Zdravje
67267 ogledov

Opozorilo: Še 24 bolnikov oddaljeni od uvedbe pravila PC?

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Carbon 19:58 24.oktober 2021.

    A jih ni blo za gripo tud zelo dost na intenzivni,pa nismo govorili o vseh teh grožnjah?!Prvo VSI poslanci se cepte,ker tak nobeden ni,razen z laznim fake inekcijami.

  • miha91 19:58 24.oktober 2021.

    Pogoj PC je neustaven, janšisti kar sanjajte. Pa klet si malo prezračite, kisik vam bo dobro del.

  • miha91 20:00 24.oktober 2021.

    Janša in Tonin naj bi oba dobila grozilni pismi z nabojem. To je laž in samopromocija. Tonin ne najde niti tovornjaka z maskami, kje bo našel nabiralnik? Za Janeza je pa itak jasno, da nabiralnika sploh nima.

    • bi_ba 21:19 24.oktober 2021.

      Mogoče je laž in samopromocija, so pa nekateri ob tem dobili idejo...

  • miha91 19:57 24.oktober 2021.

    Ponarejen graf. Vse regije približno isto, ena pa zelo izstopa, brez vsake razlage.

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:51 24.oktober 2021.

    To bi pa rad videl, se Slovenija ustavi. Kaj mislite, kdo bo pa delal

    • bi_ba 21:18 24.oktober 2021.

      Res je. Pol države ni cepljene in tudi ne bo nikoli. Če bodo necepljeni v lockdownu, se bo popolnoma vse življenje ustavilo, nič ne bo funkcioniralo. Ne zdravstvo, šolstvo, trgovine, storitve, industrija, banke, pošte, transport, Luka Koper, policija, nič od ...prikaži več nič. Poleg tega se zelo bojim, da bodo naboji našli drugo pot kot pa v poštne nabiralnike, pa najbrž bo tudi kandidatov nekaj več. Ugibam.

    • Slavko Krizman 22:37 24.oktober 2021.

      sej bo jj delal namesto vseh

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 03:41 25.oktober 2021.

      Janez na vsak način rabi izredne razmere saj je v kalni vodi laže ribariti, oziroma spravljati naš denar v davčne oaze... Je pa nezakoniti PCT slab ukrep, ki povečuje možnost okužb...Cepljeni lahko namreč brez omejitev okužujejo testirane v območjih kamor ...prikaži več tisti brez PTC ne morejo. Tu ni več možno govoriti o napaki vladne "stroke", ampak o načrtnem okuževanju s ciljem zaprtja države !!

    • Avatar jezeran
      jezeran 04:53 25.oktober 2021.

      Se strinjam, razen prebolevnikov bi se morali testirati vsi in to vsaj 2x na teden, če bi hoteli da se virus ustavi

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 03:42 25.oktober 2021.

    lluckyss Janez na vsak način rabi izredne razmere saj je v kalni vodi laže ribariti, oziroma spravljati naš denar v davčne oaze... Je pa nezakoniti PCT slab ukrep, ki povečuje možnost okužb...Cepljeni lahko namreč brez omejitev okužujejo testirane v območjih ...prikaži večh kamor tisti brez PTC ne morejo. Tu ni več možno govoriti o napaki vladne "stroke", ampak o načrtnem okuževanju s ciljem zaprtja države !!

  • miha91 20:03 24.oktober 2021.

    https://www.planet-lepote.com/resnicna-zgodba-cepivo-za-covid-je-ubilo-mojo-mamo

  • Avatar jate
    jate 06:13 25.oktober 2021.

    evo jaz sem baba vanga...boste videli,čim minejo "krompiuše holidaj",bodo takoj uvedli PC....morajo se prvo vsi zgonit in potem KAO porasla okužba itd...pri nas je hudo pomanjkanje kadra,me zanima če me bodo doma pustili...hahaha

  • evelux 07:31 25.oktober 2021.

    Kar naj naredijo PC pa, da vidite kako bo gospodarstvo predvsem malo gospodarstvo padlo na še večji poden kot je že ......

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 07:59 25.oktober 2021.

      ne bo ravno držalo. ko sem želel uveljavljati bone 21 in klicaril kdo in kje jih vzame (pizzerije, gostišča, restavracije...) sem moral 35 km od doma (Litija9, da sem jih lahko unovčil. Preveč subvencij in ostalega jajca je za take ...prikaži več kot ti navajaš. najbolj žalostno je, da sem bone izkoristil v Kitajski restavraciji.

    • kapibara1 11:58 25.oktober 2021.

      Jest sem pa vse bone unovčil, koder sem imel namen: Enega za nastanitev v Beli Krajini- drugega v gostilni, dobropis, do konca leta jem pohanca+ hobuk pomfrija+ 1L Cvička= 20€ ; 3 x, kajti to eno je 20€

  • mihatirs 06:31 25.oktober 2021.

    komaj čakam ukrep PC...že dolgo časa nisem bil na bolniški...bo kar pasalo malo doma narest tekom meseca "dopusta/bolniške". hvala vlada...p.s. po kafanah pa štacunah tko ali tko hodimo brez težav, tako da se nam jebe in se nam bo ob takem odnosu.

  • mihatirs 06:47 25.oktober 2021.

    aja PROTIUSTAVNO...je že pokazalo SODIŠČE...tako da ne bo šlo, če nočete imet bomb na ulicah!!! P.S...Testirani edini ki lahko sproti dokažejo, da ne prenašajo virusa.

  • PaPajapopi 07:58 25.oktober 2021.

    DOLGČAS... Dajte že enkrat nehat z tem sranjem ! ! !

  • rd2dmk2 09:48 25.oktober 2021.

    našli ste Kobilje z 500 prebivalci v občini in 400% prirast.. o.. bog zakaj ne najdete občine, kjer imajo 300% prirast pa 3 nove okužene...ali pa občino ki ima 0% prirast in to razpihujete v članku ( če bi mal ...prikaži več pogledal bi najšli kot jest) in pri vseh teh jih je 6 več na intenzivni.. aja kolk jih je poskakal iz goreče stolpnice v ljubljani (ljudje skakali iz stanovanj- množina ).za pol UKC-ja ?!..ma dejte mir. slana je bila pejte kostan, šipek in trnuljo nabirat, do boste imel za jest in pit.

    • kapibara1 12:00 25.oktober 2021.

      Je tako ! % so jeba.. Lep primer v Kostelu, ko so polnilnico vode odprli, je nezaposlenost padla za 90% , pa samo 7 zaposlili

  • ana19 11:28 25.oktober 2021.

    Ne se zajebavat in lagat, kako imamo letos več okuženih, medtem, ko je več kot 50% precepljenih. Tu nekaj ne stima ali lazete, ali cepivo ne pomaga in imate ogrimno cepljenih okuženih🤮. Zagotovo so cepljeni tudi okuzeni in se večji ...prikaži veči cilj pa je čim vec lnudi cepit, da bojo posledično tudi umrli, saj tk je cilj, nar ne????

  • bobubob 09:50 25.oktober 2021.

    PCT je nesmisel, povzroči več škode kot koristi, Slostroka pa kot da tega ne ve.. ZAČNEJO NAJ ZDRAVITI. Zdrave naj pustijo pri miru, one s simptomi pa takoj na Ivermectin. In upad bo vsaj 70%, pa še specifičnih protiteles bo ...prikaži večo manj. Saj (razen v glavah) menda fizično nismo tako zelo drugačni od onih, ki to uspešno prakticirajo od začetkov tega 'globalnega cepilnega fašizma'.

  • miha.z 09:25 25.oktober 2021.

    Nikomur ne privoščim te bolezni...

  • VinkoS 20:16 26.oktober 2021.

    Ali se testirajo samo necepljeni? Če se iskaže da bo od 150 na intenzivah več kot pol cepljenih ali se bo ustavilo cepljenje? Zakaj ne pišete o 2x cepljenih zdravnikih, ki so okužili paciente (na intenzivah) in so dobili, da ...prikaži več se vsak dan pred prihodom v službo samotestirajo in v primeru "nejasnega" (?) rezultata, morajo v službi opraviti hitri test in, če je potrebno še PCR? Van službe se nemoteno sprehajajo kjerkoli, ker imajo C od PCT in kdo ve koga so še okužili...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.