Slovenija /slovenija/crna-kronika
26 ogledov

Otroka zbila, nato še okregala

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kostas 11:44 01.avgust 2011.

    Narobe je, da je odpeljala stran, ni pa narobe, da je okarala otroka na kolesu, ki na prehodu za PEŠCE nima kaj početi.

  • gec 18:02 01.avgust 2011.

    kakšna pametovanja

  • šprincamarogla 14:21 03.avgust 2011.

    Ne bodo je "našli" . Kinderštube pač. Nedotakljivi.

  • Skippy 04:13 04.avgust 2011.

    Pešci imajo na prehodu za pešce prednost samo takrat, ko se prepričajo, če jim voznik lahko varno ustavi. V Avstriji pa postopoma uvajajo novo prometno ureditev, kjer pešcem jemljejo prednost celo na prečenju pločnikov, saj se pešec lažje ustavi kot vozilo.

  • nergač 12:18 01.avgust 2011.

    me pa res zanima koliko je bil star tale "otrok" na kolesu? Če je bil od štirinajst ali petnajst naprej, se mi kar zdi, kako je tale dogodek potekal, če pa je bil kakšnih šest let ali največ sedem pa ...prikaži več me zanima, kje so bili kakšni njegovi starši ali nekdo, ki ga je spustil na cesto...Tale zadeva je zelo čudna, ženska pa seveda histerična, se je zdrla in odpeljala...sama se je verjetno še bolj ustrašila kot otrok...

  • metalurg 12:03 01.avgust 2011.

    Drži, dejansko je otrok izsilil prednost voznici, ker imajo na prehodu za pešce prednost izključno pešci. Kolesar je voznik enoslednega vozila, ki sodi na kolesarsko stezo ali na cesto. Če želi imeti na prehodu za pešce prednost, lahko sestopi s ...prikaži več kolesa in uživa vse privilegije, ki jih imajo pešci. Torej mora novinar K.Kl. ponoviti svoje znanje CPP. Voznica pa je še vedno naredila prekršek, ker je odpeljala z mesta nesreče, sploh potem, ko je zbila otroka! Verjetno jo tudi zato iščejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.