Svet
4297 ogledov

Osupljivi rezultati volitev na Otoku

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stromar 09:55 13.december 2019.

    si ga zaslužijo, enako kot ZDA krampa

  • Pepe007 08:52 13.december 2019.

    Kaže, kako "dobro" smo obveščeni v Sloveniji. Cel čas nas bombardirajo, da tega Johnsona nihče ne mara, potem pa "osupljivi rezultati". Enako kako leto nazaj za Trumpa. Žal imamo v Sloveniji resne težave z uravnoteženim obveščanjem javnosti.

    • popokatopetl 10:25 13.december 2019.

      Sej ga ne marajo. Ampak Corbyna očitno še manj.

    • mph 11:27 13.december 2019.

      @pepe007, malo se izobrazi koliko milijonov VEČ glasov je dobila Hillary, zmagal pa Trump zaradi volilnega sistema, ne pa na račun kaj večina Američanov kot takih misli. MI je jasno zakaj imajo večje države večjo težo, ampak predsednika volijo VSI ...prikaži več ljudje, ne države in procenti v določenih državah. Pri Johnsonu pa so presenečeni vsi, ne samo naši in naše obveščanje. Očitno je pač bil bolj uspešen pri prepričevanju, ostalo so samo tolmačenja.

    • Pepe007 17:37 14.december 2019.

      @mph: mi o Johnsonu, bedaki pa o Hillary. Kaj če bi še o Titeju kaj in njegovih konkurentih na volitvah?

    • mph 10:19 16.december 2019.

      @pepe007, misliš Tito ala danes Janša? Večni predsednik svoje partije. Ampak po Titu se kolca premnogim, po JJ dosti manj.

    • Pepe007 12:48 16.december 2019.

      Boljši PR, brez kolikor toliko neodvisnih medijev. Zato se kolca.

  • peter72 07:42 13.december 2019.

    Žalosten dan za večino slovenskih novinarjev.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:49 13.december 2019.

    Tudi jaz bi šel iz EU-ja,da sem na njihovem mestu,ker ne bi hotel metati denarja za propadle sisteme in njihov razvoj.Podobno kot je slovenski oziroma države zahodnega Balkana in vzhodnih držav.

  • maresem 10:10 13.december 2019.

    In velik udarec za multi-kulti lobiste, seveda v GB in ne v EU (SLO), ki jih na veliko uvaža in si piše smrtno obsodbo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.