Šport /sport/nogomet
5072 ogledov

Oster napad milijonarja na Čeferinovo Uefo: "Oni fevdalci, mi idioti!"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 14:31 03.avgust 2022.

    tale funkcija zgleda na prvi pogled kot bi prišel en janez novak, ampak najbrž je vsem jasno, da ni tako ... naprej škoda besed ... biznis je biznis, ... ta slovenistan je leglo mafija in gansterjev ... kar sem sliša, ...prikaži več je drobtinica ... mafijci in gangsterske družbe imajo očitno rade tako okolje ... hribi, pa to, ... pa recimo butaste slovenčke ... le kakšen imajo okus ribe, ki požirajo odpadne vode polne koke ... aja , pocrkajo, jah kaj češ

  • eminenca 14:34 03.avgust 2022.

    ja, čeferin je ljubitelj fuzbala, jest sem pa gledal skoke vsak dan in potem me bodo izvoli za ... ne vem kaj ... basači, basači ... nej serjejo in naj tudi za sabo pospravijowtf, koga biga ta čeferin, stari ima ...prikaži več ograje , da do nega ne prideš ... uboga zakonodaja, kriminalci so carji

    • Svobodnež 19:16 03.avgust 2022.

      Glej ga no! A nisi še danes v nekem postu nakladal, kako si ti "oh in sploh", ker nikogar ne žališ itd? Kaj pa sedaj počneš???

    • eminenca 19:25 03.avgust 2022.

      ja res me zanima, koga žalim ... samo to mi povej, če sem z eno besedo koga užalil ... pa da vidimo, te častim, če kaj najdeš

    • Svobodnež 20:02 03.avgust 2022.

      Na primer žališ Slovence. Sam si verjetno prišlek (glede na to, kako obvladaš slovenski jezik), očitno se tudi izjemno dobro spoznaš na nogomet, ker tako vehementno pljuvaš po Čeferinu, ki je v svetu izjemno spoštovana oseba in eden najbolj znanih ...prikaži več Slovencev. S svojim pritlehnim pljuvanjem po vseh, ki niso po tvojem okusu, kažeš svojo "omikanost" in misliš, da si "dasa". Pa nisi, veš.

    • eminenca 20:27 03.avgust 2022.

      jah, moram reč, da precej strelaš mem, al pa da ne rečem kozle... slovence na splošno žalijo vsi, celo pilitiki in to si zaslužijo... in ne, nisem prišlek ker bi sicer govoril drugače, spet mimo... na fuzbal se niti malo ...prikaži več ne spoznam, spet kiks, po čeferinu pluvam?... spet kiks, naj bo spoštovana oseba, če komu to paše... imaš me za pritlehnega (primitivca), ravno ti mene žališ, ne vem zakaj in ne vem po kom vse pluvam... "dasa" vsekakor nisem, sliši se tudi preveč yugo, sam pa nimam veze čapci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.