Slovenija
72783 ogledov

Otroka vidita očeta zdravnika zaradi epidemije le skozi okno

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 16:53 30.marec 2020.

    Bravo očka + mami z "malo" družino + dedek babi..

  • jakec1575 21:35 30.marec 2020.

    travmatično za otroke. ti zdravniki zrtvujejo sebe in svoje otroke. z nespostovanjem karantene jim pljuvate v obraz.

  • kinglocteens 04:05 31.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Pepe007 12:03 30.marec 2020.

    Ob teh srce parajočih člankih rabimo še REALEN podatek, kdo (če kdo) se je okužil na takem sprehodu. Vrnili smo se v srednji vek preganjanja čarovnic. Načeloma bi naj bili zdravniki nekoliko v navezi z ugotovitvami znanosti. Ljudje so moteči ...prikaži več v turističnih krajih, ker pridejo, ZAPRAVIJO pa nič, ker je vse zaprto. Pa brez skrbi, jaz nisem nikamor šel. Ampak razumem tiste, ki so šli in to ni najbolj tvegano početje. Vsak obisk trgovine je 100-krat bolj tvegan.

    • toros 12:42 30.marec 2020.

      Eni ne vem ali ste res tako neumni ali se samo delate? Ni problem če recimo živiš v hiši na obrobju gozda in greš na sprehod v gozd, kjer je več možnosti da boš srečal lisico kot človeka. Problem je ...prikaži več če vsak razmišlja "kaj če grem na sprehod na Bled, saj se ne bom okužil" potem pa se tam znajde 1000+ enako mislečih Ljubljančanov.

    • Pepe007 13:09 30.marec 2020.

      @toros: koliko ljudi se je okužilo na Bledu? Ne bluzi in ne piši pravljic. Teh je dovolj v medijih te dni. Pa še župani jih servirajo in računajo, da jim bomo spet nosili denar, ko ne bo tujih gostov. Jaz ...prikaži več jim ne bom. Če me sedaj niso hoteli, bom tudi v rejenih razmerah raje šel kam drugam.

    • kapibara1 16:52 30.marec 2020.

      Pravjo da je inkubacija 14 dni celo 29 dni.. - Sedaj si ga pa bogi vedi, kje si ga fasal.. Če si pa doma 2 meseca, se pa nimaš kje okužit..

    • jakec1575 21:34 30.marec 2020.

      Pewpi ze z izdihom lahko blizje od 1,5m preneses virus na nekoga drugega, se posebej ce nimas znakov in takih je ogromno. zato svetujem 2 m. pa preberi si znanost.

    • Pepe007 07:33 31.marec 2020.

      @kapibara1: če si res doma. Nikar ne hodi v trgovino ali v zdravstveno ustanovo. Vse ostalo je krepko manj tvegano.

  • Elkopelko321 13:13 10.december 2020.

    To so moji sorodniki,poznam jih v zivo in je bilo tisto obdobje zelo hudo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.