Slovenija
17 ogledov

Odzivi na Jankovičevo kandidaturo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • skam 16:41 11.oktober 2011.

    Najbolj antpiatična od politikov mi je nova slovenija in Ljudmile Novak,ki hvali samo cerkev.

  • privat 17:17 11.oktober 2011.

    kaki politični debili...ni pomoči tako omejenim volilcem in kandidatom! Poslovimo se od Slovenije !

  • gec 17:44 11.oktober 2011.

    "Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si".

  • gec 17:47 11.oktober 2011.

    "Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si".

  • gec 18:57 11.oktober 2011.

    JANŠA PA,PA,PA,PA...

  • Veteran 23:45 11.oktober 2011.

    Edini cilj Jankoviča je, da gre v politiko in poskrije dolgove in malverzacije sinov. Kakšna tragedija za Slovenijo.

  • mirko 16:22 11.oktober 2011.

    Točno tako. Glasovi se bodo prerazporedili izključno na levi strani. Slično se dogaja na desni strani, z kandidatno listo Viranta.

  • Stolp 16:28 11.oktober 2011.

    Katarinca, tako kot ste vi dosegli cilje in izvršili obljube, jih bo tudi Janković. No potem pa res hvala lepa za njega!Kar se tiče izjave Žerjava: Jankoviću ni potreben program, ima za sabo dosti butljev, ki jih baš ...prikaži več boli program, samo da je nek firer. Milošević ga tudi ni imel.

  • privat 08:40 13.oktober 2011.

    gec..da bi vsaj enkrat prebral to kaj ti revež napišeš...revček!! Kako se mi ti smiliš čedomir..probaj nekaj napisati v materinem jeziku ..v čirilici ,to verjetno noben več ne zna prebrati ..pa te ne bojo žurnalovci izbrisali...izbrisanec.Samo tudi jaz ne znam ...prikaži večm vaših hiroglif čitati...suženj raje delaj in ustvarjaj nam dobiček, ne pa da se izražaš ,kaj ti misliš...koga to briga kaj čedo misli, verjetno pa je nekaj slabega

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.