Slovenija
3212 ogledov

Tonin: Jaz se 25. maja spominjam po šmarnicah!

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 17:20 25.maj 2022.

    Tonin: Jaz se 25. maja spominjam po šmarnicah!.......Ja, pa ne rožice.....Očitno so mu ob praznikih dajali šmarnice za piti, da mu je metanol požrl večino mladih možganov in je postal zarukano žletno tele...

    • ico8 17:44 25.maj 2022.

      Od kdaj se pa spoznajo cucki na alkohol!? Prenehaj zreti kozlanje od murglskega gospodarja, ker ima vedno cez dve promile!!!

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 17:35 25.maj 2022.

    Pa ne samo Toninu, vsem desnuharjem je šmarnica skurila možgane.

  • sam1 17:19 25.maj 2022.

    Jaz se bom pa Tonina vedno spominjal po tisti fotki s šolsko granato v roki,pa pijanem šlemu na glavi.....

  • tona4 17:35 25.maj 2022.

    A so te v cerkvi učili kako pobijat ljudi???? Banda cerkvena!!!!!!!!!!!!!!!🍇🍇🍇🍇🍇

  • Blaster 19:05 25.maj 2022.

    tonin ti se vsakega dneva spominjas po smarnicah

  • jakec1575 19:20 25.maj 2022.

    vlozili so 30 zakonov, posvetovalni referendum, da blokirajo novo vlado, kupujejo streznike, boxerje vrat na nos in pol se moralizirajo, da nova vlada noce z njimi sodelovat. Kaksne sprevrzene ogabne p......... ki bi za prgisce € prodali lastno mater.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 18:57 25.maj 2022.

    Mamin sinko se trudi z izjavami dajati vtis spravnega možakarja, ki naj bi ponujal roko sodelovanja. Stranka, v kateri je, je pa vedno v zgodovini pokazala, kam sodi. K SDS, s katero sta dve roki enega telesa. Desnica (SDS) in ...prikaži večn levica (NSi), ki se pa vsaj v javnosti trudi biti videna kot nekoliko manj radikalna stranka. "Isto sranje, drugo pakovanje."

    • pravičnik77 20:34 25.maj 2022.

      NSi so največji hinavci v slovenski politiki... radi pikajo v tit in tudi dobijo... le kje so se to naučil?

  • pravičnik77 20:31 25.maj 2022.

    NSi si današnji dan spominja šmarnice... dobrega a zahrbtnega. ina... kot je zahrbtna in pritlehna NSi -Janševa upognjenka

  • Idioti 19:55 26.maj 2022.

    Nisi edini ! Pol SLO kronikov , je končalo na šmarnici !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.