Slovenija
1460 ogledov

Policija pregledala maturante, pogoja PTC niso izpolnjevali

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ana Poličnik 08:56 26.avgust 2021.

    Me res zanima, kdo je v tej deželi največji terorist?

  • Naklonsky 18:34 25.avgust 2021.

    Collegium Mondial Travel - ta agencija, glede varnosti, očitno deluje na meji terorizma. Ogrožanje javnega življenja je teroristično dejanje!

  • prijatelj 21:17 25.avgust 2021.

    ISTO VELJA ZA VSE TURISTE NA HRVAŠKEM--- CROATI SO IN BODO LAGALI.... KOLKO JIH IMAJO DANES ,250 KOMADOV MI PA 500..., SEVEDA NOVINARRČKI,NE POVESTE KAKO ŠTEVILKE RASEJO NA ČEŠKEM SLOVAŠKEM AVSTRIJI MADŽARSKI itd PO POVRATKU LJUDI IZ lažnjive CRO---Č- ma ...---

  • prijatelj 21:38 25.avgust 2021.

    pred 15 minutami sem napisal.. hitri test v trenutki odvzema brisa lahko pokažejo --nič....ma oseba je vseno osvinjana... kolko je inkubacijske doba---- ene do tri dni--- torej osebki so prišli domav pošteno osvinjani--- kaj tu ni logike--- hudo je to ...prikaži več da bomo doživeli lock dawn ni krivi ni dolži---zakaj moram zaradi kretenov kljub cepljenu biti zaprt--VSE JIH JE ZREBA ZAPRET N KARANTENO seveda s plačilom kot tudi vse ostale-----

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.