Slovenija
1338 ogledov

Oster odziv: Takšno diskriminacijo je treba ustaviti

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 21:39 24.avgust 2022.

    Janez,kolk cajta si rabil !! a si mogoče svoj bon že vnovčil, da se še zdejle oglašaš. vsi , ki pa tako stokate da vam je do izobraževanja..pa tole..NE LAŽITE HINAVCI, SAM ZA DNAR VAM JE. če ima ena zarukana ...prikaži več občina v hribih lahko zaston tečaje za upokojence že nekaj let, menim da se tudi po mestnih kaj takega najde. in bili so tudi medgeneracijski projekti mladi pomagamo starejšim in se je tam tudi to delalo. takrat, ni blo cajta, je blo treba žajfarce gledat, za 150€ se gremo pa tepst

  • 8e1959c12b71f02f8171e5f4378c561a9f5245b2 13:27 24.avgust 2022.

    YOUTUBE : "Hitler Parodija - Mamić na djelu".

  • Avatar Leon
    Leon 12:46 24.avgust 2022.

    JANŠIZEM deli ljudstvo na naše in vaše ! Predsedniške volitve bodo odločile ali želimo SVOBODO ali Janšizem.

    • oneh 13:27 24.avgust 2022.

      Oh leonček... namesto da se smešiš s pisanjem neumnosti raje uživaj v svobodi in pleši, pleši, pleši...

    • Naklonsky 13:35 24.avgust 2022.

      Ne seri. Zamenjali so vse kadre, drugega - popolnoma nič! Lahko že pričnejo z delom! Vsaka opica ve, da tudi po prejšnjem zakonu niso sposobni delati, kaj šele dopolniti ali spremeniti!

    • 8e1959c12b71f02f8171e5f4378c561a9f5245b2 17:44 24.avgust 2022.

      LEONE KOJE SI TI GODIŠTE? JEBEŠ LI TI ŠTA? OŽENIČEMO MI TEBE DA NE BUDE OBRADATI A NIŠTA NE ABATI.

  • pepca 13:37 24.avgust 2022.

    Torej od vsega pričetka nastopa vlade Goloba je ministrica za digitalizacijo vedela,da je s predpisom glede bonov za digitalizacijo za starejše od 55 let, ZELONAROBE pa ni nič reagirala vse dokler ni po televiziji videla dolge kolone strejših, ki smo ...prikaži večo čakali v vrsti za prijavona izobraževanje.Sram naj jo bo,pa tudi predsednika ZDUSA češ da nam je predvsem za bon za 150 EURO,ni res,večina si želi predvsem izobraževanja, ker nismo večinoma vešči tel z računalnikom - komunikacija z zdravnikom itd.

    • rd2dmk2 21:52 24.avgust 2022.

      pepca kolk greš stavt. če ne bi blo 150 € zraven ne bi blo nobenga. in na sletu je mnogo podjetij ki dajejo znanje. ja prav sem napisal DAJEJO. zdej pa te izzivam najdi mi eno. slovensko. za potrditev, moj ...prikaži večj sin je pred 5 leti, ko je hodil v osnovno šolo in jest sva pridobila diplome iz programiranja in računalniških tehnik brezplačno. torej taki tečaji obstajajo 5 let in ne od SDS golaž politike za volitve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.