Magazin /magazin/vip
10984 ogledov

Oskarji: Sandra Bullock v zaodrju jokala

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • modrec 10:20 05.marec 2018.

    Bolano.

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:16 05.marec 2018.

    Vsak drugi prispevek se začne z "To je razlog, da je.....". Prav na silo želite biti raziskovalni novinarji, v bistvu pa ste ceneni copy/paste pisunčki. In še to slabi

    • Sasha Voler 11:36 05.marec 2018.

      al pa "kako zelo, zelo žalostno"... te mam najraj. o slovnici pa sploh ne mislm začet (pa ne se zdej grammar naziji v moj komentar obešat, ker jst samo komentiram in to lahko počnem lih kukr mi paše, en žurnal, ...prikaži več bi si pa RES lahko končno že enga lektorja najel, ker mi na trenutke prov oči krvavijo)

  • jozicamurn 14:21 05.marec 2018.

    Globalizem multi-kulti sprijencev in liberalnih lgbt uničevalcev kulture in tradicije nekega naroda, ne pozna meja! Smrt liberalni globalistični politiki. Ne rabimo je, hvala. Delajo invazijo v naš prostor in ubijajo našo kulturo ter želijo spremeniti naše navade, tako kot paše ...prikaži več navadam primitivcev. Lepo je biti prijazen, še bolj pa pameten in domoljub, ki ne dopušča nadvlado oziroma vdiranje preko stranskih vrat (sprijeni liberalci puščajo odprta vrata) ter vmešavanje v naš način življenja EU.

  • antitrust 15:27 05.marec 2018.

    Haha, sem jo imel za bolj pametno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.