Zdravje
191801 ogledov

Okužena slovenska družina: "Izvedeli smo včeraj zvečer..."

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas1965 19:54 22.marec 2020.

    jaz pazim in se izogibam vendar je lahko še kje kakšna fora,kako se okužiš verjetno v ZD

    • Avatar ovca
      ovca 07:09 23.marec 2020.

      In ta fora je,da virus prezivi v zraku 4 ure. Pa dobr ljudje,ali res ne znate brat ali ne zastopite napisanega? Za zacetek si preberite splosno o virusih...

    • kapibara1 11:26 23.marec 2020.

      ovca- ne beremi, vsi vsega- pa ti povej kaj več

    • Avatar ovca
      ovca 11:43 23.marec 2020.

      Kapibara,tudi jaz ne berem vsega. Prvo pravilo je, loci pri branju pleve od zrnja. Sedaj pa veselo na delo :). Ah,kako se to dvoje loci? Hja,odvisno od nasega dometa mozganov :).

    • asmas1965 12:55 23.marec 2020.

      ovca na kovini zdrži nekaj dni???? TAKO PIŠE NA "NIJZ" nič pa koliko dni... tole sem vprašal strokovnjake :"če sadje prinesem iz trgovine in ga dam za par minut v zamrzovalno skrinjo,ali virusi crknejo ali ne"? nimajo odgovora.torej tudi infektologi ...prikaži večgi ne vedo vsega,zato sem vprašal kje so se okužili lp

    • Avatar ovca
      ovca 18:34 23.marec 2020.

      Ja asmas, logicno,da ne vedo vsega. Bolj zaskrbljujoce je,da npr.nekdo kihne cca 500 m od tebe,ti ne ves,in ceprav tega cloveka ne bos srecal,so virusi v zraku 4 ure. Kako dalec,radij,jih je pa razprsilo,pa tud bog ne ve. Razumes?

    • asmas1965 18:45 23.marec 2020.

      ovca...hvala torej je edina zaščita maska in rokavice doma imam tisto iz JNA pa mislim,da je edina "ta prava"čeprav je malo čudna. nenazadnje me pa najbolj jezi ker so ta virus v SLO prinesli zdravniki in nekateri "upokojeni" športniki-sedaj razni ...prikaži več trenerji in učitelji smučanja(za enega se bo kmalu izvedelo) ter dopustniki,ki so vedeli kaj se dogaja pa so kljub temu odšli na dopust v nevarne kraje.

    • Avatar ovca
      ovca 18:51 23.marec 2020.

      Asnas dvomim,da je filter pri maski iz jna se ok. Verjemi,da tudi ostale jezi vnos. Ampak,s tem se trenutno nima smisla ukvarjat v tem trenutku. Dejstvo je,da virus imamo,torej je prvotna naloga, borba z njim.

    • asmas1965 12:34 24.marec 2020.

      se strinjam vendar bi bilo bolj smiselno ,če bi maske OBVEZNO nosili tisti,ki so se gibali na obmačjih s virusom. Pred dnevi se je iz tujine v našo bližino vrnil en naših nekdanjih sportnikov ,ki je treniral pomladek pri nekem ...prikaži večm zimskem športu in je seveda okužen.Ne razumem zakaj takih takoj ne pošljejo v karanteno.Zakaj je ta tip še cel teden hodil po hoferju,lidlu,evrospinu ....in ostalih centrih ter širil virus.

    • asmas1965 12:34 24.marec 2020.

      take bi bilo treba prisilno v karenteno pa ne za 14 dni ampak za več časa na goli otok vsem v poduk

    • Avatar ovca
      ovca 14:40 24.marec 2020.

      asmas zelo malo je mladih, ki imajo privzgojeno odgovornost. Žal. Posledica permisivne vzgoje.

    • asmas1965 16:25 25.marec 2020.

      imam dva sina 33 in 30 let oba s družinama.Ostala sta doma že od 5 marca pa čeprav imamo firmo in smo zasebniki ter bomo čez nekaj časa tudi brez denarja.Vendar vsi spoštujemo odločitev in smo še vedno zdravi.Upam da ...prikaži več bo tako tudi v prihodnje.

    • Avatar ovca
      ovca 10:18 26.marec 2020.

      asmas, lepo je prebrat, da obstajamo odgovorni ljudje. Za ostale pa srčno upam, da se bodo iz te situacije kaj naučili... Upanje umira zadnje :)

    • asmas1965 10:34 26.marec 2020.

      ovca imam stranko ...(med drugim smo pooblaščeni monterji za neke nemške kuhinje),ki je kupil kuhinjo .Dostavili smo jo 16 marca.Kuhinja je v nekem prizidku k hiši kao letna kuhinja.V hiši ima še dve popolnoma uporabni kuhinji. Ko sem mu 17 ...prikaži več marca pojasnil,da zaradi ukrepov vlade ne bomo več na terenu mi je zagrozil,da naj pridemo po kuhinjo,ker on pač rabi kuhinjo za nek ozabavo,ki bo konec marca???? povedal sem mu ,da bomo kuhinjo montirali takoj ko bo mogoče.On pa z glavo skozi zid nimam besed

    • Avatar ovca
      ovca 10:44 26.marec 2020.

      asmas vem kaj je delo s strankami :). Zato sem se že v rosnih letih utrdila. Kaj naj ti rečem? Ne jemlji osebno. Bedak se pač do vseh obnaša kot bedak. Nasveta ti tudi ne morem dat. Lahko ti samo ...prikaži več povem, kaj bi storila jaz. Oborožila bi se z zaščitno opremo in kuhinjo odpeljala (če še ni plačana). Če pa je, bi se pa pustila tožit. Zmontira naj si jo pa sam, če se mu tako mudi. Se bo vsaj kaj pametnega naučil :)..... če se bo :)

    • asmas1965 11:00 26.marec 2020.

      ja kuhinja je plačana in v ceni je tudi montaža in dostava.Omenil sem muda lahko zmontira sam ali pa kakšen njegov znanec jaz pa mu vrnem znesek za montažo.Kuhinja je dolga 3 metre in je cena za montažo in dostavo ...prikaži večo 110 eur.Ko sem mu to povedal je rekel da ne dobi nikogar ki bi mu za ta denar zmontiral kuhinjo.Očitna sedi doma in mu denar pada z neba. od mene je oddaljen 100 km in se ne grem igrat

  • asmas1965 19:53 22.marec 2020.

    naj napiše od kje je doma in kje se je okužil.Naj še to pove,da vemo na kaj je potrebno paziti

    • Avatar praufo
      praufo 20:27 22.marec 2020.

      kje se je okužil? le kako naj to ugotovi ?

    • popokatopetl 21:16 22.marec 2020.

      Okužiš se lahko povsod, pazit je treba na vso higieno po spisku.

    • Janez 06:42 23.marec 2020.

      Kaj skačejo virusi po zraku kakor kobilice ali pikapolonice?? Če ne, potem ve kje se je okužil in naj pove kdo je in od kod , če ima pogum.Če ja potem ne pomaga nobena zaščita razen popolne izolacije. Sigurno ve ...prikaži več kje se je okužil on in njegova družina. Mislim, da gre za nateg in piarovsko zgodbo!

    • Avatar praufo
      praufo 13:31 23.marec 2020.

      ja bravo janez, vse čestitke, evo dal sem ti plus, zato ker si tako bistroumen, takih je malo ... najbrž ga je nekdo pobruhal in od takrat je bolam, ne vem ... predvidevam

  • sandmahyd 19:39 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • fasader56 09:28 23.marec 2020.

    Meni se zdi,da sem vseskozi okužen,pa hvala bogu tega ne vem. Pa tudi drugi ne..............

  • cefoofo 13:37 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • hooucoto 16:37 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:37 22.marec 2020.

    No glede na opis bolezni je vse skup NATEG STOLETJA,nekdo bo profitiral 5000%,golazen požrešna!

    • popokatopetl 21:32 22.marec 2020.

      Kakšen bo mogoče profitiral. Večina nas bo kasirala bolezen v obliki kot prehlada ali gripe, precej iz ogroženih skupin pa bo v resnih škripcih. Jih bo veliko in zaenkrat zdravniki še niso pripravljeni, zato so zdajle nujni ostri ukrepi, da ...prikaži več ne bo žrtev več kot bi bilo treba. Vsi preživeli pa bomo od ukrepov (ne direktno virusa) kasirali gospodarsko krizo - dlje kot bodo ostri ukrepi, hujša bo. Bizaren catch pa je da bo kriza hujša, če bodo ukrepi preostri in ne dobimo kmalu cepiva/zdravila.

    • Janez_53 22:39 22.marec 2020.

      A si ti umsko bolan??? Torej, da umira veliko število ljudi, je zate NATEG??? Ali si države kar izmišljujejo to??? Najbrž ravno zaradi takšnih kretenov prihaja do hitrega širjenja okužbe.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:53 22.marec 2020.

      Janez a se bojiš za svojo rit,ker predvidevam da si rojen 53.leta in si v rizični skupini?Lanska gripa je potolkla cca.600.000 človekov,kaj pa zdej?

    • Avatar Leon
      Leon 07:29 23.marec 2020.

      Tokrat ne gre za gripo ampak pandemijo . Posledice so svetovne razsežnosti . Poglej dokumentarec , sinoči je bil predvajan na TV ,ki opisuje vse dosedanje epidemije in pandemije .

    • kapibara1 11:28 23.marec 2020.

      600.000 na koliko obolelih ?? in poleg prištej še od koronce..

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:08 23.marec 2020.

      Na celotno svetovno populacijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.