Magazin /magazin/vip
481 ogledov

Ota Roš postala mamica

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 11:02 07.februar 2016.

    pri nas v vasi imajo hisni ljubljencki se bolj cudna imena :-)

  • Papaja Popi 09:18 07.februar 2016.

    Ubogi otroci, katerih starši hočejo biti posebneži.

  • malonaokoli 09:28 07.februar 2016.

    še eden otrok več, si bo svoje ime spremenil takoj, ko bo to lahko...

  • malonaokoli 09:28 07.februar 2016.

    še eden otrok več, si bo svoje ime spremenil takoj, ko bo to lahko...

  • Harrison 09:38 07.februar 2016.

    Kaj je bolj čudno Ota ali Prem ! Ni čudno !

  • Avatar Leon
    Leon 09:53 07.februar 2016.

    To je neke vrsta zloraba otrok !

  • Jerica Janezic 09:58 07.februar 2016.

    pri nas smo imeli vola z imenom prem

  • izRODEk 10:03 07.februar 2016.

    Se že zdaj veselim petkove Toplovodarjeve Latrine na Valu202 :)

  • Klemen Ko 10:24 07.februar 2016.

    tole ime še za psa ni primerno...

  • stanekos 10:49 07.februar 2016.

    Ota Otto PREMinger

  • fihner 10:51 07.februar 2016.

    Če bi bila hčer, bi ji bilo ime Premica! Svašta..........

  • zefacveta 13:15 07.februar 2016.

    Voditeljica za pet minut. Res je PREMaknjena v glavi.

  • antitrust 15:00 07.februar 2016.

    Ne nenavadno, prifuknjeno!

  • maresem2 15:27 07.februar 2016.

    Koza debilna.

  • Penaldo Penaldis 16:14 07.februar 2016.

    kaj pričakujete od kure ki ima prispevke o kurah za kure....fantje tam gre Sperm....

  • AnzeSmolej 23:16 07.februar 2016.

    .Še veste zakaj so včasih moški nosili klobuke in se oblačili v skuknjiče tudi kadar so šli samo po kruh?Zato da so pokazali da so napredni in so nekaj več kot barbari iz juga in še dlje...civilizacija kot je propada...načrtno seveda.

  • grof1 11:18 07.februar 2016.

    Avstrijska policija je, kot navaja RT.com, potrdila, da je iraški begunec na bazenu na Dunaju decembra lani posilil 10-letnega dečka.Inšpektor Roman Hahslinger je za RT dejal, da je posilstva osumljen 20-letnik, ki živi na Dunaju, sicer iraški državljan, ...prikaži več ki pa ima status begunca. Moški je že prijet in je v zaporu.Moški naj bi dečka posilil 2. decembra lani, ko naj bi ga zvlekel v slačilnico. Deček, ki naj bi utrepel hude notranje poškodbe, je po navedbah RT.com dogodek prijavil reševalcu, ta pa je obvestil policijo.Napadalec, ki naj bi v Avstrijo prispel po balkanski poti 13. septembra, je policiji dejanje priznal, navaja ruski medij. Na vprašanje, ali so take stvari legalne v njegovi državi, pa je odgovoril, da ''so takšna dejanja prepovedana v vseh državah na svetu''. Dejanje naj bi označil za veliko napako. Moški ostaja v priporu. Mestne oblasti medtem mirijo javnost, da je Dunaj še vedno varno mesto.

  • svašta 15:57 07.februar 2016.

    kreten babji..hahaha, 24 ur so pa raj komentiranje ukinili :)

  • McClain 16:52 07.februar 2016.

    to da so na 24kur ukinili komentarje samo dokazuje, kakopoln kufer imajo ljudje teh kvazi novinarjev, ki sploh novinarji niso,ampak prepisovalci iz CNN in youtuba.. Pravzaprav zalosten poklic cele dneve nekaj plankat... :-)

  • AnzeSmolej 23:15 07.februar 2016.

    Dolgo časa mi je bilo vseeno, ker mi je bilo lepo in se nisem sekiral, glas sem dal ZL in sanjal o lepem svetu! Nato je prišel maj 2015 in oči so se mi odprle. Spregledal sem laži. Evropa tone ...prikaži več v pogubo! Beli genocid je resničen! V roku ene generacije bo EU večinoma muslimanska. To vodi v pogubo. Nato pa javne osebnosti zaničujejo slovenijo in njen pomen, med drugim tudi z nadevnajem takih imen. Na TVju nam kažejo da vse kar je tuje je super in "obogati" naš kulturni prostor! Tak scenarij bi deloval samo če bi bilo tako povsod na svetu. A prilagajati se moramo samo evropejci, ostali lahko ohranijo svojo bogato kulturo, ampak NE naša rabi biti "dopolnjena". Res da je ime otroka majhna stvar in sem vpletel svetovno politiko v to, ampak dejstvo je da se vse začne pri malenkostih. Če bo vsaka nova SLOVENSKA mamica dala tuje ime (polovica je že tako ali tako južnjakov) ne bo več Slovencev zelo kmalu.Še veste zakaj so včasih moški nosili klobuke in se oblačili v skuknjiče tudi kadar so šli sa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.