Zdravje /zdravje/aktualno
762 ogledov

Otroška srčna kirurgija: Od danes naprej brez domačih kardiologov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miran Polič 14:14 08.julij 2018.

    To kaj se dogaja v zdravstvu je sramota.ukinit treba zdravstveno organizacijo .oni so krivi teh zablod.

  • Chloe_Gairdner 17:03 06.julij 2018.

    Google zdaj plačuje € 701 do € 012 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom lahko to naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 32571 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje to lahko brez težav zaslužijo € 623 dnevno in lahko zaslužij0 cel0 višje s časom ... Tako sem začel ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:35 06.julij 2018.

    Tako je ministerstvo za zdravstvo vodila vlada CERARA in njegova nesposobna ministrica!! Prav sramotno je,da se taki uničevalci zopet pogovarjajo o sestavi vlade!! Samo poglejte si zapirajo oddelke zaradi pomankanja medicinskih sester!! Levica je sramota demokracije pri njih imajo samo ...prikaži več tisti pri koritu bajne plače sam vrh pa lahko krade po mili volji saj ima SVOJA rdeča sodišča!!

  • ginko 17:01 06.julij 2018.

    Tako se skrbi za bolne otroke in bolne državljane v slovenskem komunizmu. Ista mafija se zopet bori za svoje privilegije na borbi za oblast. Volite to mafijo še tako naprej in ne jamrajte zaradi stanja v zdravstvu in državi, Spite ...prikaži več in žurirajte (48% volilcev) še na naslednjih volitvah, komunizem vas bo pozdravil.

  • Lavdan 18:59 06.julij 2018.

    Zakaj nihče ne objavi njihovih imen in kaj in kje bodo delali naprej. Vse skupaj se zamegljuje in nihče ni nič kriv.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.