Slovenija
153 ogledov

Osebni stečaji: "Večina ljudi bankrotira zaradi neplačanih položnic"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 04:00 28.januar 2016.

    Pri nas ni problem število položnic ... pač pa njihova višina ... vzdrževanja, davki pa ne vem kaj vse je noter našopano v položnico tako da jo kar potroji kot pa dejansko poraba plačnika....To bi se moralo omejit ...prikaži več ... zame je to neupravičen nateg za plačilo nečesa kar ni

  • Avatar Leon
    Leon 09:00 27.januar 2016.

    Je pa res ,da nekateri ,ki so pokradli državni denar nimajo teh težav ! Imajo državne službe ,vse možne ugodnosti in privilegije ,kar pa ni pošteno ! Tudi čez plot je treba pogledati ,magari se ne spodobi !

  • Phonak 10:13 27.januar 2016.

    ja ja vsi so vse pokradli vsi majo pohno dnara haha

  • malonaokoli 10:50 27.januar 2016.

    kdo se oglaša za svetovalca ? g.Vajda, ki je moj primer vlekel po vseh instancah sodišča 10 let, z vsemi pritožbami na odločitev sodišča in mi zaračunal 9.000 €, ko sem izvedel, da sem izgubil 86.000 € ker je odvetnik ...prikaži večk spisal nepopolno tožbo. Zavarovalnica je iz njegovega naslova odgovornosti plačala 5.000 € odškodnine zaradi malomarnosti. Jaz pa sem izgubil v 10 letih dejansko 125.000 € brez obresti.

  • wester62 11:43 27.januar 2016.

    sodeč po besedah iz vlade ,še posebej cmerarja pri nas ni revščine in nas komot lahko nekateri kradejo brez sankcij in z odobritvijo vlade. sramota od države ki je večino kriv za revščino a zatiska oči. po drugi strani pa ...prikaži več odobrava kraje njegovih delavcev brez kakršne koli vesti.fuj vlada skrompirana in fašistična.

  • Avatar olor
    olor 13:37 27.januar 2016.

    Ja res je. Poznam problem, ko so jih na tv označili kot revne, v resnici je pa bilo vse drugo le za položnice ne. Izpadli so pa kot reveži, ki jim je potrebno pomagati. Predno se kaj takega objavi, bi ...prikaži več bilo potrebno do dobra vse prej preveriti, nato pa akcijo in pmagajmo jim.

  • Avatar čavez
    čavez 16:20 27.januar 2016.

    Večina ljudi bankrotira zaradi gnile, lopovske, tajkunske, nesposobne države.

  • matermila 15:12 28.januar 2016.

    Osebni stečaji: "Večina ljudi bankrotira zaradi neplačanih položnic"Pa ne bo kdo rekel,da Zidar spada med te.

  • s.i.k. 17:44 28.januar 2016.

    . zakaj se men zdi , da kr neki ljudi " bankrotira" tudi zaradi izgube DELA...pa tudi : zaradi Lop ovskega Plačila DELA

  • s.i.k. 17:48 28.januar 2016.

    . sj. ne da se mi PREPISOVAT ZNESKOV za MARSKEJ.. ; A kdo Prebere vse kar piše vsenaokol položnice... za dol past....ej

  • s.i.k. 17:50 28.januar 2016.

    .no ja , nekateri tudi zaradi Večjih Želja od zMožnosti

  • Boris Odreitz 19:46 05.februar 2016.

    sam si se nategnil kaj pa si vzel takega podnajemnika !

  • Boris Odreitz 19:42 05.februar 2016.

    JA RES JE ŽELEL SEM JESTI SVEŽI KRUH PA SEM SI LAHKO PRIVOŠČIL LE VČASIH SAMO PLESNIVEGA -STAREGA

  • kapibara 14:16 27.januar 2016.

    Pred leti na nacionalki, ista zgodba za ga. Vlasta iz spodnjih Črnuč.. enormno velik socialni problem: Za plačevanje položnic in preživetje.. v resnici, pa zapita+ zakajene baba, z majhnim otrokom+ na breme materi in v njenem stanovanju, ki je šel ...prikaži več "na kant" zaradi pijače + cigaret in ostalih neumnosti (bila pa je možnost : odličen Jazbinškov nakup).... novinarka pa tak isto iz spodnjih Črnuč, črna dolgolaska.. ."PREVEČ je izumetničene sociale"..

  • malonaokoli 06:07 28.januar 2016.

    se strinjam, porabil sem za 3€ elektrike na položnici pa je znesek za plačilo 21 €

  • MK 07:53 27.januar 2016.

    Veliko ljudi ne zna osnovne družinske matematike. Se mi zdi, da je to ostanek socializma in pomanjkanje osnovnih osebno podjetniških znanj. Jaz se zgrozim, ko mi nekdo pove, da ima v 2 -sobnem stanovanju štroma za 70 EUR. Ja pa ...prikaži več kaj delate oz. kar delate delate narobe. Veliko se da optimizirat položnice. Najeti cenejšega dobavitelja, zamenjati ponudnike storitev TV, GSM in podobno. Sem v najemu ampak sem z lastnico optimiziral položnice samo z menjavo ponudnikov prihranim vsaj 800 EUR na leto. Druga stvar, ki jo pa vidim, je pa da ljudje iz socialnega dna, kupujejo samo džank robo (čipsi, sladke pijače in druge oslarije v tonah). Od tega se ne naješ, se zelo rediš, slabše zdravstveno stanje in počutje (grba zdravstvenem sistemu) in zmanjkuje denarja, ker vsi vemo kako težko je nehat jest čips. Potem so pa še oderuhi, posojanje denarja in jamranje na Tedniku. Aja vmes pa še naredijo 3 komade frocov. Ljubčki moji, tko ne gre. Ne rečem, da se komu kdaj zalomi ampak nekim socialnim primer

  • MK 07:59 27.januar 2016.

    eh pol komentarja mi je zbrisal. Brez veze.\s\sNo napisel sem še, da poleg tega da so socialci še z glavo rinejo v nadaljnje težave tudi z delanjem frocov na zalogo. Potem pa naj država poskrbi za nas in dobri ljudje, ...prikaži več ki gledajo Tednik.Pomagat tistim, ki so pomoči potrebnim ostalim pa malo več špartanske vzgoje. Samo kuhinjo mi pokažite pa vam takoj povem kje smo.Ne razumem pa še nečesa. A če si brez denarja ne moreš počistit stanovanja. Namesto, da sediš na kavču, ješ čips, se smiliš sam sebi in čakaš, da ti bo kdo pomagal. Liter kisa za čiščenje stane 60 centov. Z njim in z drgnjenjem lahko počistiš vse. Pa še malo se premigaš zraven, nehaš mislit na to kako si ubogi in možgani zadihajo. To pa res ne razumem.Pa ne me narobe razumet. Tudi pri nas smo živeli skromno. Ampak s tem kar smo ustvarili smo dobro gospodarili. Čisto smo pa tudi imeli. K sreči smo s trdim delom prišli do precej višjega standarda.

  • kapibara 08:47 27.januar 2016.

    Sociala daje velikost stanovanja na število družinskih članov. Potem pa ni za ogrevanje+ vod.. in ostale položnice, pa naj jih zopet sociala plačuje, ki se napaja: OD kod..?? Spotoma pa "zapostavljeni" otroci ja ne bodo izločeni iz družbe vrstnikov ...prikaži več in morajo imet GSM za 100 in več evrov, položnico pa prenesejo v obvezne mesečne stroške.. Najprej se da denar, za položnice, na stran.. z ostankom se pa preživi..Tako sem bil vzgojen, tako vzgajam hčer in nisem zapufan, niti limita nimam.. Ne pa socialo v bifejih+ na cigaretah puščat, potlej pa, RES JE, po TV jamrat..So pa žal tudi izjema, katerih nebi bilo treba..

  • JT_Thomas 12:29 27.januar 2016.

    Se strinjam. No, mene je podnajemnik okradel (pa še kaj naredil) za cca. 1500€. Toliko je stroškov zapustil, nič plačal in se izselil. Ko sem ga terjal, me je še prijavil na policijo, da grozim. Sem bil oproščen na sodišču, ...prikaži več hkrati pa sem po 4 letih moledovanja za MOJ denar ga tožil in tožbo dobil... No, ko bi moral vložiti izterjavo, pa je tip šel v osebni stečaj. Torej me je nategnil s pomočjo države!!!!

  • dragec 13:59 27.januar 2016.

    Eni za 300 EUR idejo v arest do 3 leta, enine plačajo položnice in idejo v izvržbo so pa tudi osebe, ki so sposobni sjebati sistem za milione EUR, uničujejo podjetje, koruptivni do onemoglosti in nič jim noben ne more, ...prikaži več pa tudi US jih zaščiti. Enaki gnoj so in levi in desni, ni razlike

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.