Svet
52110 ogledov

Otrok potrebuje operacijo, "dovolimo le kri necepljenih"

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 20:59 07.februar 2022.

    Ubogi otrok ni kriv, da ima butaste starše.

  • munja 22:53 07.februar 2022.

    Kaj pa, če tisti necepljeni uživajo kakršnakoli zdravila, razne dodatke, ki so lahko za otroke tudi škodljivi, to jih pa ne skrbi?? Ker tega jih pa na krvodajalskih akcijah najbrž ne sprašujejo.

  • Lumpi 11:41 08.februar 2022.

    Kaj ko bi vzpostavili paralelni zdravstveni sistem. V enem, običajnem bi pač ravnali, kot uči stroka, v drugem pa bi izključno necepljeno osebje skrbelo za necepljene, kjer bi ravnali po priporočilih FB storkovnjakov, pa kar bo bo.

    • igorgeus 14:13 08.februar 2022.

      stroka ni vsemogocna. ce ne bi nikoli dvomili, bi se danes zdravili s puscanjem krvi.

    • Lumpi 15:28 08.februar 2022.

      Igor, seveda stroka a ni vsemogočna in tudi moti se, a se vseeno raje prepustim skozi tisočletja zbranemu znanju, kot FB ekspertom. Ti pa kakor ti drago!

    • igorgeus 16:01 10.februar 2022.

      mislis onim, ko placujejo miljardne kazni vsako leto?

    • igorgeus 16:01 10.februar 2022.

      jaz sem prebolevnik, ne rabim cepljenja

    • egon 23:47 10.februar 2022.

      Lumpi, nekega dne boš še hudo jezen nase in močno ti bo žal, ker nisi upošteval priporočil FB strokovnjakov. Žal bo prepozno. Želim mnogo zdravja.

    • igorgeus 18:12 11.februar 2022.

      tisti, ki mi je dal minus, naj na sledilniku preveri koliko prebolevnikov ima tezji potek covida in koliko cepljenih.

  • Toma 10:23 08.februar 2022.

    Zanimivo, raje vidijo mrtvega otroka kot da bi ga ”okužili” s cepivom! To je zgleda, najmočnejša ”vera” na svetu!

  • Andre Geo 09:54 08.februar 2022.

    Haha, najboljše da otroka operira en iz fejsbuka

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:05 08.februar 2022.

      Ni se treba norčevat, če starša nočeta otroka izpostavljati tveganju..

  • Željko 22:08 08.februar 2022.

    Bolano ljudje gremo po poti samouničenja

  • Janez_53 12:16 13.februar 2022.

    Takojšen odvzem otroka in obtožba staršev zaradi ogrožanja življenja lastnega otroka zaradi bebavih idej!

  • Lumpi 11:57 08.februar 2022.

    To! Tako, kot v Ameriki v prvi polovici 20. stoletja. Kri belcev in kri črncev se ne sme mešati.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 18:42 07.februar 2022.

    "Ljudje, ki ne priznavajo Covida"....Kako kretenska označitev za ljudi, ki pač ne želijo imeti opravka s cepivom, ki je sploh pri tako težki operaciji res lahko nevarno...Ob vseh teh lažeh, ki nam jih trosi farmacija skupaj s stroko, je res ...prikaži večs težko komu zaupati...Sicer pa škodljivost cepiv vse bolj prihaja na dan, tu so študije z Nove Zelandije..https://hatchardreport.com/relationship-between-covid-19-vaccination-and-all-cause-mortality/

    • Janez_53 19:02 07.februar 2022.

      Pa kaj hudiča bluzite! Poznam precej anticepilcev, nekateri celi potetovirani, nekateri uživajo vsemogoče "prehranske dodatke", pa kakšna droga še je vmes itd, itd. In taki gumpci potem vpijejo do onemoglosti o škodljivosti cepiva, čeprav nimajo pojma o cepivih! Ne zanima ...prikaži več pa jih, koliko mrtvih je povzročil kovid! Egoisti.

    • becar 19:05 07.februar 2022.

      Janez, potem pa mi ti povej k si tak pameten, koliko mrtvih je povzročil covid!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 20:12 07.februar 2022.

      Poglej si Janez omenjeno študijo o korelaciji precepljenosti in presežnih smrti..in to, da so hudi stranski učinki kar 30x pogostejši kot pri cepivu proti gripi, pa se že s tistim proti gripi ni hotelo cepiti 90% zdravstvenega osebja...

    • krnekina12 20:39 07.februar 2022.

      becar, ce si sposobn smetit po internetu, bos pa tud ja najdu statistike mrtvih. O drugmu debilu a la luckyss je pa itak skoda zgubljat besed.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 20:53 07.februar 2022.

      lluckyss +++++++

    • becar 21:40 07.februar 2022.

      Zaenkrat še nisem našel verodostojnega podatka o statistiki umrlih zaradi covida. Ne dvomim pa, da mi tu prisotni znanstveniki lahko pomagajo.

    • pravičnik77 06:59 08.februar 2022.

      krnekina12... nekej je umreti ZARADI kovida, neki druzga pa S Covidom... razlika je k dan in noč... smrti zaradi Covida niso nikoli dokazali, ker umrlih s covidom niso obdukcirali in tega niso posebej ugotavljali... njihova napaka? zagotovo, v pa, da ...prikaži več imam od ceplejnja stalno neke zdravstvene težave, toliko na bolniški nisem bil v življenju.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:13 08.februar 2022.

      No Butalci, pa povejte en sam razlog zaradi katerega bi se danes kdorkoli cepil s tem cepivom proti Omicronu.?!...Pa ne filozofirat..

    • vzev 09:12 08.februar 2022.

      @Janez_53, kakšni egoisti? Cepljeni zbolevajo kot po tekočem traku in virus tudi prenašajo naprej. Tako, da s tem ko se ne cepim niti malo ne vplivam na epidemijo. Ker če se grem cepiti, bo še vedno vse isto kot prej. ...prikaži več Cepiš se samo zaradi sebe, ne zaradi drugih, pa še to ti bolj malo pomaga.

    • vzev 09:14 08.februar 2022.

      @Janez_53 in zakaj ne dajo potem isto statistiko za smrti zaradi kovida in smrti zaradi cepiva? Bi bilo najbolj pravično. Vsak, ki umre do 28 dni po cepljenju je umrl zaradi cepljenja. Pa ni važno če ga 28 dan povozi ...prikaži več vlak. Ker tako prištevajo vse smrti za kovid.

    • vzev 09:16 08.februar 2022.

      Ne vem zakaj delajo takšno razliko. Ko si okužen s kovidom si umrl zaradi covida, pa ni važno če si že prej na smrtni postelji. Niti malo ne iščejo dejanskega razloga smrti. Pri cepivu je pa ravno obratno. Tam pa ...prikaži več se bodo več tednov trudili iskati nek minoren razlog, da bodo smrt pripisali vsemu drugemu kot pa cepivu.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:24 08.februar 2022.

      Vse, ki so umrli tri tedne po cepljenju, so šteli kot necepljene žrtve Covida...;)), ker baje cepivo "zagrabi" šele po treh tednih, v resnici pa se največ ( 70%) strdkov zaradi cepiva pojavi v prvih treh tednih...Kako prikladno...

    • h4ck3r 10:11 08.februar 2022.

      Lukić in vzev, se popolnoma strinjam z vama. Te današnje statistike so zelo dober vir za raznorazne manipulacije. Nikjer se ne vodi podatkov, koliko jih je dejansko padlo čez rob zemlje ali so jih ugrabili vesoljci. Kako prikladno se vsi ...prikaži več vodijo pod evidenco pogrešanih samo da se prikriva dejansko stanje. Tako ni potrebno spreminjati in ponatisniti šolskih knjig. Sem prepričan da imajo tudi ekologi prste vmes. Dokaz bom pa dostavil, ko uspem dokončati novo spletno stran, kjer bo vse razkrito.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:18 08.februar 2022.

      h4ck3r....Nisi še odgovoril na bistveno vprašanje, preseravaš se lahko kasneje..."No Butalci, pa povejte en sam razlog zaradi katerega bi se danes kdorkoli cepil s tem cepivom proti Omicronu.?!...Pa ne filozofirat.."

    • h4ck3r 10:24 08.februar 2022.

      Če bi se trudil odgovarjati vsakemu takšnemu vprašanju, bi lahko delal samo to. Mislim da sva podobno debato že imela in tudi predelala. Ti si prepriačn v svoj prav in jaz v svojega in tukaj sva obstala. Prejšnji odgovor je ...prikaži več pa samo bil prikaz nesmislov takšnih trditev, saj tako tvoje kot vzevove trditve temeljijo na enako trdnih in dokazljivih temeljih, kot moj sarkastičen zapis. ;-)

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:29 08.februar 2022.

      Kaj je sedaj, se ven vlečeš ?!...Ne znaš odgovoriti na preprosto vprašanje, pa bi bil rad pameten...odjebi ovca zarukana...

    • lily2 10:48 08.februar 2022.

      ok lluckyss , podpisi te izjavo, da tebe in tvojih ni treba zdravit nikoli, tudi v hudih primerih, če tak zavračate cepivo, to pomeni, da tudi osnovna zdravila niso vredi za vas...??????

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:01 08.februar 2022.

      Mater moraš biti zarukan, da ne razumeš....da se ne mislim cepiti s cepivom, ki dokazano ne deluje in ima dokazano stranske učinke !! Ta fama okrog tega, da cepivo lajša potek bolezni pa se razblinja z vsakim dokazom o prirejanju ...prikaži več podatkov...Kaj vam torej ni jasno...Pa saj vas razumem, jezni ste ker so vas za nos potegnili, sedaj pa ste jezni na tiste , ki se nismo pustili..

    • vzev 11:02 08.februar 2022.

      h4ck3r, daj mi napiši kaj od mojega komentarja ni res in za to ne obstajajo dokazi? Boš rekel, da ne poznaš polno cepljenih oseb, ki so se okužile? Boš rekel, da cepljeni ne prenašajo virus na druge. Boš rekel, da ...prikaži več se ne trudijo par tednov iskati razlog za smrt po cepljenju, pri kovidu pa zmečejo vse v en koš? Daj mi napiši eno stvar, ki sem jo napisal v svojem komentarju in ni resnična in preverljiva?

    • vzev 11:04 08.februar 2022.

      Iily2, ali ločiš zdravilo, ki je namenjeno temu da ti pomaga. Proti cepivu, za bolezen, ki te niti malo ne ogroža. Zakaj se cepiti proti kovidu, če tako ali tako ne preprečuje širjenje bolezni, kovid mi pa tako ali tako, ...prikaži več ni nevaren, ker nisem rizična skupina. Nasploh pa ne omikorn.

    • h4ck3r 11:31 08.februar 2022.

      Lukić, te kdo sili? Te kdo ta trenutek obtožuje? Kolikor vidim, prevladujejo objave nasprotnikov (vedno enih in istih) in označevanje leti samo z vaše strani. Cepi se, če se hočeš, če se nočeš tudi prav, pravila so jasna že nekaj ...prikaži večj časa za vse. Če jih sprejmeš, jih, če ne, pač ne. Svobodna odločitev.

    • h4ck3r 11:37 08.februar 2022.

      vzev...saj to je glavni problem današnjega sveta. Nekdo objavi nekaj in trdi da je resnica, seveda brez dokazov in potem zahteva, da se mu dokaže nasprotno. Še večji problem nastane, ko se mu dokaže da je v zmoti, potem pa ...prikaži več začne trditi, da je vse prirejeno/podkupljeno/svetovna zarota. Tako da v bistvu zahteva ta oseba dokaze, ki pa jih pod nobenimi pogoji ni pripravljena sprejeti. To se danes z uporabo družabnih omrežij, samo potencira, včasih je bilo to omejeno samo na vaške gostilne.

    • lily2 11:45 08.februar 2022.

      OK POVEJTI , MI ZAKAJ SEM 1 LETO ZE BREZ VONJA, ČE JE TO NAVADNA GRIPA?

    • lily2 11:48 08.februar 2022.

      PRED 17 LETI SEM IMEL OPERACIJO DESNO ROKE, SEKOLAR ODREZAL 3 PRSTE, NAFILALI Z RAZNIMI ZDRAVILI, USPAVALI ZARADI OPERACIJE, PA 3 DAN Z BRUHANJEM ODVZAL NA RAZNA ZDRAVILA, SPLOH NE VEMO, KAJ DOBIMO, PA VSEENO ZAUPAMO ALI NE?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:53 08.februar 2022.

      Takrat si ostal brez prstov, sedaj pa brez glave...Kaj je huje ?!

    • lily2 11:59 08.februar 2022.

      NE OSTAL SEM BREZ VONJA, PA TE GREZNICE, KI SE DOGAJA NE ZAZNAM...:p

    • vzev 12:11 08.februar 2022.

      @h4ck3r, vse trditve, ki sem jih napisal, niso facebook trači, ampak preverljivi podatki. Samo malo preveriš po okolici in boš sam našel polno cepljenih, ki so v karanteni zaradi bolezni. Ni treba iti na facebook. Še naši "strokovnjaki", so priznali ...prikaži več (po vsej verjetnosti s precej težkim srcem), da cepljeni pač zbolevajo. Strokovnjaki so sami priznali, da cepljeni prenašajo virus na druge, to ni treba iti preveriti na facebook.

    • vzev 12:13 08.februar 2022.

      In NIJZ je tudi sam priznal, da vse, ki umrejo 28 dni po okužbi s kovidom, mečejo v koš smrti zaradi kovida. In tudi glede smrti po cepljenju in stranskih učinkih, se vedno ustvari skupina, ki preišče to smrt ali ...prikaži veči učinek. In to traja par tednov. Pač za cepljenje se trudijo iskati razloge, zaradi kovida pač ne.

    • pbr1 12:36 08.februar 2022.

      Fukis in vzev tekmujeta za idiota leta.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 13:26 08.februar 2022.

      lluckyss ,največji stres za človeka je vsakodnevni kontakt z idioti ,zato jih pusti u pm ,saj te eni in ta isti napadajo ,kot da boš zdaj mišljenje spremenil ha ha ha ,pa na zdravje in lep Prešernov dan

    • h4ck3r 15:03 08.februar 2022.

      Fix, tako je...razlika je samo, da se že na daleč vidi kdo se bolj obremenjuje z "nasprotno" stranjo in s tem tudi svoje zdravje. Sam sem cepljen in prebolel, ja cepivo me ni zaščitilo pred okužbo, verjamem pa da me ...prikaži veče je pred težjim potekom. Tudi če govorite da se slepim, me je pa odrešilo psihične obremenitve in stresa, saj lahko grem sedaj kamorkoli brez omejitev in obremenjevanja, kdaj in kje bom naredil test. Ena skrb manj in več časa za sebe. :-)

    • vzev 15:11 08.februar 2022.

      @pbr1, klasično. Ko ne znate odgovoriti na vprašanje, pa začnete z žaljenjem. Ne znaš pa napisati, katere moja trditev je lažna.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:13 08.februar 2022.

      tinyurl.com/smrti-otrok

    • h4ck3r 15:28 08.februar 2022.

      vzev...nisem tako "radikalen" kot pbr1, te pa prosim da si prebereš moj komentar malo višje in upam, da boš potem razumel, zakaj se nam ne da več iskati uradnih in preverjenih virov, ter vam razlagati vedno iste in iste stvari.

    • vzev 15:58 08.februar 2022.

      h4ck3r, sploh ne rabiš iskati uradnih in preverjenih virov, temveč mi samo napiši, katere moja trditev ne drži? Ali se cepljeni okužijo s korono? Ali cepljeni ne prenašajo virusa naprej? Ali ni res, da vsako smrt, ki je do 28 ...prikaži več dni po potrjeni okužbi, beležena kot smrt zaradi kovida? Ali ni res, da dejansko sploh ne iščejo pravega razloga za smrt? Ali ni res, da smrti po cepljenju potrebujejo več tednov, da raziščejo smrt?

    • h4ck3r 16:22 08.februar 2022.

      Ok, da odgovorim...se okužijo (preverjeno), prenašajo naprej (vendar manj intenzivno), tako je (v kolikor je vzrok smrti povezan s simptomi covida), ne drži popolnoma (v kolikor gre za mlajšo osebo ali osebo brez pridruženih bolezni, se vzrok mora ugotoviti), tako ...prikaži več je (vzrok smrti po cepljenju se ugotavlja dlje, preuči se dokumentacijo umrlega, da se ugotovi vzrok ali povezava ter prepove cepljenje...primer Katje). Ni vse tako črno-belo in enostavno.

    • vzev 17:04 08.februar 2022.

      Hvala lepa za odgovore. Vidiš vse trditve, ki sem jih napisal so pravilne. Zato ne pisati o ravni zemlji in vesoljcih. Razen odgovor na tretje vprašanje, ni pravilen. Ni važen vzrok smrti temveč, samo da je oseba bila okužena z ...prikaži več virusom v roku 28 dni. Ta podatek imaš na strani NIJZ, glede statistike smrti zaradi kovida. Vsak, ki je umrl do 28 dni po tem ko ima potrjeno okužbo, je umrl zaradi kovida. Pa tudi če ga povozi vlak.

  • Mkovac22 11:15 08.februar 2022.

    Sicer bo še on eden od poskusnih zajčkov...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.