Slovenija
37 ogledov

Okupator pri nas res ne bi imel veliko dela

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:16 15.oktober 2016.

    Ker se v t. i. visoki politiki smuka ničkoliko narcisoidov, med njimi prav zagotovo tudi naš predsednik, kaže temu posvetiti nekaj pozornosti; še zlasti zato, ker se te dni, ne vem, zakaj, spet precej piše in govori o Borutu Pahorju: ...prikaži več ali je dober predsednik ali pa se trudi prikriti tolikšno samoljubnost, da se to potem navzven izcimi v nekako spužvaste odločitve na prizorišču, in sicer samo zato, da bi vsestransko ugajal. Pravzaprav ni nobene resne analize, kaj je bil počel kot premier, ko je samo še zabil svoj žebelj v krsto, ki nam jo je bil v svojem mandatu zbil vkup Janez Janša; bolj je za publiko zanimivo, ali se bo Borut jutri na ekranih pojavil s kanglico za na peskovnik ali z golido za molžo. Bo jutri kidal hlevski gnoj ali praznil kante za smeti?

  • Avatar praufo
    praufo 10:10 16.oktober 2016.

    vojska danes je pri nas milo rečeno, za okras ... danes so to sistemi, rakete, ki naredijo svoje, ... pešadija naj se pa kao ubada z mrlići, ... torej slovenska vojska je ena maškarada, imajo obleke imajo, celo puške, imajo ...prikaži več kakšen tank in imajo še kaj, samo ... pa ne da bi žalil, stvari so žal drugačne in preprosto povedano, ker si majhen se ne moreš upirat, strici rečejo, ti damo možnost da za nas delaš, lahko sodeluješ in pošlješ ekipo na našo misijo, sicer si nepomemben ... slovenksa vlada ni nikoli povedala na glas, kako majhni smo in da beremo drobtinice, kar se mene tiče je po svoje super za nekoga, ampak dokler nas pustijo pri miru, klošarja pust pri mir, daj mu kak geld, pa naj živi naprej

  • cogocogo 13:49 15.oktober 2016.

    moj ded in babica sta bila premozna kmeta pa so ju belogardisti pobili ,,nekaj pri tebi ne stima ,se pa vidi da niso bili po vojni dovolj dosledni da so ostali taki kot si ti se zivi a ne prodana ...prikaži večdana izdajalska dusica

  • mrki 12:12 15.oktober 2016.

    Kamniški župan Marjan Šarec meni, da okupator danes v Sloveniji ne bi imel veliko dela in da bi državo osvojil brez izstreljenega naboja----E moj Šarec sakj tud med 41 - 45 niso imeli veliko dela s partizani , ...prikaži več, ti so raj pobijali premožne kmete.

  • zlobni 12:36 15.oktober 2016.

    Okupiraj, ignoriraj, legaliziraj, ( EKO........) Okupator res nebi imel veliko dela saj je njegovo seme dobro prijelo.

  • mirror 12:40 15.oktober 2016.

    He, he. Naša vojska je gola in bosa. Sploh nima streliva.

  • sasquatch 12:41 15.oktober 2016.

    ko so v vas prišli nemci, so ob normalnem obnašanju domačinov, otroci od njih dobili sladkarije in druge dobrote. ko so v vas prišli partizani, je šla iz hleva krava. Pisnit pa ni smel nihče, ker si je potem najprej sam skopal jamo...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:47 15.oktober 2016.

    ko so v vas prišli nemci so te odpeljal v delovno taborišče smrti.

  • jozicamurn 12:54 15.oktober 2016.

    Mi smo ŽE okupirani s strani arogantnih ameriških satanistov, tako da sploh nimajo več dela z nami ker posedujejo celo Slovenijo in medije pri nas.

  • mph 12:58 15.oktober 2016.

    Čisto tako ne verjamem, ampak je pa dejstvo, da verjetno nobena država vsaj med II. svetovno vojno ni imela toliko domače izdajalske zalege kot ravno Slovenija, niso pa ravno zaostajale tudi ostale Yu republike.

  • Avatar Leon
    Leon 13:34 15.oktober 2016.

    Okupator pri nas res ne bi imel veliko dela..........to je dokazal leta 1991 !

  • mph 13:44 15.oktober 2016.

    Si se zatipkal, to je bilo 1941, 1991 smo bii vsi enotni.

  • cogocogo 13:50 15.oktober 2016.

    no tebe so pa izpustili ,, zalostno kako nedosledni so bili

  • Avatar Leon
    Leon 14:09 15.oktober 2016.

    Verjetno si se ti zatipkal !

  • dragec 18:33 15.oktober 2016.

    mrki, ne seri, pobijali so kolaboriste, umazane folskdojčerje

  • MihaPu 15:38 15.oktober 2016.

    Res je, strinjam se. Vse je bil tak splet okoliščin, da nas je Kacin strašil da bodo brati brate napadli z kemičnimi sredstvi samo da bi kupovali gas-maske torej njegovo robo.To je vse ista mafija mi smo ga pa ...prikaži več še dali v EU skupščino. Sramota.

  • cogocogo 17:31 15.oktober 2016.

    zalostno koliko naroda se slini ob pahorju ,,imas prav tip je sluzavec do konca ,,

  • cogocogo 17:34 15.oktober 2016.

    leon me veseli da se kdo to vidi ,,res zalostno kaj narod pocne okoli tega sluzavca ,,in prevec prav imas nekaj sluzavec zelooooo prikriva ,ali je res tako bogi na duhu ali pa je res tako pokvarjen in to dobro ...prikaži večro zamaskira z tem cirkusom no sposobnosti pa tako nima v nicemer razen v samoljubju,,,tip je res zaljubljen vase in to se nadgrajuje z temi cudnimi igricami

  • Avatar praufo
    praufo 18:21 15.oktober 2016.

    z jezika si mi vzela, kar je pač logično, če je vse tako enostavno, ko t pravi šarec aka serpentinšek, smo praktično na koleniih in to zadnjih 10 let čedalje bolj, najprej eu, pa potem nato, pa euro, samo vojsko ...prikaži več poglejte ... za burek nima

  • dragec 18:30 15.oktober 2016.

    Če bi vladal JJ, potem bi res bilo tako.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.