Slovenija
29 ogledov

Oprostili Momčila Perišića

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 00:48 02.marec 2013.

    General gos. Ante Gotovina je v slučaju Oluja polnoma nedolžen, oziroma nekriv očitanih mu dejanj, od strani Srbov , ki se želijo na ta naćin nekomu maščevati , obenem pa opravićiti svojo potiskanje nedolžnih Srbov iz Krajine v zbeg, da ...prikaži veča bi oni bili bolj varni in varno izvlačenje ratne tehnike -jebala vas ratna tehnika- pokrito z civili. Krivi pa so za stanje in zloćine po 7.8 1995 general Markić , dvakrat bolj pa gen. Čermak. Če bi kaj čital moje komentarje , bi moral vedeti , da sem bil zraven in zraven sem bil tudi 1990 leta z idiotom Mladićem !

  • Žurnalček 20:00 28.februar 2013.

    Ne vem zakaj so ga oprostili, saj je obstreljeval Hrvaško mesto , v ćasu , ko JNA ni več obstajala, ampak je bila Srbska vojska! Je in bo vojni zločinec , saj je od RH sodišča obsojen na 20 let.

  • Ivica Milenković 20:35 28.februar 2013.

    zurnalcek ne bod prevec pameten a gotovina pa ni ubijal srbe a debil en

  • Ivica Milenković 20:36 28.februar 2013.

    zihr si hrvat izmisljen narod ste vi

  • Žurnalček 21:00 28.februar 2013.

    A ni boljš da si tih , kot pa da se sramotiš in razkazuješ svoje nevedenje zgodovine. Ja pa Ivica moj , pa ti si mi Hrvat i da mi je samo znati , ko te je ubjedio , da ...prikaži večda si Srbin. Za razliko od tebe sem jaz antibalkanc , več Slovenec in malo manj Avstrijec !

  • Žurnalček 21:01 28.februar 2013.

    A ni boljš da si tih , kot pa da se sramotiš in razkazuješ svoje nevedenje zgodovine. Ja pa Ivica moj , pa ti si mi Hrvat i da mi je samo znati , ko te je ubjedio , da ...prikaži več si Srbin. Za razliko od tebe sem jaz antibalkanc , več Slovenec in malo manj Avstrijec !

  • Ivica Milenković 22:14 28.februar 2013.

    zurnalcek jst sm srb in ne bom tih ce ne ves kaj se je v vojni use dogajal pol bodi tiho pametnjakovic en a gotovina je nedolzen clovek samo to mi povej !?

  • Ivica Milenković 22:14 28.februar 2013.

    zurnalcek jst sm srb in ne bom tih ce ne ves kaj se je v vojni use dogajal pol bodi tiho pametnjakovic en a gotovina je nedolzen clovek samo to mi povej !?

  • privat 07:45 04.marec 2013.

    pa bih sodišče ga ni še preganjalo...naj ga hrvati zaprejo za 20 let pa bosanci za 40 let..pa bo videl kaj pomeni biti četnik...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.