    ma kaj samo jokate. nehajte kršiti predpise in vam ne bo trebalo jokcati. kdor krši ga pač tepe nadloga(kazni).že tako je na naših cestah in parkiranju prava anarhija z prizvokom egoizma in nesramnosti. bravo redarji,še bolj bi morali nadzorovati in kaznovati.

  • Niko_K_ 12:08 13.avgust 2012.

    Golobček... Oba avta sta bila PRAVILNO (v skladu z zakonom) PARKIRANA.Nezakonit je bil odvoz.

  • Niko_K_ 12:11 13.avgust 2012.

    In še nekaj golobčku in njemu podobnim... Če TI ne poznaš zakonov oziroma si jih razlagaš po svoje, to še ne pomeni, da so do tega malce "prikrojevanja" zakonov upravičeni REDARJI, policisti in podobni represivni organi!

  • barabca 12:18 13.avgust 2012.

    aha, in pešče branijo pred tistimi, ki nimamo Lj registrske tablice. Parkirala sem na parkirišču, ki je mejil na pločnik, mojega so odpeljali, dan prej pa vozila z Lj registracijo niso odpeljali. Poleg tega, da mi ga je odpeljal pajek, ...prikaži več da sem plačala še kazen za parkiranje na pločniku, mojega avta niso imeli tam. Šele, ko smo pisali na policiji prijavo za ukraden avto, so ga našli. Po 4ih urah. A s tega konca Ljubljane potrebujejo le 30 minut. Tako da se strinjam, da polnijo le mestne proračune plus kradejo vozila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.