Slovenija
1780 ogledov

Osebni dokument, a le nad zneskom tisoč evrov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 12:18 28.junij 2017.

    Tako je, ne plačat. Jaz bi še podal zahtevek za realno ocenjeno vrednost škode x 3, za primer, če izsledijo tistega/tiste ki stojijo za izsiljevanjem.

  • zdrej 12:21 28.junij 2017.

    Ups napačen članek za prejšnji komentar :-). A ni to že nekaj časa, da je trba nad 1k€ imeti osebni dokument? To sem videl več kot mesec dni nazaj na eni od pošt.

  • kapibara 12:50 28.junij 2017.

    Uporabljam plačila z 999 evrov

  • fotobopi 18:25 28.junij 2017.

    A to je nova oblika blaznosti? To, da jaz plača položnico za 30 EUR za točno določeno osebo elektriko, je po novem dejanje, ki vodi v terorizem?Milim, da naj se naši birokrati najprej naučijo brat brati Uredbo, pol ...prikaži več pa naj terorizirajo ljudstvo.Ob takih manirah bodo res proizvedli teroriste..Vaš tenorist Modri Kerl.

  • wester62 13:55 28.junij 2017.

    se sprašujem če v naših uradih delajo samo nepismeni ljudje.niti toliko se ne potrudijo da preberejo direktivo do konca.smo pa zares banana republika.

  • TistoPravo 15:12 28.junij 2017.

    Kaj pa za jurja isoč petsto? Aia, to pa sm naroke..ok ni panike !)

  • fotobopi 18:25 28.junij 2017.

    A to je nova oblika blaznosti? To, da jaz plača položnico za 30 EUR za točno določeno osebo elektriko, je po novem dejanje, ki vodi v terorizem?Milim, da naj se naši birokrati najprej naučijo brat brati Uredbo, pol ...prikaži več pa naj terorizirajo ljudstvo.Ob takih manirah bodo res proizvedli teroriste..Vaš tenorist Modri Kerl.

  • primoz.g 19:56 28.junij 2017.

    pa kaj novinarji ok sorry, delate paniko, to bo sam nad 1000 eur oz. 999, osebno pa serjeejo pokazat če hočem komu položit na njegov račun 20 eur že zdej.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 19:56 11.julij 2017.

    budale so pač budale, banana republic

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.