Slovenija
7867 ogledov

"Otrok naj bo dvakrat na dan lačen"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 10:12 02.marec 2013.

    super intervju....res delamo iz otrok invalide, ker zaradi potrošniške mrzlice, jim vse prileti iz neba....mame dojilje stojijo za svojimi otroci tja do 40 leta, da si fanteti še punc ne morejo poiskati oz. ne znajo, kaj šele da bi bili ...prikaži več odgovorni za družino, ki jo ne znajo imeti!!!

  • korisnik_10986 21:01 02.marec 2013.

    Ves svet je ponorel za materialnimi dobrinami , to je alfa in omega vsega hudega NA TEM SVETU IN V NAŠI OŽJI DOMOVINI !!!

  • RibičPepe 13:58 19.maj 2016.

    Za slovenijo bi bolj pasal članek z naslovom:"Otrok naj bo vsaj dvakrat na dan sit!"Na vprašanja pa na odgovarja politik.

  • Avatar roksa
    roksa 08:27 02.marec 2013.

    Ka je Vilč, a sta z Ruglom skup študirala!?!

  • Janko Kotnik 08:52 02.marec 2013.

    bravo

  • suzana.kos 09:14 02.marec 2013.

    tudi jaz sem z doktorjem v marsičem strinjam..... žal!

  • Bozidar.Frelih 09:32 02.marec 2013.

    Posebej mi je všeč del, kjer opisuje akademike in intelektualce.

  • Janko Kotnik 11:48 02.marec 2013.

    čist mimo si

  • Blažena Zigmund 12:01 02.marec 2013.

    Dr. Ščuka ima popolnoma prav.

  • sivka 13:08 02.marec 2013.

    A zdaj ko je nova vlada je pa lakota celo zapovedana.

  • momentum 14:36 02.marec 2013.

    Se strinjam z njim, čeprav se na mojo žalost v marsičem prepoznam! A, človek ima vsak dan priložnost, da se spremeni!

  • tralala 14:38 02.marec 2013.

    Zelo resnično!

  • mia 18:04 02.marec 2013.

    na žalost je v naši sloveniji veliko otrok, ki so lačni, veliko dlje kot uro na dan pa vsak dan, dan na dan. pa ne, ker bi bilo to zdravo za telo ali osebnost.kaj bo rekel dr. staršem teh otrok?

  • Jana Sen 07:51 03.marec 2013.

    https://www.youtube.com/watch?v=8cElspgHC8c

  • smejka 15:44 10.september 2013.

    Skoraj vse drži...me pa zanima,če tudi g.Ščuka ne gre na dopust in podobno.?...zgled moramo dajati vsi,najprej doma,pa seveda vplivna javnost.Gotovo ni vzgojnih 90% člankov tukaj gor-saj si jih lahko vsak drugače tolmači...pa smo v začaranem krogu...hm-tukaj je reklama za drag ...prikaži večg avtomobil...pa poglejmo....

  • Luka Jelenković 15:26 18.avgust 2015.

    Pa ne, da se ne strinjam s tem, da je treba otroka navadit, da pride na kosilo in ima red...ampak držimo se stvari za katere smo kompetentni in ne pametujmo o raziskavah, ki so izven naše stroke.

  • Joe Porkamotorka 11:25 10.september 2013.

    eden redkih, ki ve, kaj je prav in si to upa povedati- to, kar se zadnja leta dogaja v šolstvu in vzgoji, je katastrofa nad katastrofami za državo- večina tistih, ki ve kaj je prav (in niso umazani ...prikaži več od politike in gospodarskih umazanij), se nas je poskrilo v mišje luknje v svetem strahu za svoj položajček (če ga še imamo, v nasprotnem primeru pa itak ne štejemo)-dopustili smo prevlado za svoj žep premetenih a za skupnost absolutno in obupno neumnih posameznikov, ki so si vzeli pravico do vsega-dozdeva se mi, da je slovenstvo kot tako uradno ukinjeno in zamenjano z (državno) vero v kapital, lepo zapakirano v SLO zastavo, upoštevanje sicer ok ustave in zakonov pa je preloženo v kakšno bolj prikladno obdobje, ko bo treba nakradeno bogastvo braniti pred lačnimi in razžaljenimi

  • Marija Vrhovnik 11:25 10.september 2013.

    misel lahko razumemo, kot sami prevedemo v svoji glavi.Ni se treba držati stavka kot pijan plota.Včasih je neizogibno narediti, kar sodobnost ponuja...stremeti moramo k temu, da delamo kvalitetno. Mama lahko otroka z vozičkom pelje za pol ure na pločnik ob ...prikaži več bifeju, pije kavo in prižge cigareto; lahko pa se odloči in pelje otroka po stezici v naravi...samo en primer svobode volje!

  • pravaresnica123 09:37 02.marec 2013.

    Ves razvit svet (nerazvit tako ali tako nima samopostrežnih trgovin) živi tako kot je napisano. A zdaj se pa naj mi "vrli" Slovenci zopet postavimo v vrsto za pult trgovine in naročamo, zaradi nepotešenih spolnih želja, tečni trgovki kaj nam ...prikaži več naj da z police, lepo plačamo tisto, kar je ona mislila, da je najbolje za nas, ne pa, da sami izberemo in gremo zadovoljni domov. In to vse samo zato, da se otrok ne bo peljal v nakupovalnem vozičku. Tako je bilo pred 40 leti oz. kakšno leto pred tem, ko bi moral ti Viljem v penzijo. Aja, pa če si bil ti kot otrok dvakrat na dan lačen, ni potrebno, da se isto dogaja našim otrokom.

  • feferon 13:40 06.marec 2013.

    To, da naši politiki ne znajo gospodarit, je zato, ker jih je vzgajal socializem zastonj in niso rabili za polit šole nič plačat !Samo z jezikom se pa zemlje in dela ne naredi! Zato pa Pahor rad dela razna dela, ...prikaži več da bo vsaj občutil, kako je če delaš z rokami in ne z jezikom!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.