Svet
23219 ogledov

Omejitev za necepljene: Covid potrdilo za bolnice in "šoping" centre

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 07:01 03.julij 2021.

    Dobra ideja, odprl bom lokal, v katerega bodo hodili samo necepljeni. Cepljeni pa se jebi.te

    • Tomaz_321 09:06 03.julij 2021.

      Luštno! Kako pa boš vedel, da je oseba cepljena? Lahko se ti zlaže! ;)

    • erikkk 03:51 04.julij 2021.

      cepljeni so oddajniki kot wifi, na wifiju so tud vidni

  • Lorraine_Johnson 11:35 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • milan243 19:24 02.julij 2021.

    rumeno zvezdo tetovirat na čelo pa je rešeno da se ve gdo je gdo!!!!!

    • janez864 20:46 02.julij 2021.

      Če že vse veš vsaj pravilno piši gdo = kdo. Ne pametovati in ne znati pravilnih slovenskih besed.

    • pravičnik77 23:22 02.julij 2021.

      ne pozabit, da so tisti z rumeno zvezdo kljub žrtvam na koncu zmagali

  • Avatar drecos
    drecos 21:44 02.julij 2021.

    pravilno to je treba tud pri nas pa naj necepljeni jedo travo na travniku

    • nina 22:42 03.julij 2021.

      tI BOŠ JEDU ZEMLJO IN NE TRAVE,OSEL

  • roscha 19:03 02.julij 2021.

    Pravilno! Kdor se ne namerava cepit naj nosi posledice. Ostale nehajte j8bat v glavo

    • miha.z 21:36 02.julij 2021.

      A če si cepljen se pa ne moreš okužit in prenašat virusa???

    • mph 21:42 02.julij 2021.

      @miha.z, lahko, vendar zelo redko. Ti pa predvidevam ni jasno kaj pomeni sploh beseda precepljenost in njen pomen pri vsakem cepljenju zoper vsako bolezn. Visoka precepljenost je edini način za varno doseči čredno imunost in nas spet vrnit v normalno življenje.

    • Avatar drecos
      drecos 21:45 02.julij 2021.

      bravo

    • rd2dmk2 09:51 03.julij 2021.

      pred pol leta so se izdajali odloki od najvičji organov EU da je cepljenje prostovoljno. sedaj pa države že razmišljajo na način Stalina. Kdor je cepljen še vedno trosi virus okoli. sedaj še že večjo intenziteto, ker mu ne bo ...prikaži večo treba nosit zašlitnih sredstev. rokavice so izak že šle v pozabo. in če bom zbolel za covidom, me bodo radi zdravli, če bom zbolel za posledeicami cepljena pa ne, ker "ne smem bit bolan" da ne bo slika umazana.

    • bobubob 17:47 07.julij 2021.

      Prav - če bo tudi cepljeni nosil posledice zapletov kar sam. Zanima me, kdo je izbral tiste strokovnjake, ki so pravoverni in na podlagi česa je izločil ostale z ne ravno kratko kariero v med. znanosti, ki imajo strokovne pomisleke ...prikaži veče proti temu 'cepljenju' (npr. Robert Malone, virolog,imunolog in - izumitelj mRNA cepljenja)? Ne morem si kaj, da ne bi pomislil na 'švicarske' kreditojemalce. Najprej so bili pametni, nato pa so 'jamrali', da jih niso poučili in da naj jim država pomaga....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.