Slovenija
352 ogledov

Opolnoči začne oddajati Nova24TV

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 18:02 29.februar 2016.

    Tudi jaz ne , samo obratni komentar sem napisal . Potem mi pa ni bilo jasno zakaj ne morem gor in ugotovil , da so mi številko računalnika IP zbrisal , ne moj profil ! Lohka bi šel zopet gor ...prikaži večr s temle v službi , ampak pri IDIOTIH pameten odneha !

  • prrotti 18:31 29.februar 2016.

    TI IN VSI TVOJI STE VELIKI FASISTI, V SOBOTO STE POKAZALI KAKI STE SRBIOĆEFURJI ZAMASKIRANI IN Z KOLAMI, FUJ NESNA**,

  • boogin1 18:49 29.februar 2016.

    Tvoj ljubljenio vodja, najsposobnejši menedžer, se je v soboto zahvaljeval migrantom, da so blagovolili ostali v Ljubljanin in na naš račun povabil še njihove družine in s tem potrdil, da se na vsak način trudi uničiti Ljubljančane in SLO kulturno ...prikaži več in ekonomsko, medtem ko Jurček pridno po parkiriščih sprejema po 100000 EUR.

  • Johan Spohan 21:32 29.februar 2016.

    Kaj neki se levi komunisti in desni komunisti razburjajte. Glejte tiste TV ki vam pašejo ali pa ugasnite in sanjajte sanje ki so vam všeč.

  • c1305166 15:35 29.februar 2016.

    Mene so tudi blokirali, pa se nisem šel sovražnega govora ali žalil sogovornika. So me pa nekateri komentatorji tam na veliko žalili in uporabljali sovražni govor, pa še danes niso blokirani. Ker so pač "na liniji". Takšno cenzuro bi jim ...prikaži več še prejšnji režim zavidal.

  • ljimonad 16:21 29.februar 2016.

    vsak večer pa bo poseben komentar imel veliki vodja iz grosuplja edini pošten slo politik, ha ha ha ha

  • boogin1 18:50 29.februar 2016.

    Žurnalček**************boogin1 / danes, 18:49Tvoj ljubljenio vodja, najsposobnejši menedžer, se je v soboto zahvaljeval migrantom, da so blagovolili ostali v Ljubljanin in na naš račun povabil še njihove družine in s tem potrdil, da se na vsak ...prikaži več način trudi uničiti Ljubljančane in SLO kulturno in ekonomsko, medtem ko Jurček pridno po parkiriščih sprejema po 100000 EUR.

  • Avatar praufo
    praufo 23:23 29.februar 2016.

    Končno ! Ponedeljek ob 21.00 dam na rtv prvi program. RTV moramo plačat, pa da vidimo kaj ponujajo. Seveda Studio City, gospod Marcel ima polno akademskih gostov, najvišje izobraženih, ki v en in isti rog trobijo. Celo tako daleč so ...prikaži več šli, da pravijo, da je begunce treba sprejeti zaradi demografskih sprememb ali drugače, rabimo delovno silo, da bo dovolj pokojnin, ...itd. Ja ljudje božji kje so pa delovna mesta. A mate delovna mesta za tale folk, ki pravi, da je Slovenija revna. Kaj bodo delal in kje bodo delal. Največ povpraševanja na zavodu je za zavarovalniške agente, akviziterje, šoferje in gostince. Se kdo vpraša zakaj je povpraševanje ? Cena za funkcionalno usposobljenega državljana RS bo iz 300€ po cmerarju preko 1200 gorenaku narasla na nekaj tisoč evrov, minimalno. Ampak zakaj in za koga ? Koliko delovne sile potrebuje država, ki nima nobene vizije in ki enormno obdavčuje delo. Kdo nas lahko kaznuje, če ne sprejemamo migrantov ? Kdo ?

  • Avatar praufo
    praufo 01:04 01.marec 2016.

    Ups ...zmotu sem se, Gorenak pravi, da so stroški krepko čez 1300€. Pa ne vem,tudi to se mi zdi malo, a je kdo omenil koliko stane čiščenje vlakov, pa čiščenje odpadkov ob železniški progi, ker zmečejo skozi okno kar jim ...prikaži več paše ali pa ne paše. Zvečer je bila na RTV pri Bobobobovniku ena humanitarna gospa, ki je izjavila, da vse to (odpadke) za se boj pustijo tudi slovenci. Škoda ker je novinar ni vprašal, če slovenci uporabljajo zasilno zavoro na vlaku po nepotrebnem (begunci so jo, namreč po pričevanju kondukterja na vlaku)

  • jezero 06:45 01.marec 2016.

    Bodo na tej tv večkrat povabili v goste ustavne sodnike? Tiste, ki so lopova spravili iz Aresta!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.