Svet
33 ogledov

Otrokom dal nacistična imena in ostal brez njih

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bolimelud 11:03 05.junij 2013.

    in rohnel na forumu čez komunajzerje, udbo in požrešno socialno državo :)))

  • tralala 10:40 05.junij 2013.

    V Sloveniji bi bil član SDS.

  • mph 13:16 05.junij 2013.

    Ah, recimo raje Kim-a, da ne blatimo ime Tita, saj ga pravzaprav ni JJ vreden niti v prispodobah, ki so mišljene kot šala.

  • privat 10:00 30.junij 2013.

    zakaj pa nebi nekdo oponašal Hitlerja?? Še danes so njegovi brki v modi pri penzionistih!!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 13:45 03.julij 2013.

    In kaj se dela na prostosti, sem mislil, da americani tega ne dopuscajo? Pri nas bi seveda uspesno vodil politicno stranko (skupaj z SDS) ...

  • topabo 11:17 05.junij 2013.

    kot kaže se vama toži pa časih komunizma. Pejta v Severno Korejo. Vi prvi, na oblasti, vse imate prav, ostale pobit.

  • mph 13:15 05.junij 2013.

    Skoraj vsem nam iz nižjega do srednjega sloja in ki nismo bili simpatizeriji ali sodelavci okupatorja, se nam toži po tistih časih.Za izkusit Severno Korejo in njihovo partijo pa mi gre prav na smeh, da je ne vidiš v ...prikaži več lastni hiši. JJ & SDS sta pojem tega, pa tudi to ste dokazali pred kratkim, ko je bil spet izvoljen in to BREZ PROTIKANDIDATA za predsednika SDS. Po mojem bi bil že čas, da na naslednjem konresu parti... pardon, SDS, končno pade predlog, da se JJ imenuje za dosmrtnega predsednika (tako države, njegove partije kot vojske, v njegovem primeru pa še verjetno kaj zraven, saj se samo s trojno funkcijo ne bo zadovoljil in bo ja boljši od svojega vzornika Tita).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.