Slovenija
257 ogledov

Oglas Perutnine Ptuj "Razumemo piščance" razburja ljudi

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sweetdogs 17:38 03.junij 2015.

    Kakšna hinavščina. Še hujše kot tisto z zajčkom na Danskem. Vsi mesojedci jih radi papcamo ampak ko jih pa nekdo pokaže v oglasu, je pa cela štala v štali. Ker uvajajo nove standarde reje, ki piščancem do zakola izboljša kvaliteto ...prikaži več življenja in naj bi bilo meso posledično boljše kvalitete ala premium piščančje meso.. big deal.

  • smejka 18:47 03.junij 2015.

    Zdaj,ko se zganja takšen cirkus okoli te reklame se dejansko stvar najbolje reklamira-prodaja.Veliko mesojedcev modruje tako in drugače,a vseeno kupuje in poje(temu je tudi namenjeno).Kaj,če bi zaprli Perutnino?Potem bi bil halo,ker se povečala brezposelnost.Veste kaj,vsaka palica ima dva konca!In ...prikaži večn še to-nihče se ne razburja,ko se "razstavljajo" ženske ,dekleta-prav kot piščanci-za prodajo.Še tako lepa ,ampak še vedno le kot objekt zaslužka.

  • Xerxes 22:18 03.junij 2015.

    Podinteligentni osebki brez smisla za sarkazen zganjajo hinavsko kampanjo. Škoda časa in prostora. Ne imet otrok, bo več prostora za živali

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:35 03.junij 2015.

    Reklama defenitivno ni pametna. Ampak mesojedci bi pa tud mogl sprejet resnico ne pa da so zdej razburjeni. Pač namest baterijske reje pa pol poboja in ustvarjanja mesa se zdej lahko piščanci mal bolj prosto pasejo in se pol pobije ...prikaži več in ustvari meso ki je zarad tega kvalitetnejše. Tle se ni treba čist nč razburjat ker to je pač realnost in se je že prej vedl da je realnost. Stvar so izboljšal in to so reklamiral in zdej so kao bad guyi zarad tega? Ne me je...t

  • figavzepu 09:06 04.junij 2015.

    Sem hotel bit vegi pa mi je zena rekla trava je samo predelana v meso.....je res da pri nas ne jemo svinjine razen ko gremo tasci na obisk, ostalo meso pa po malem zraven, v nasi druzini pojemo relativno zelo ...prikaži več malo mesa ce sestejem lanske nakupe smo pojedli celeo ovco 4 kile piscanca, 6 kil rib.....poleti pa tako ali tako meljemo samo zelenjavo iz vrta in kaksne stejke.....skratka jemo predelano in svezo zelenjavo

  • slajan 17:25 03.junij 2015.

    Avtor reklame razume piščance ker so si nekje blizu z IQ.

  • KOJAK 21:52 03.junij 2015.

    Spet se folk prepria glede oslove sence... butale pač.

  • puksicd 17:07 03.junij 2015.

    Ta oglas je debilen. Zdi se mi, da so tako zelo brez kreativne moči (kaže, da je direktor marketinga popoln idiot, res težko budalo), da so pač skopirali neki koncept, ki se je izkazal za uspešnega v neki čisto drugi ...prikaži več branži. Takšna kampanja niti za dviganje prahu ni dobra, ker ni provokativna, ampak je samo - neumna.

  • puksicd 17:57 03.junij 2015.

    Ne razumeš pointa ...

  • antitrust 18:00 03.junij 2015.

    Saj ni poanta v tem ali jemo meso ali ne.Poanta je v tem, da nas imajo za glupe ko točak. Vsak oglaševalski kljukec se danes lahko spomni karkoli.Je pa zanimiv tudi oglas za kavo; Na pop ...prikaži več tv reče punce, ali varate ?, na planet tv pa punce, ali goljufate ? cccc

  • Milan Novak 20:14 03.junij 2015.

    Najboljši je pohan !!

  • rhombur 20:17 03.junij 2015.

    ne razumem povsem, zakaj bi se zaradi tega razburjali. Če kdo razume piščance so to rejci. In če imajo zdaj za piščance boljše pogoje za časa življenja - kar se pozna na kvaliteti, potem odlično.

  • razerznak 21:28 03.junij 2015.

    pečen je bolši

  • smejka 21:36 03.junij 2015.

    mph...dober nick....ma kaj solata ni živa?Najbolje,da jeste kamenje,to menda res ni živo,pa še velik ga je.Na poti v službo ga lahko na marsikateri cesti naberete-dober tek

  • Natasa- Natawe Tkalec 22:29 03.junij 2015.

    Ti očitno ne razumeš niti zakaj dihaš .. no, tega zakaj ravno TI, še jaz ne :-P

  • Natasa- Natawe Tkalec 22:32 03.junij 2015.

    Bi ti nekaj napisala, pa ne vem kdaj pride k tebi na obisk tisti, ki ti je napisal to, kar zgleda kot da si napisal ti, da bi ti to potem lahko prebral, kar sem ti odgovorila jaz, na njegov ...prikaži večv zapis,tele mamino!

  • mph 22:42 03.junij 2015.

    Solata je "živa", nima pa možganov, se ne zaveda, ne trpi fizične ali psihične bolečine, vse je pač refleksno. Razen, če se kaj preskočil v šoli ali na internetu.

  • noangel 01:51 04.junij 2015.

    jao, ko bi bili vsi tile dušebrižniki pol tako dobri do ljudi v svoji okolici, kot so do svojih hišnih ljubljenčkov, bi bil svet dosti lepši!koga briga, če mati samohranilka ostane brez službe pa s tremi otroki, važn je, ...prikaži več da njegov cucek (piščanec, maček, itd.) dobi samo najboljše!

  • noangel 01:51 04.junij 2015.

    jao, ko bi bili vsi tile dušebrižniki pol tako dobri do ljudi v svoji okolici, kot so do svojih hišnih ljubljenčkov, bi bil svet dosti lepši!koga briga, če mati samohranilka ostane brez službe pa s tremi otroki, važn je, ...prikaži več da njegov cucek (piščanec, maček, itd.) dobi samo najboljše!

  • Ferluci 06:39 04.junij 2015.

    Različni smo. Jaz sem za na žar. Vsekakor je pa boljši tisti, ki je hranjen z domačo krmo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.