Zdravje /zdravje/aktualno
17144 ogledov

Znani novi podatki o okužbah, ki niso dobri

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 11:53 23.november 2020.

    In oni bi pričakovali rezultate ob tako malo opravljenih testih. Sami sebe smešijo s temi številkami, z ukrepi pa nadaljujejo, da so varni pred protesti na ulici. Kakorkoli sedaj plačujejo davek državljani, potem bodo za neodgovornost plačali tudi oni.

  • miho 09:46 23.november 2020.

    Ko bodo spet testirali vse sumljive primere in ne samo tistih ciljnih, bo tudi % pozitivnih padel. Do takrat pa bo visok.

  • Avatar praufo
    praufo 14:25 23.november 2020.

    jest upam, da avtorji zarote, , to ni teroija zarote pač je prava zarota , doživlajo orgazen al pa ekstazo, ko folk vsak dan mučijo s povsem istimi informacijami ... nekdo samo malo popravi številke, pa spet isto sranje ... ...prikaži več uživajo v psihičnem mučenju folka, vstrahujejo , strašijo, prepovedujejo vse mogoče ... a ste se že dovolj nadrkal od tega sranja ... potem še plačujete svoje oprode vazale ala kacin, jajo, in njegove oprode, da še bolj nabijajo ... to pa more bit satanov užitek

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 11:49 23.november 2020.

    Idijot.

  • Avatar pantani
    pantani 12:52 23.november 2020.

    Kacin naj bo kar tiho. So posneli, ko se je rekreiral brez maske!!!

    • Avatar praufo
      praufo 13:52 23.november 2020.

      ja in kaj boš z masko na zarku v naravi sam ... vdihavaš svoje govno, tako kot bi t avspuh napeljal v vergazar ... upam da to delaš in da te glava boli , jaz ne ... sem pa v ...prikaži več pripravi, če srečam kakšenega kapsa, potem potegnem gor ... maske so za v bolnico ne pa za v naravo ... razen če ne rabuš kisika, mogoče si pa na nafto, da zadostiš raku

  • Avatar praufo
    praufo 14:20 23.november 2020.

    država bi lahko že enkrat izdala podatek , koliko je bilo doselj okuženih in koliko še manjka do 2.000.000 ... razen če se misli vrteti in loviti svoj rep, samo zato , da bo kacin še vedno vlekel plačo ... ...prikaži več če je virus, potem si okužen enkrat, če si pa večkrat pa to ni virus, ampak smart zadeva, ki stalno mutira, samo potem konca ni, ... dokler vse ne propade

  • Avatar Katie_Burt
    Katie_Burt 12:26 23.november 2020.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 24836 ameriških dolarjev, tako da sem delal od doma samo v skrajšanem delovnem času. To službo sem se pridružil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem zlahka prejel 21695 USD. ... >>>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • Skipi 11:08 23.november 2020.

    Va na žurnalu bi moral nekdo tožit za zganjanje panike. Rezultat je za nedeljo super. Ne znate drugega kot nekih neumnih naslovov pisat za bo kdo bral to sranje.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 10:27 23.november 2020.

    Podatki o soboti in nedelji samo zavajajo in morda komu zbujajo lažno upanje. Samo testiranje vseh sumljivih bo dajalo prave rezultate. A sistem tega ne zmore. Ni čudno nihanje stroke in ko dodaš še politiko z ostalimi problemi ter otročje ...prikaži več opletanje da virus ne obstaja, res ni nič več jasno. Če bi bilo odvisno samo od nas, bi bil virus stalno aktivno nevaren. Še dobro, da so okoli nas države, ki bodo dosegle cilj in nas s tem vlekle za sabo. Upam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.