Svet
57271 ogledov

"Otroka minute ločile od smrti, zdravnica zavijala z očmi"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maja42 12:04 29.januar 2023.

    Moram povedati, da sem imela zelo travmatično izkušnjo v ljubljanski porodnišnici, odtekla mi je voda prenašala sem žaljivke, pakirati sem morala sama in nesti potovalko, v sobi, ko sem že rodila je bilo grozno bolela me je medenica, urinska inkontinenca ...prikaži veča ... nič dali, samo brošuro o keglovih vajah, rekli so da je ok, tudi na izvidih. No po 6 letih poroda samo enega imam še vedno hude medenične težave...

    • LudvikK. 22:10 29.januar 2023.

      In kaj bi po tvoje morali naredit? A si mislila, da si prišla v Hilton al kaj? Si pričakovala ducat služabnikov? Eden bi ti odpiral vrata, drugi nosil kovčke (zakaj si jih sploh imela??), tretji bi ti rit btisal... Res ...prikaži več neverjetno kaj se greste. Razumeš, da je problem v tebi, ne v porodnišnici?

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:05 30.januar 2023.

      LudvikK.,bonton,kultura ,spoštljivost ,pomaganje itd,če tega ni ,je vse primerljivo z zvermi.Pa bolnica ni klavnica a ne.Samo ovce se pridno pustite vsemu kar se reče,pa četudi je slabo a ne.

    • Avatar pantani
      pantani 07:42 30.januar 2023.

      Ludvik, ti si psihiatrični bolnik, ki bi moral pristati v Polju!!!

  • Avatar jate
    jate 11:16 29.januar 2023.

    hm....žal je res tako da,po novem bo treba s seboj nositi namesto zdr.kartice raje pištole...ne vem...saj te sploh ne jemljejo resno sploh ,ko gre za otročke..še žival kolje za svoje mladiče...

    • LudvikK. 22:05 29.januar 2023.

      Ti koza pa dolgo nisi komentirala tu gor. Žival nima pameti, očitno je tudi ti nimaš. In kaj boš s pištolo? Boš sebe ustrelila v glavo? Ka čakaš?

    • Avatar jate
      jate 07:01 30.januar 2023.

      ludvik,nisi štekal poanto...morda boš ko ali pa če ti bo otrok umrl zaradi ene zdravniške"gluposti"upam da do tega ne pride...ti pa se naprej žali...mi ne pride do živega ...papa LP ljubčka haha

  • Avatar Zala
    Zala 00:10 30.januar 2023.

    In nato začudenje, da pacient fizično obračuna z medicinskim osebjem. Očitni smo navelični eden drugega. Oboji z živci na koncu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.