Slovenija
715 ogledov

Odvržen cigaretni ogorek ni prekršek

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maneken 18:36 01.november 2015.

    A je bil močnejši od tebe, da si ga "skoraj" premikastil?

  • patrijarh 13:33 01.november 2015.

    Kaj pa dokaz.Ali se bo kar verjelo policaju.Dejte se raje ukvarjati z delovnimi mesti in solidno plačo.

  • maresem 17:30 01.november 2015.

    Mi smo itak eno smetišče, periferija balkana in kultura je še daleč od tiste v razviti civilizaciji.

  • motorcki 19:42 01.november 2015.

    kdor vrže čik na tla,bi mu jajca odtrgal.......

  • Ferluci 07:24 02.november 2015.

    Dejstvo je, da so kadilci eni packi. Pa še dim prha vate, brez vsake kulture. Stojiš zraven njega, smrdi kot prdec. Onesnažuje s čiki vsepovsod, kjer mu pade na pamet. kakšna sprememba miselnosti, ste nori? Jasno, da je treba neodgovorno ...prikaži več razmetavanje čikov kaznovati.

  • Lavdan 11:26 02.november 2015.

    In komu se pritožiš, ko greš po Ljubljani in zraven tebe stoji kolona avtomobilov s prižganimi motorji in ti veselo žreš ves svinec in CO2.

  • Andrej Kovačič 14:19 02.november 2015.

    sedi 5

  • jakec1575 19:07 01.november 2015.

    Preblisk zdrave pameti. jaz bi sel v zapor, on pa mogoce ne bi niti kazni dobil.

  • primoz.g 04:58 02.november 2015.

    Ma zgleda da večina vas sploh še ni vidla velemesta, ker edino tam vidiš vso bedo civilizacije, na enem koncu mesta sterilno čisto, drug konc mesta čista kloaka.ampak tako pač je, in to od vekomaj na veke. kazni ...prikaži več za vržen čik ajde nej bodo, ampak naši kekci bodo spet pretiraval, se vam ne zdi da so vse naše kazni obilno previsoke ? če se vam ne zdijo, potem kamot lahko ustoličijo da tudi obglavljenje za prdec v javnosti, ker mislm da vas ni tako zelo malo ki to storite brez pomisleka, in ga spustite kjer je šansa. ANE tako kt jest itak bolniki podalpski

  • jakec1575 14:24 01.november 2015.

    Če je kaj ogabno, je to, da nekdo iz svojega vozila frcne neugasnjen čik. Če ti smrdi, ne kadi v avtu. Enkrat sem na primorki poleti, ko je bila suša, enega ustavil na avtocesti, ker je neugasnjen ogorek vrgel pri ...prikaži več 110 na uro. Skoraj sem ga premikastil. Dobro si je zapomnil. Še dobro, da se današnji cigareti sami ugašajo. Tudi zato imamo nekaj manj pozarov. Kdor to dela nima IQ niti 10. Ali je samo zlobna duša. Prej bi rekel, da prvo. Kleno zarukan. Čeprav glavni vzrok na tem podrocju so tudi vlakovne kompozicije na progi. Vsekakor grda razvada, ki so jo najbrz videli v filmih 60 let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.