Šport /sport/zimski-sporti
54235 ogledov

Zaplet, ki meče senco na planiški praznik, kritike kar dežujejo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 10:34 13.februar 2023.

    Parkirišča nekje morajo biti. Drugače ne gre, ker javni promet predstavljajo samo avtobusi. Če bi bila še železnica, bi bilo potrebno manj parkirišč.

    • Pepe007 14:19 13.februar 2023.

      V Sloveniji živimo. Pri nas je praktično nemogoče to ok urediti. Tudi, če bi nekoč dobili soglasja, bi po zgledu z drugih projektov lahko pozneje soglasja tudi ukinili. In bi bili spet na začetku. Človeško delovanje ima svoj vpliv na ...prikaži več naravo. Poglejte malce v obljubljeno Švico. Tam se ne ustrašijo narediti restavracije na 3500 metrih. Oziroma se niso ustrašili. Narava je še zmeraj lepa kljub velikim posegom, od tistega turizma se dejansko tudi dobro živi. Od našega se ne da.

    • rd2dmk2 19:54 13.februar 2023.

      dragi moji.. pa kaj je vam.. iz cele slovenije je ZASTONJ žlezniški prevoz do Jesnic od tam naprej šatl avtobusi. pa kaj bi vi radi ? ja seveda. slovenček ne more pet korekov peš, semora z avtom pripeljat v skret.

  • radovednica 14:42 13.februar 2023.

    Te Planice sploh ne potrebujemo. Iti tja iz povsem drugega konca Slovenije in ne imeti možnost parkirati, je še večja bedarija. Uporabiti javni prevoz pomeni tri luknje v vsako koleno, saj porabiš za priti tja in domov, recimo na Štajersko, ...prikaži več več kot pol dneva. Na koncu pa, če kdo hoče, naj to gleda lepo doma na toplem, brez stroškov, pa še mnogokrat več bo videl. Razni Grosi in njemu podobni voluharji so se že "omastili" v svoje žepe!

    • Avatar krojac
      krojac 16:07 13.februar 2023.

      Če te ne zanima ostani doma na toplem in komentiraj iz kavča.

  • brencl47 12:29 13.februar 2023.

    Raznorazni brezdelneži so si že našli niše za uveljavljanje svojih nespameti in prikazovanje svoje "pomembnosti".

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 12:40 13.februar 2023.

    Denar je sveta vladar, vedno bil ,je in bo.

  • jakec1575 17:11 13.februar 2023.

    za vsak tak poseg rabiš vsaj soglasje. kakšni šalabajzerji neizobraženi.

  • jakec42 16:45 13.februar 2023.

    Za nekatere gospode zakoni sploh ne veljajo,inšpektorji gledaj vstran,ali pa ne vedo kaj je njihovo delo,saj reagirajo šele po razburjenju občanov!

  • Svobodnež 10:58 13.februar 2023.

    Šalabajzerski pristop k organizaciji takšnega dogodka!

  • andrej084 14:08 13.februar 2023.

    Nepome.ben sport, unicili so vse v Tamarju, sport pijancev in bedakov. Organizatorji pa le po zaslužku. Naj to Jelko naredi v Avstriji. Banana država...

  • Kmodri 18:40 13.februar 2023.

    Kruha in iger! Kruha je vse manj. Povilečevanje športa pri nas spominja na čase nacizma!

  • Avatar Leon
    Leon 13:24 13.februar 2023.

    Organizacijski odbor Planice oziroma tisti, ki so kandidirali za svetovno prvenstvo bi morali predhodno pripraviti projekt z vsemi soglasji tudi naravovarstvenimi . Saj ni problem ugotoviti kdo so podpisniki ter jih kaznujte . Sedaj je prepozno iskati nadomestna parkirišča

  • Grof 18:18 13.februar 2023.

    Leon, spet ena tvoja. Milijone smo zmetali v jamo brez dna, da imamo planiški praznik, kdo ga pa praznuje, ni mi jasno, je že boljši bohinjski kravji bal, praznik, pa še do dobrega sira prideš, ....

    • rd2dmk2 19:55 13.februar 2023.

      ne morem reči bravo.. ker je obeje neko isto sranje. ampak no glede sira imaš prav. čeravno ga tud druge dni- celo celo leto se da kupit.

  • rd2dmk2 19:58 13.februar 2023.

    torej če je to res kar se piše in da so šli uničit Zelence , ali vsaj rob le teh, samo za to da bo nekaj mandeljcev ta velkih frajerjev, ki so bodo bahali z nepomembnim dogotkom in si polnili ...prikaži več žepe, potem smo v riti. in zato predlagam vsem domoljubnim slovencem, belim rumenim rdečim, zelenim - bojkotirat Planico. ne samo it tja, tudi pred TV ne. in kar je pomembno, prostovoljci, če imate čut in ponos, spokajte domov, ne sodelujte pri tej svinjariji in ne podpirarjte te lumparije.

  • lojs 19:21 13.februar 2023.

    naredili so nordijski center sredi planice... skuhali so super župco v enem talarju, ... kako prideš do tja ... ja, za lavfarcam, kot pravi večno nasmejani petek , ki je bil vedno v živlenju samo nasmejan in vedno mu je ...prikaži več šlo vse na smeh ... pač tako je ... zato pa meni se jebejo take stvari, čeprav sem davkoplačevalc, pa sem tudi včasi pretekel rateče... meni se jebe planice in vse kar je povezano z njo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.