Slovenija
8623 ogledov

Opozorilo glede Kobalove komedije je bilo utemeljeno

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 16:22 15.januar 2019.

    Levičarji si zelo radi prisvajajo tuje zasluge. Na proslavah osamosvojitve Slovenije sedijo v prvih dveh vrstah sami taki, ki jim Slovenija kot samostojna država nikoli ni bila intimna opcija. Tudi na proslavah dogodkov NOB si isti prilaščajo zasluge borcev NOB ...prikaži več in se z njimi kitijo, da je poštenega človeka kar malo sram. Kobal pa je iz iste kvote.

    • matermila 18:28 15.januar 2019.

      Se strinjam,to je čista leva fora.Toti mislijo,da smo ostali vsi malo f...

    • loco 21:36 15.januar 2019.

      Ali bo celjsko gledališče vložilo odškodninsko tožbo za vloženi denar za to predstavo. Zelo verjetno pa bo kulturni minister tega rdečega pra.ca predlagal za Prešernovo nagrado.

  • nergač 16:54 15.januar 2019.

    V tega človeka sem vedno dvomil, od tistega lutkovnega gledališča naprej, ko je bilo meni nerodno zanj, njemu pa nič...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:30 16.januar 2019.

    Ta je vsaj prevedel komedijo,un ćefurćić Djuro je pa mlatil ogromne zneske za kopijo "Samo bedaki in konji",ki je bil iz originala prestavljen na Štajersko in tko bedn,da tut za prebavo ni bil dobr!

  • glicinija 08:18 16.januar 2019.

    vedno se je šlepal na "zmagovalce"

  • sam50 08:22 16.januar 2019.

    Pošteno povedano,razen par res slovenskih limonad,je večina privlečena iz tujine,seveda z malenkostnimi popravki in menjavo imen in krajev. Potem pa si kvazi režiserji in ustvarjalci lastijo avtorske pravice,vendar se tu pa tam tudi opečejo kot Kobal,čeprav sem prepričan,da za to ...prikaži več sramoto ne bo sploh odgovarjal,kvečjemu bo davkoplačevalska malha plačala določeno odškodnino pravemu avtorju,ki jo bo sigurno zahteval.

  • Avatar vec
    vec 00:07 16.januar 2019.

    ouuuu al so ga zalovli, oštja je reku ma pridem vč' ksno :)

  • slovenski97 06:58 16.januar 2019.

    Če je na razpis res prijavil plagiat, je meni osebno pokvaril idealizirano predstavo o levičarjih, za katere sem zahvaljujoč režimskim medijem utemeljeno sklepal, da so pošteni ljudje, ki v svojem poštenju izgorevajo za dobrobit vseh nas, ki se ne ozirajo ...prikaži več na lastne žrtve, ko gre za boljši jutri vseh nas in naše domovin Celo sem se že sprijaznil, da sem v primerjavi s povprečnim levičarjem ničvreden fašist, v primerjavi s svetlim likom.komuniista in levičarja Boris Kobala pa nevreden, da diham o

  • Pepe007 08:55 16.januar 2019.

    Dober prevod najbrž ni lahko narediti. Ampak, da se blamiraš tako, da vzameš original iz soseščine, ga prevedeš in predstaviš kot lastno delo, pa bi v marsikaterem resnem okolju pomenilo vsaj konec kariere.

  • lado16 14:59 21.januar 2019.

    KOT VSI KOMUNISTI ,PREVARANT,LAŽNIVEC,PLAGIJATOR GOLJUF ,SOVRAŽNI GOVOR-KRIČANJE V TRANSU..SATAN KOT NJEGOV šef MORILEC IZ SRBSKIH MURGEL !!!!! BOM HODIL MALO VSAK DAN PO KOSEZAH ,MOGOČE BOM PA IMEL "ČAST" ,DA GA LASTNOROČNO "POZDRAVIM" !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.