Slovenija
5859 ogledov

Štirje poslanci v karanteno, to so podrobnosti. Izdali 13 karantenskih odločb.

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:32 08.september 2020.

    manipulacija ... jajo se rokuje in srečuje s tujimi prezidenti, pa sploh ne more biti okužen, ker ima masko gor za slikanje , potem nič več ... res mi ni jasno kako to deluje

    • asmas1965 16:32 08.september 2020.

      praufo...preden pišeš nebluze in se blatiš po raznih forumih ti svetujem ,da se pozanimaš preden odpreš gofljo.Avstrijski premier je bil na testiranju pred parimi dnevi za g.Janšo pa sem prepričan da se ne udeležuje sestankov s poslanci "koruzometnika"

    • Avatar praufo
      praufo 20:49 08.september 2020.

      asmuz al kaj si že , res vse čestitke za tak komentar, še en modrijan, ki bi me tukaj pošprical s svojo scavnico, ki me trenutno blati, aploh pa ne vem o katerih forumih govori ... kle na žurnalu je ...prikaži več še najmanj gneče in vesel sem vsake prijazne druščine ... nekaj jo že mam, sem oseba dobre volje in želi dobro vsem, me pa moti neka dvoličnost in čudno obnašanje, sploh pa pravna nejasnost s tem kurčevim maskam

    • Avatar praufo
      praufo 20:52 08.september 2020.

      asmantaz al kaj si že, šta to znaći "koruzometnika" ... non capito ... pa ko so ovi kuruzarji, ja to ne kužim ... objasni mi

    • Avatar praufo
      praufo 21:24 08.september 2020.

      vsi se kr nekej testirajo my ass , al so že zdavnaj imuni, ker jim je elita priskrbela cepivo, al pa je pa vse skupaj en fake ... to gre že vse skupaj predaleč in samo kaže na velik nateg ...prikaži več bogate elite s podporo politike ... to je nateg

    • blayo 23:13 08.september 2020.

      Ko se en v skupini okuži, gre lahko hitro naprej, pa nima veze iz katere stranke je. Če bi bil en od onih na fotki slučajno okužen, bi šlo najmanj 30 ljudi v karanteno.

    • Avatar praufo
      praufo 13:02 09.september 2020.

      "če bi bil okužen ..." ... kako pa veš da ni? kot prvo testi niso zanesljivi, za realno stanje bi se pa moral vsak dan testirat ... ampak ne ... kdor nosi masko je varen ... očitno bo knjiga o ...prikaži več butalcih spet aktualna , čedalje večji strokovnjaki za bolezni in okužbe ... se rokujejo (izbranci), potem gredo mogoče še lulat, potem še kakat, med tem primejo marsikatero kluko in še kaj in nazadnje ... famozna maska na ksihu, evo to je varnost

    • blayo 19:06 09.september 2020.

      Testi so zanesljivi. Ne veš, dokler nekdo nima znakov bolezni in se gre testirat ter je pozitiven. Potem glede na to, kdaj je bil ta v kontaktu z drugimi, testirajo tudi te...

    • Avatar praufo
      praufo 20:21 09.september 2020.

      mah sej si mi skor ne da na tole komentirat, ampak osnovno šolo bi pa lahko mel ... žal mi je da te žalim , ampak to so bedarije ... testi niso zanesljivi, obstajajo asimptomatični, sploh s telimi kontakti ... ...prikaži več je res famozno glamurozno ... koliko bakomatov se vsak dan pošlata, koliko je tipk na prehodih za pešce, koliko žajfnc je praznih ... ne bom ti reku , da se v roke vzem, bere pa tole še kdo drug ... ne samo butalci

    • blayo 20:30 09.september 2020.

      Ne vem o čem govoriš. Test je zanesljiv enako pri simptomatičnih kot asimptomatičnih primerih. To kako nekdo "prenaša" nek virus nima nobene zveze z zaznavanjem le tega. Še en primer ti dam... če si okužen s HIV, še ni rečeno, ...prikaži več da boš fasal AIDS. Ampak tudi če ne zboliš boš pač na testu HIV pozitiven.

    • Avatar praufo
      praufo 20:45 09.september 2020.

      ahhhh ... midva sva že mela debate ... no imam zanimivo vprašnje zate ... kako se ugotovi, kje si staknil virus? ... pa da berem mojstra

    • blayo 21:02 09.september 2020.

      Če si ga pri prostitutki, sigurno tega ne boš povedal, ker bo žena huda...

    • Avatar praufo
      praufo 21:09 09.september 2020.

      tvoj odgovor se začne z "če" ... zame to ni odgovor na vprašanje, samo za info nimam žene in nimam prostitutke ... še kakšna ideja mojster

    • blayo 21:19 09.september 2020.

      Ni bistveno kje si ga fasal oziroma od koga, to nikogar ne zanima, bistveno je da poveš s kom si se družil oziroma kje si bil, da se lahko eventuelno omeji nadaljnje širjenje v tej smeri. Glede na to, da ...prikaži več nimaš ne žene ne prostitutke mislim, da ti to ne bi smelo delati težav...

    • Avatar praufo
      praufo 21:28 09.september 2020.

      pa kaj si ti za en teleban ? ... človek gre na avtobus, v trgovino, mogoče v lokal. mogoče ne vem koga sreča na ulici , pločniku, gre do knjižnice, v šolo po otroke, gre po mestu ... po tvoji ...prikaži več logiki bi moral vsakega, ki ga sreča vprašat za priimek in potem to nekomu javit ... ja res si genij, takih pa res manjka ... da ne omenjam skuštranega einsteina ... mogoče naslednjič, da ne bo preveč žalitev

    • Avatar praufo
      praufo 21:32 09.september 2020.

      sicer pa ne vem kakšno zvezo s tem tvojim klobasanjem ima žena in prostitutk

    • blayo 21:53 09.september 2020.

      Še enkrat, samo zate, ker ne zastopiš... Ni bistveno od koga si ga fasal. Bistveno je da zaščitiš tiste ki jih poznaš in si se družil z njimi. Če bo isto naredil tisti z avtobusa, pločnika, je že zadosti. Žena ...prikaži več in prostitutka sta dva od kontaktov, ki ju noben ne bi rad povezoval, se ti ne zdi?

    • blayo 21:56 09.september 2020.

      Če boš povedal da si bil v knjižnici je OK, šolo svojega otroka je pa tudi dobro da obvestiš oziroma to poveš epidemiologom...

    • Avatar praufo
      praufo 22:03 09.september 2020.

      "Bistveno več je v tem trenutku lokalnih virov okužb in zelo veliko je takih, pri katerih je vir okužbe neznan. "Ljudje se ali ne spomnijo ali ne želijo povedati. Odstotek neznanega vira je bistveno višji, kot bi želeli," je poudarila ...prikaži več Čakš Jager. ... kaj to pomeni ? kdo je zdej tukaj budala ? okuženi nimajo zvezdic kot židje med vojno ... se pravi kdo so ?... upam , da kamu dobim na čelo nalepko "jaz sem budala", samo še to mi ustreza, ker sem prebutast

    • Avatar praufo
      praufo 22:07 09.september 2020.

      pa jaz se družim s komerkoli in kadarkoli in me nič ne zanima, poltei je bilo še tujcev veliko in smo klepetali, ime-neznano ... pa dej blayo jest mam dost tega bluzenja ker ti enostavno sploh ne dojameš osnovnih stvari, ...prikaži več, totalni progrmirani osebek brez lastne glave in mozek ti dela po komandi državnih inštitucija al pa neke ustanove kjer živiš ... čisto programirana oseba

    • blayo 22:30 09.september 2020.

      Praufo, neznani viri so zato, ker folk noče povedat s kom se je družil, ker mislijo da s tem ščitijo kolege, prijatelje, znance. Nobenga ne briga mimo koga si šel po pločniku, briga pa jih, s kom si bil v ...prikaži več tesnem stiku, to so pa verjetno tvoji prijatelji, znanci ali žlahta, se ti ne zdi, brihtna buča! Če se ne spomniš s kom si bil v tesnem stiku za en teden nazaj, te pa verjetno daje že demenca...

    • blayo 22:33 09.september 2020.

      Če so bili tujci in ste klepetali, poveš to ane. V čem je problem? Če se bo epidemiologu informacija zdela koristna, bo že kaj naredil z njo, če ne pa pač ne. V skrajnem primeru bo dodal remark "možen vnos iz tujine"...

    • Avatar praufo
      praufo 22:51 09.september 2020.

      zadnjič ti povem , da trosiš bedarije, kot NIJZ in njihov božiček in še kdo ... kaj je to tesni stik? objemanje al kaj ... dva se srečata in sta na razdalji pol metra in govorita ... in zdej se ...prikaži več bom ukvarjal z njegovo identifikacijo ... , ker nisem po nebenem zakonu dolžan dajat informacij s kom sem se srečal, in to ni samo po sebi kaznivo dejanje ... sicer je pa moj spomin popolna amnezija, ... sem pač svoboden človek in se mi jebe ... res nisem dolžan tega razlagat

    • blayo 23:21 09.september 2020.

      Pa kdo hudiča ti je rekel, da se moraš ti ukvarjat z identifikacijo koga? Kje si to prebral? In ja res je, noben zakon ti ne veleva, da ne smeš bit bedak. Če si bedak, to samo po sebi ni ...prikaži več kaznivo dejanje. To da se ti jebe si pa tudi precej dobro formuliral...

    • blayo 23:33 09.september 2020.

      Nihče ti ni (ne bo) ukazal, da poveš tisto, česar ne veš. Vse kar je, boš naprošen, da poveš tisto kar pač veš. Če jim ne boš, jim pač ne boš, to je tvoja odločitev. Verjetno se boš odločil po vesti...

    • Avatar praufo
      praufo 13:57 10.september 2020.

      če bi te lahko srečal, bi ti dal roko in moj pozdrav bi bil "vse čestitke butel, ker sem te srečal" ... me pa že malo zabavaš, ker si res trknjen, mi gre na smeh odkrito ... najprej nekej natveziš, ...prikaži več potem vse zanikaš ... jao, zabaven si ... recimo tvoj izdelek : "Pa kdo hudiča ti je rekel, da se moraš ti ukvarjat z identifikacijo koga?"

    • Avatar praufo
      praufo 13:58 10.september 2020.

      pizda skoz ene omejtivje, ne morm do konca napisat ... oblast zahteva, da navedemo s kom smo se družili ... ime, priimek je identiteta, ali lahko samo rečemo , ja bli so z enim okroglim, velikim , v nekih čevlah ...prikaži več ... dej še kej napiše, da me še nasmeješ

    • blayo 22:23 10.september 2020.

      Mane zanima kolikokrat so tebi že naročili, da moraš nekoga identificirat? Kje so te omejili? Kaj palamudiš? Sprašuješ non-stop kako naj to, kako naj ono. Ko ti odgovorim ti pa to ni všeč, ker je preenostavno. Ti bi verjetno na ...prikaži več vsak način dokazal, da je vse skupaj komplicirano za znoret.

    • asmas1965 19:22 11.september 2020.

      praufo in blajo dejta se ustrelt v koleno ma dost vaju mam

  • Avatar darklord
    darklord 19:04 08.september 2020.

    Vprašajte Tanjo Ribič, ona vse ve na to temo.

  • kana 16:44 08.september 2020.

    je bilo živo v Kamniku

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:24 08.september 2020.

    To je milo rečeno smešno!! Novinarji se na vse pretege trudijo,da bi slikali člane vlade brez mask in pretesno skupaj!? Sedaj pa so v karanteni poslanci LMŠ ali se niso držali pravil?? Seveda njih novinarji ne preganjajo ne slikajo brez ...prikaži več mask zato,ker pripadajo levici so nedotakljivi in ni nič narobe,če se ne držijo pravil!! Tako demokratično novinarstvo imamo žaol!!

    • blayo 23:16 08.september 2020.

      Ja sigurno se vsaj kdo od njih ni držal pravil, ni pa nujno. Drugače je pa Borči sam dal tisto fotko gor, ki je pa milo rečeno delanje norca iz nas vseh.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:03 08.september 2020.

    upam, da jim omogočijo glasovanje, sicer bomo te pravljice poslušali še 25let. če imajo dovolj glasov naj ga odstavijo, tako pač je. če pa nimajo, potem pa do naslednje priložnosti brez jokanja in hujskanja.

  • mirror 17:07 08.september 2020.

    Uboga Jerca. Ravno je prišla iz "šnelkursa" retorike, saj je bila na odru kar smešna, sedaj pa še to.

  • mirror 19:12 09.september 2020.

    Morali bi preveriti opravilno sposobnost poslancev LMŠ v karanteni. Karantena je plačan bolniški stalež. V tem času ne smeš delati. To pomeni, da tudi ne smejo glasovati.

  • Avatar Kanentenna
    Kanentenna 01:08 09.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • mirror 17:04 08.september 2020.

    Malo zgodovine. Poslanci LMŠ-ja so glasovali proti obvezni uporabi aplikacije za sledenje okuženim. To je pa posledica napačnih odločitev. Sicer pa je odločitev levičarjev vedno enaka. Vsemu kar predlaga SDS, je treba glasovati proti.

    • Janez_53 20:42 08.september 2020.

      Če bi imel kaj soli v glavi, bi ti moralo kapniti, da je sedanja situacija posledica bedaste odločitve odgovornih oseb v slovenski vladi, ker so reševali hrvaško turistično sezono, namesto da bi v dobro Slovenije zaprli mejo in uvedli karanteno ...prikaži več za tiste, ki so prihajali s Hrvaške, kjer so veselo žurali in nato nekontrolirano vnesli okužbo v Slovenijo! Sedaj pa ti isti neodgovorneži cvilijo in grozijo nič krivim državljanom, ki so bili doma in so sedaj potencialno ogroženi.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:16 08.september 2020.

      janez, ti si težek duševni bolnik. razumem, da si proti vladi, ker si kumrovški poslovodja, vse ostalo ni vredno odgovora. nabijaš eno te isto ne glede na vsebino, za takšne privilegirane cepce, ki doma cele dneve komentirajo in gledajo turške ...prikaži več nadaljevanke je zapiranje seveda idealno. ali imaš debil kakšnega otroka ali si pedofilski imbecil, ki želiš kaos? sploh razumeš kaj se dogaja?

  • david87 17:50 08.september 2020.

    A to kao nismo vedl? Sej jih poznamo dobr.. Kaj tuki ni jasno. Nategnil bi lastno mamo za šop bankovcev.

  • ode 16:15 08.september 2020.

    Jože Lenart, Andreja Zabret, Edvard Paulič, Jerca Korče in Igor Peček. Dve ženski in trije moški, ki so bili v bližnjem stiku. So se šli swingerje?

    • Ender3 17:48 08.september 2020.

      Swinganje se gre zgolj obstoječa vlada, ker jo držijo skupaj samo podobni interesi. A upam, da ne več dolgo, ni pravih rezultatov, tekmujejo le z aferami.

    • mirror 18:39 08.september 2020.

      Andreja Zabret že drugič. Bravo. Prvič je smučala v Italiji v najslabšem možnem času.

  • mizimazi 15:59 08.september 2020.

    Pocrkajo naj Serpentinskovi psi...

    • popokatopetl 16:36 08.september 2020.

      A tole je prijazna komunikacija iz one trol farme v kleti Trstenjakove ;)

    • Naklonsky 17:04 08.september 2020.

      No ja, nisem ravno naklonjen LMŠ-ju pa vendar takšna komunikacija na račun nasprotnikov res ni primerna.

    • Janez_53 20:42 08.september 2020.

      Pa ti z njimi, mizimazi!

    • mizimazi 08:26 09.september 2020.

      jebite si mater vsi skupej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.