Svet
3045 ogledov

Orbán: "Mi Madžari nismo mešana rasa!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 16:26 25.julij 2022.

    In kje se je zmotil...očitno je mnenje Madžarov enako njegovemu, saj ga drugače ne bi volili. Tudi pri nas in nekaj ostalih državah, bi bilo podobno, ampak kaj ko imamo voditelje brez hrbtenic, ki si tega ne upajo na glas ...prikaži več povedati. Omenjanje nekih drugih časov, je pa tukaj skrajno neokusno in populistično. Ne vsiljujte prisilnega mešanja kultur, tam kjer večina državljanov tega noče in ne bodo se ponavljali tisti drugi časi. Do takrat pa bo samo vedno več nezadovoljstva in "anomalij".

  • leonardo 17:16 25.julij 2022.

    Dokler ne sega in se ne slini po drugih državah naj govori kar hoče in vlada tako kot pričakuje narod. Če jim je to všeč, je meni tudi.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 18:08 25.julij 2022.

    Madžar niso mešan narod? Najpogostejši priimki na Madžarskem: 1. Toth (Slovak) 300.000 oseb, 4. Kovacs (Kovač) 200.000, 6. Horvath (Hrvat) 160.000, 9. Nemeth (Nemec) 88.000, 21. Racz (Srb) 28.000 22. Olah (Vlah) 28.000

  • Pišmevuh 15:59 25.julij 2022.

    Dokaz, da ju je z Janšo družil pohlep po denarju. Fika je rihtal denar in provizije, puklasti pa lomastil po državni srebrnini. ,

  • Avatar MS
    MS 16:36 27.julij 2022.

    Koncept čiste rase je znan predvsem zaradi nacistične Nemčije. Njen vodja Hitler je zagovarjal obstoj rase porekla in lastnosti, ki so boljše od ostalih. Ta ideja je povzročila 60.000.000 žrtev v 2. svetovni vojni! Koncept čiste rase danes zagovarja lider ...prikaži večder Mađarske Viktor Orban! Svetovalka madžarskega premierja in članica njegovega ožjega kroga Zsuzsa Hegedűs je Orbána po govoru primerjala z nacističnim ministrom za propagando Josephom Goebbelsom in odstopila. Kaj na to reče Orbanov tesni pri

  • Avatar Amber_Tyers
    Amber_Tyers 09:09 26.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spdletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel ................ >>>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • Jernej65 16:35 25.julij 2022.

    Vse svetovne rase so mešane. Razlika je samo v tem, da so ene mešane bolj druge manj, pa naj Orban govori kar hoče. Če pri njem ne bi bilo mešane rase, ne bi bilo na Madžarskem slovenske manjšine in ne ...prikaži več v Sloveniji madžarske manjšine.

    • ico8 17:50 25.julij 2022.

      Opala, to so naredile prisilno ali koruptivno postavljene meje. Ravno zaradi teh posegov v prisilno mesanje narodov so nastajale in bodo tudi v naprej nastajale vojne. Zakaj imamo mejnike, zakaj imas ograjo ali zivomejo ali xy zadevo na meji do ...prikaži več soseda? Hmmm, me razumes, kaj hocem povedati? Vsak pazi nase in na svojo druzino in to v mejah, ki si jih je sam postavil. Prav tasna logika "bi naj" veljala za drzavo, saj je druzina najmanjsa enota drzave, na kateri se gradi vse ostalo.

    • Jernej65 20:47 25.julij 2022.

      Rase se mešajo od pantiveka in to je dejstvo. Čistih ras ni in jih nikoli ne bo, ker jih tudi nikoli ni bilo. Čez 1000 let ali pa že prej niti mešanih ras ne bo, ker jih sploh ne bo. ...prikaži več Se še Putinu malo bolj utrga, je to lahko že jutri.

    • Avatar Leon
      Leon 09:19 26.julij 2022.

      Orbán: "Mi Madžari nismo mešana rasa!" Seveda ! ZMEŠANA RASA ....

  • munja 10:49 26.julij 2022.

    To, da mešanih ras ni, ne bo držalo, je pa res, da nekatere ne gredo skupaj. Ekonomski migranti iz bližnjega vzhoda ne spadajo v Evropo, ker se velika večina ne bo nikoli integrirala in vedno povzročala probleme in kriminal - ...prikaži več tega pa jim ne bi smeli dopustiti oz. jih sprejeti čim manj, ker koristi od njih ni, ampak večinoma samo problemi. Naši politiki pa naj se malo zamislijo nad svojim početjem - ujčkanje migrantov, domač narod pa v revščini. To ne bo šlo dolgo tako.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.