Slovenija
76857 ogledov

"Zoki, legenda: Bo kdo 'spucal' sneg s cest?!"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 09:44 16.januar 2023.

    Tako je to, če je folk prepričan, da vremenarji pojma nimajo in da vedno becnejo v temo. No, tokrat niso.

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:18 16.januar 2023.

      ha ha ha

    • jakec1575 11:50 16.januar 2023.

      Vremenarji napovejo verjetnost z doloceno gotovostjo. Kdor je kaj bral kdaj o meteorologiji, diferencialnoh enacbah ve to. Ostali pa pac pljuvajo po teh bogih fizikih, ki se vsak dan mocno trudijo. Pljuvat zna vsak.

    • robi2107 12:01 16.januar 2023.

      Jasno. Saj zadeve so precej predvidljive. Modeli so dokaj natančni in če so podatki meritev pravilni (kar navadno so), bo tudi napoved pravilna. Ni pa to čista matematika, kjer je 1+1 vedno 2. Lahko nastopi kakšen dejavnik, ki se ga ...prikaži več ni dalo predvideti. Potem se tudi izid spremeni.

  • jakec1575 11:38 16.januar 2023.

    Roko na srce. Vceraj so nam lepo povedali, da bo danes kaos. :). Torej so vedeli, da ne bodo spluzili. Smo se pa tudi sami razvadili. Od ustavne odlocbe pricakujemo, da bo do 6.30. Spluzena kolesarska, plocnik in cesta v ...prikaži več nulo. Tako obsezno sluzbo za 2x na leto si lahko privoscijo finska, norveska. Ce bi vsak zjutraj vrgel 3 lopate kot v 80ih. Pa bi blo. No, menim, da so prepozno zaceli soliti. Pluzit pa se zacne pri 10cm sele. Drugace se dela skoda na infrastrukturi po nepotrebnem. Asfalt, jaski

  • rd2dmk2 10:02 16.januar 2023.

    a ni hecno, če ena stara mama pri osemdesetih letih pelje prav počas po cesti je cela štala. če pa en profesionali šofer kamiona, ki je vsak dan na cesti in dela kilometrov ohohoh, pa ne ve kako se vozi ...prikaži veči po snegu je pa kriv vsak, samo šofer ne. jest teh bučkov res ne razumem- pa da priznam še koga na cesti ne- je res tist euro več vreden kot glava. no za svoje jim očitn ni mar, za tuje pa še manj. ne šoferjem kazni, direktorjem firm, vse europsko direktivo, greš v čuzo do smrti pa pika.

  • nostradamus 11:29 16.januar 2023.

    zjutraj 04.30h ceste po ljubljani nespluzene sicer se je lepo peljalo po celem a nekateri so kljub temu imeli ogromno tezav zimska sliuzba je pa tako kot vedno spala

  • kapibara1 18:14 16.januar 2023.

    Bol da zdele splužjo.. kajti, kdo pa bo sred vročga Julija kidal..

  • Stajerc 12:20 16.januar 2023.

    Nič jamrat ljublančani lopate v roke

  • Plavi-mil 10:37 16.januar 2023.

    Zokiji se bo moral BOG opravičiti, ker mu je poslal sneg in ga ni vprašal za mnenje , če lahko zasneži ulice, daj da ga zapade 1 meter.

  • Naklonsky 09:44 16.januar 2023.

    Mr. Taubi na zahtevo Zokija že pospešeno razmišlja o novem ministrstvu ‘za čiščene snega’.

    • robi2107 09:48 16.januar 2023.

      Kje pa. Zorangutan bo v svoji arogantni maniri zanikal realnost in trdil, da je bilo vse tako kot mora biti. Vem osebno, kako to izgleda, ker sem se že prepiral z njim okoli očitnih dejstev.

    • jakec1575 11:41 16.januar 2023.

      Zakon je jasen sicer, kdaj se zacne pluziti. Ce bi pluzili takoj, bi pa jamrali isti, da to prevec stane obcine in jemlje denar za poletni festival. Pa ne maram zokija mimogrede. Jamraci boste vedno jamrali. Gleda se ceno in ...prikaži več obseg opreme, koncesionarjev na stevilo potencialnih dogodkov snega.

    • robi2107 12:09 16.januar 2023.

      Jaka, jaz ne jamram glede snega. Komentiram Zokanovo maniro zanikanja dejstev, ki mu niso všeč. Sicer mi je jasno, da se vseh cest naenkrat ne da splužiti. So se pa vseeno danes zjutraj dogajale komedije. Znanec mi je poslal fotko, ...prikaži več kako je zjutraj dvodelni avtobus obrnilo tako, da se je sprednji del postavil pošrek čez celo cesto, ki je bila tako popolnoma zaprta. Na cesti pa kakih 10, 20 cm snega. Kdo je po tvojem kriv za to? Jaz mislim, da cestarji.

    • jakec1575 14:33 16.januar 2023.

      Glavne ceste morajo pluziti prej.odgovoren je vodja pluzne sluzbe, ki bi moral imeti na standby zaposlene in koncesionarje. Zakaj se ni odletel pa ne vem. Zoki je za marsikej odgovoren. V tem primeru za opozorilo pred odpovedjo bodji sluzbe, ki ...prikaži več je bil z arsa promptno obvescen o snegu. Zakaj je pa bus odneslo posrek? Stare zimske gume ali slab profil

    • robi2107 14:50 16.januar 2023.

      Se strinjam. Glede busa: mislil sem odgovornost za stanje na cesti. Ampak glede tega se itak strinjava.

  • marko345 12:11 16.januar 2023.

    Odkar ste volili jankoviča so Ljubljanske ceste nesplužene. Ura je 12 pa so ceste v večini viča, šiške,bežigrada nesplužene, avtomati za plačilo parkirnine pa delujejo. Daj zoki spoki.

    • jakec1575 14:29 16.januar 2023.

      Zanimivo. Ob 12ih sem se vozil od btcja proti jugu ljubljane. Vse spluzeno. Plocniki kolesarske

  • lojs 13:29 16.januar 2023.

    a se bo tokrat moral kdo opravičit?

  • miho 12:44 16.januar 2023.

    Ne vem, kdo je volil Jankoviča in zakaj.

    • marko345 14:29 16.januar 2023.

      Miho volili so ga tu živeči srbi in tisti, ki imajo radi, da ceste niso splužene.

    • nostradamus 14:35 16.januar 2023.

      marko345 bravo +++++

    • miho 14:56 16.januar 2023.

      Tudi, če bi bil jaz Srb, bi mi bil Jankovič odvraten, ker je lopov.

  • Luksi 13:18 16.januar 2023.

    Po Šiški se prevaža ogromen traktor s plugom, ki je pa na žalost dvignjen. Morda revež ni našel snega... ampak račun bo pa vseeno izdal

  • peter3 14:14 16.januar 2023.

    A sm jst kriu, bo rekel carapan, in nikome nista.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.