Slovenija
25989 ogledov

"Ostal sem brez dostopa do banke, pa položnice moram plačati!"

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • darefoks 07:53 16.junij 2023.

    gonte se nekam z to gnilo banko

  • miho 09:12 16.junij 2023.

    Dajte to na preprost način, ki ga bo razumel tudi nekdo z osnovnošolsko izobrazbo (kakršno imata moja starša), razložit starejšim ljudem, ki so vajeni, da so stvari ok za uporabo, dokler dokončno ne crknejo, pa tudi, če so stare 20 let in več.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:32 16.junij 2023.

    Včasih so rekli, da kdor nima v glavi, ima v nogah..

  • PaPajapopi 07:50 16.junij 2023.

    In kdo za vraga ima NLB , najdražjo banko ? ? ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:26 16.junij 2023.

      katera je bolja,zaupaj nam

    • PaPajapopi 14:04 16.junij 2023.

      Vse so boljše od NLB. Katera je najboljša ne bom razpravljal, ker nočem delati reklame. Vsak si izbere po svoji želji in okusu. Primerjalnik bank je pa Banka Slovenije že itak večkrat dala v vpogled.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:54 16.junij 2023.

      Revija Finance je vsaj včasih enkrat letno objavila spisek vseh slovenskih bank, kakšni so stroški za komitente pri posamezni banki, kakšna je obrestna mera za depozite, ali omogoča el. poslovanje...(ne spomnim se vseh opcij) in na katero mesto se po ...prikaži več vseh kriterijih uvršča med bankami v odnosu do komitenta.

  • Avatar Firefly
    Firefly 11:52 16.junij 2023.

    Prav zaradi Klika sem pred 20. leti zapustil NLB, papki so vsake dve leti zaračunavali za novo gesli in tudi stroški poslovanja so se drastično dvigovali, banko sem zamenjal.......sedaj imam mesečne stroške 5€ in mobilno banko brez doplačevanja

    • munja 11:57 16.junij 2023.

      Tega pa ne verjamem. Samo 5 eur stroškov ni nikjer.

    • PaPajapopi 14:06 16.junij 2023.

      Še manj kot 5 € stroškov na mesec obstaja, samo najti je treba oziroma poiskati. Nihče ti ne bo k riti prinesel.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:56 16.junij 2023.

      munja, poskusi s črko in dvema številkama, pa boš dobil banko, ki zate zaenkrat ne obstaja.

    • atamama 19:56 16.junij 2023.

      N26, ......

  • rd2dmk2 16:59 16.junij 2023.

    ok, če je pa tako mal odstotek, pa naj jim banka zrihta mobitele. če jih že tako skrbi varnost. poslovno gledano, bi jih ceneje prišlo kupit par mobilcev, kot pa plačevat odškodnine in imet manjše število strank, ker jih bo ...prikaži večo gotovo tisti odstotek šel kam drugam. ampak.. ker ima ta banka tolk oslov med komitenti , bo sigurno še vedno dobro živela.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 10:02 17.junij 2023.

      Banke to ne zanima važno jim je samo pomoč od države. Pa ne za preživetje v času krize! Ampak za v času krize,da si bodo lahko izplačevali enako višino nagrad in dividend!!!!!

  • rogixl 08:23 16.junij 2023.

    Kdor ne sprejema sprememb mu bo vedno težje. Priporočam obisk banke in dogovor o načinu poslovanja.

    • popokatopetl 09:01 16.junij 2023.

      Sorči ampak take spremembe je nujno najavit dovolj vnaprej.

    • miho 09:14 16.junij 2023.

      Jaz sprejemam spremembe in se nanje hitro navadim, so pa problem starejši, ki teh sprememb preprosto ne razumejo in rabim mesece, da jih prepričam v nakup novega mobitela in spet mesece, da jih naučim uporabljat nov mobitel, ki je ponavadi ...prikaži več čisto spremenjen, tudi če je ista znamka.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:29 16.junij 2023.

      miho,najboljša razlaga problema in tako je vsem,ki ne razumejo in jih prav malo briga ta telefon,ki jih praktično posiljujejo z njimi

    • munja 10:34 16.junij 2023.

      Popo, za spremembo pri kliku, ki je bila izvedena, če se prav spomnim 1.5.2021, sem prejel prvo obvestilo nekje v začetku januarja 2021. To se mi pa zdi, da je kar dovolj zgodaj.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:37 16.junij 2023.

      munja,ha ha ha res je,sam to pa stokrat že pozabiš

    • popokatopetl 11:20 16.junij 2023.

      Munja, zadnja sprememba aplikacije je bila najavljena, ampak ni bilo na veliko in z debelim napisano da bo obvezen Andorid 8, kot bi bilo umestno. Za povrh so nadgradnje aplikacij pri NLB obvezne, ne moreš več nič naredit s staro ...prikaži več verzijo ko se pojavi nova. To ni problem samo za stare ljudi, tudi mladi imajo lahko nevšečnosti, ko nekaj ne dela takrat ko bi bilo treba.

  • munja 07:55 16.junij 2023.

    Za položnice, ki jih plačujete mesečno, si je nabolje urediti trajni nalog. Je še cenejši od fizičnih plačil preko klika, pa nobenih skrbi 15. v mesecu.

    • Avatar Leon
      Leon 08:13 16.junij 2023.

      Vsak si izbere, za kar se sam odloči.

    • kapibara 10:26 16.junij 2023.

      @munja.. Tako je.. Kaži jim.. Potlej pa 18 v mesecu tolko penzičev na banki, kot da bi klobase talal.. pa dela gužvo in čedalje višje stroške, za tistih 5/6 položnic

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:31 16.junij 2023.

      munja ,za penzioniste je to dobra rešitev,če se odloči,npr mi doma nimamo trajnika,zakaj ker službe redne ni in na vsaki firmi so različni izplačilni dnevi plač.

    • munja 11:59 16.junij 2023.

      Ok, ampak upokojenci imajo pa redne penzije in strošek provizije na bančnem okencu je v primerjavi s stroškom trajnika zelo velik.

    • joze882 20:22 17.junij 2023.

      Menda je sedaj na bankomatih omogočeno brez stroškov... plačevanje položnic...

  • joze882 20:21 17.junij 2023.

    Se niti malo ne strinjam,da se marsikje pogojuje pameten telefon ali mobilni prenos podatkov.Sam se vse bolj od takih zadev kar distanciram,če res ni kaj nujnega...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.