Slovenija
19198 ogledov

Ostro nad neplačnike

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:52 05.september 2017.

    Najprej spremenite zakon, da ne bo pisalo:"Neplačevanje prispevkov za socialno varnost SE LAHKO OBRAVNAVA KOT KAZNIVO DEJANJE", ampak bo zakon jasen: "NEPLAČEVANJE PRISPEVKOV ZA SOCIALNO VARNOST JE KAZNIVO DEJANJE"! Konec!

  • tomaz 10:30 05.september 2017.

    Meni sploh ni jasno, kako se sploh da izplačati plače brez prispevkov, tega mi do danes ni znal noben računovodja pojasniti. Sam sem si hotel v nekem obdobju, ko nisem imel zadosti prilivov, izplačati le prispevke, brez plače, pa to ...prikaži več, pa to ni mogoče, kakor tudi ni mogoče plačati plačo brez prispevkov. Kako pa to nekateri čarajo pa ne vem .

    • eosss 11:45 05.september 2017.

      Kako da ni mogoče, jaz kot delodajalec ti nakažem na tvoj bančni račun "neto plačo", državi pa enostavno ne plačam prispevkov in davkov. Ti dobiš na račun plačo in misliš, da je vse OK, jaz pa obdržim ves preostali denar. ...prikaži več Dokler ne pride naokrog kak Fursov inšpektor, ni panike...

  • Avatar Leon
    Leon 16:52 05.september 2017.

    Zanimivo ,kako se vsakih toliko časa nekdo odloči pisati o spremembah v finančni disciplini ,ponavadi pred parlamentarnimi ali predsedniškimi volitvami . Ne pozabimo ,da je največje zlo glede korupcije prav KPK ,katerega predsednika je imenoval Borut Pahor ! V tem ...prikaži več tem grmu tiči zajec ! Ne pozabite tega ko greste na volitve .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.