Slovenija
5939 ogledov

Osnutek koalicijske pogodbe je ekonomsko škodljiv

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:18 19.maj 2022.

    Taisti Janez je nekoč izjavil, da srednjega razreda ni ! V Sloveniji imamo toliko doktorjev ekonomije ,da bi jih lahko izvažali .

  • rd2dmk2 08:58 19.maj 2022.

    torej šusšteršič pokojninska blagajna se polni solidarnostno s prispevki. in sedaj se hvalite kako ni brezposelnosti. torej slovenci DELAJO. se pa potem pokaže, ali vplačujejo v blagajno, a ne ? privatniki minimalno kar se le da.. delavci na minimalcu, prekarci, ...prikaži več vse daje mini. malo. davki ja, namesto da poberemo pri tujcih - BOOKING.COM in UBER, je treba domače. in potem se hvalijo NSI kako so oni dobri za državo. da ne omenjam turiste. samo vse avtodomorja, ki na črno preživljajo zaračunat!

  • viljem 09:04 19.maj 2022.

    Šušteršič ne razume ekonomije. Če nekaj vleče k sebi denar, da ga ustvari še več, to nujno velekapital prosto po Miltonu in Hayeku, temveč podjetno, trajnostno ljudstvo organizirano v državo.

    • LetherHossen 09:43 19.maj 2022.

      Legenda, ki je skupaj s Štihom, skoraj bankrotiral nekaj SDS podjetji ...

  • Avatar pantani
    pantani 09:41 19.maj 2022.

    Taprava kopriva se je oglasila!!!

  • viljem 09:58 19.maj 2022.

    Šuštaršič nas skuša prikazati kot žrtev podjetnega, trajnostnega ljudstva, ki bo organizirano v državo, dejansko smo pa žrtev lopovske, mafijske, izdajalske kriminalne organizacije, ki nas je prodala madžarskemu nacionalnemu interesu.

  • igorgeus 16:36 19.maj 2022.

    to je ta, ki nas je tako zadolzil, da je jj trojko klical, potem pa smo banke prodali?

  • bobubob 17:39 19.maj 2022.

    Treba je vzeti tam, kjer je malo in dati tja, kjer je več. ©Superhik.All rights reserved.

  • Stane Adamič 08:54 19.maj 2022.

    Levičarji in Metelkovci bodo porabljali MOJ, MOJ denar?????? Lepo ste izvolili!

    • viljem 09:01 19.maj 2022.

      ti sploh nimaš denarja in če ga imaš ni tvoj, ker smo ti ga mi dali zato, ker nam je Janša vzel.

    • rd2dmk2 09:05 19.maj 2022.

      stane, daj prosim pošlji mi 200 € pa 100 € pa še 150€ mojih evrov, ki ste mi jih vzel za neki bone. bo v redu ? aja pa še mal dodaj za vse dodatke brezvezne za tiste v skafandrih, ...prikaži več, reveže uboge presrane. in zakaj metelkovci ne bi smeli dobit mal denarja ? a tisti nesposobni turistikarji pa ga lahko dobijo ? se grejo biznis , pa se ga ne znajo it. a tem pa daš naše davke, za fenci avte in počitnice. jest bi tud šel na Zanzibar, poleg gostincev, ki so bili deležni , česa že ?

    • Avatar pantani
      pantani 09:42 19.maj 2022.

      Da ne omenjam cerkve,tukaj je največ rezerve!!!

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 15:11 19.maj 2022.

      iz katere luknje se pa tale zdej oglaša???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.