Zdravje
33882 ogledov

Okužen z opičjimi kozami na nabito polnem vlaku: "Ne skrbi me, nisem gej"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 16:19 01.avgust 2022.

    Covid je zajebal farmamafijo, ker se je "degradiral" v prehlad..In proti temu se bodo težko cepile tudi največje ovce... Torej bo treba preiti na plan B....Vsak dan članek o opičjih kozah, dokler ne bo virus nevaren tudi za heteroseksualne in ...prikaži več se bo treba cepit...samo enkrat, ali pa dvakrat ali večkrat..Kljub temu, da ne bo delovalo in bo nevarno....Kako že gre tista, da gre osel enkrat na led, ovca pa vsakokrat ?!

    • dani5 17:03 01.avgust 2022.

      Ni zajebal, uspeli so večino popikat. Rezultati bodo znani šele naknadno,

    • rd2dmk2 17:55 01.avgust 2022.

      glejta avstrija je imela karanteno do boga in obvezno cepljenje, sedaj v turistični sezoni, ko avstrijabaše turistične novce pa lahko okuženi hodijo okoli , sam da imajo masko gor. pa magari ,če v štacuni z golimi rokami pretacajo vse kar ...prikaži več jim pride pod roko od jabolk pa do predpakiranega kruha. pa ne govort o razkuževanju rok. to traja.. kolk cajt, da se počohate za ušesi ?

  • dr.smith 06:44 02.avgust 2022.

    to so pedrice. tako kot so vodene koze = norice.

  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 07:31 02.avgust 2022.

    Dejte še mozolje začeti tretirati, kot smrtno nevarno infekcijo.

  • rd2dmk2 17:52 01.avgust 2022.

    mislim da ste mal zgrešil, ni problem tolko v farmaciji, kot v odnosu ljudi. če bi ljudje vedeli da poleg pravic obstajajo tudi dolžnosti, bi se v času korone ( pa tudi gripe, pljučnice , itd ) samoizolirali in poskrbeli ...prikaži veči da bolezen pri njih mine hitro in učinkovito in da ni prenašanj naokoli. tako pa jest sem bog in lahk počnem karkoli. sem kužen in bolan pa šlatam jabolka in hruške v delikatesi pa še kaj in to vas nič ne briga. tud če vas mlatim z kolom (berglo ) nič bat, kar snemite.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.