Zdravje /zdravje/aktualno
7547 ogledov

Slabi podatki: V Sloveniji najvišji skok okuženih v drugem valu

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:39 14.avgust 2020.

    Zelo lepo se zahvalimo hrvaškim dopustnikom..., Da so se okopali in preverili,če je vse vredu z njihovomi premičninami in nepremičninami. Vljudno se zahvaljujemo NIJZ,da smo imeli odprte meje z dobrimi sosedi...,zato ker bomo kmalu morali zapirati občine,šole,fakultete... .

    • Preprostež 10:20 15.avgust 2020.

      Ne, mi se lahko zahvalimo samo vam, ki se ne držite ukrepov dosledno. Neustrezna nošnja maske, nehigiensko ravnanje, nespoštovanje ukrepov nasploh. Vi pomagate širiti virus tudi s tem, ko pišete te nebuloze po spletnih straneh. Zato bomo spet zapirali šole, ...prikaži več, občine itd... Ker ste butasti kot noč.

    • Preprostež 10:31 15.avgust 2020.

      Skratka: ne glede na to, kako pride virus, na nas je, da mu onemogočimo širjenje! Kazanje s prsti ga ne bo ustavilo!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:36 15.avgust 2020.

      Šole,občine bomo zapirali,severna,severo vzhodna in zahodna meja nam bo zaprta..., zaradi bolesnih Slovencev hrvaških korenin, dvojnih državljanstev in njihovih nepremičnin,da si "okupaju smrdljive guzice".

  • Avatar drecos
    drecos 10:15 14.avgust 2020.

    budale pa mejte okuzbe, sam ne nas zapirat zarad kretenskih hr

  • Avatar Leon
    Leon 10:12 14.avgust 2020.

    Kako bo odločil dr. Janez ?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:41 14.avgust 2020.

      Kaj ima Janez pri tem? Samo vprašam?

    • Avatar Leon
      Leon 10:53 14.avgust 2020.

      Imaš prav ! Janez mora vprašati Plenkoviča .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:09 14.avgust 2020.

      Daj ne palamudi... .Kaj pa NIJZ? Se njih nič ne vpraša? Ali so samo zato,da je formalno dober videz?

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 11:14 14.avgust 2020.

      NIJZ je samo pičkin dim,zadeve se odvijajo tako,kot reče Twito in Kaco(po it.kurac)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:29 14.avgust 2020.

      Če je to res,sta pol onadva odgovorna za to, da nam bojo sosedje zaprli meje,da bojo odpovedana predavanja šol,fakultet... .Da bojo zaprte občine... .Dokler so se gužvali na Slovenski obali ni bilo okužb(za vzorec).Ko so se teli z nepremičninami(v večini ...prikaži več na ić) vrnili iz Hrvaške,se je začelo(pričakovano)... . Koliko bo jutri okuženih? 45? 50? Pi**a jim materina.Ne bom mogel v Italijo,ne bom mogel avtomehaniku,ne bom mogel frizerju... .

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 13:33 14.avgust 2020.

    Ko pogledam Žurnalov zemljevid zavajujočih izračunov aktivnih primerov na 100.000 prebivalcev, me prime srat. Prav za njih v vednost: "Zasavska regija 57.050 prebivalcev, Posavska regija 75.418 prebivalcev, Primorsko-Notranjska regija 52.315 prebivalcev, Koroška regija 70.603 prebivalcev."

  • matjaz39 11:06 14.avgust 2020.

    Jest da koj povem! Šolo na daljavo si v rit zabijte, bo pač moj mulc en let zabušaval pa drug let ponavljal razred, briga me, nimam se jest cajt it vaših igric!

  • Avatar praufo
    praufo 15:34 14.avgust 2020.

    se pravi , da je že drugi val, zadnjič sem prebral , da ga še čakajo ... kaj zdej to pomeni?

  • collin 12:34 14.avgust 2020.

    Sem gospa Bedet, pošiljam ponudbo za posojilo med posamezniki, ki vam omogoca, da brez skrbi uresnicite svoje sanje. Ce potrebujete nujno denar, mi prosim odgovorite, da vam lahko dam svojo ponudbo. Moja obrestna mera je 2% in pokriva celotno posojilo. ...prikaži večo. Moj e-poštni naslov: financnabanka01@gmail.com Dober dan tebi. Prisrcno.

  • Avatar MS
    MS 14:23 14.avgust 2020.

    1) Pravite " Mularija je kriva ker je neodgovorna" A glejte mulariji neodgovornost nekako pritiče Odgovornost je na odraslih a ti se obnašajo neodgovorno! Imajo vse inštrumente v svojih rokah! Lahko bi zaprli disko bare, preprečili množična druženja, odredili stroge ...prikaži več režime na mejah in kršilce rigorozno kaznovali!

    • Avatar MS
      MS 14:25 14.avgust 2020.

      2) A ne, profit je pred človeškimi življenji! Kako idiotsko razmišljanje! Okužbe naraščajo bolnih je vsak dan več! Zaradi bolezni bo trpelo gospodarstvo - posledično bo rapidno padal profit katerega sužnji so! Zdravstvo se sesuva, primanjkuje zdravnikov sester! To so ...prikaži večo posledice neukrepanja! Pohlep nam piše sodbo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.