Slovenija
2032 ogledov

Odvzem še 175 medvedov in 11 volkov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 09:06 23.avgust 2019.

    Čimprej prej eliminirati, manj škode bo.

  • Avatar praufo
    praufo 12:32 23.avgust 2019.

    v čem je sploh probelm, razen da se najdejo modeli, ki grozijo nekomu, ki se zavzema za pravice kmeta, za njihov obstoj, vse je pozno, medvedov pa neznansko mnogo ... večina folka sovraži slovenskega kmeta ker ima prevelik traktor, ker ...prikaži več dobi subvencije, ker ima veliko strehe, to da pa dela cele dneve, pa nikogar ne zanima, ker glavni car naše družbe so trgovine ... tam se vse dobi v izobilju, od kod pride, nikogar ne zanima, glavno da so polne police

  • Avatar praufo
    praufo 12:39 23.avgust 2019.

    bolana država ... naj crkne še zadnji kmet, pa bomo še vedno imeli kmetijskega ministra, ki bo skrbel za zverinjak oz. živalski vrt čez celo državo ... sramota in sram me je da živim v taki državi in srma me je da sem slovenc

  • Avatar praufo
    praufo 13:03 23.avgust 2019.

    malo si preberte, kaj se dogaja v pirenejih, pa za kakšno površino gre in koliko ima te zveri, je pa resda se borijo proti dodatnem naseljevanju, tako kot francozi pred leti ... samo razlika je v tem, da tam kmet ...prikaži več nekaj pomeni, pri nas bi pa kmeta kar zažgali, se ga nihče ne rabi, trgovine so polne in to je to, zakaj bi sploh še rabili kmeta?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.