Slovenija
36204 ogledov

OZS bi ponovno odprla frizerske in kozmetične salone

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 16:42 08.april 2020.

    Končat je treba omejitve odhoda v trgovine, saj vidno starejša populacija redno hodi v trgovine tudi po 10. uri, v bistvu jih pri tem noben ne ovira, varnostniki itak pucajo vozičke... tako ne bo zmede, ne bo prerivanj in prepirov

    • pravičnik77 16:45 08.april 2020.

      Pa maske lahko mirno odpišemo, sej jih 50% mosi narobe... ali je žička spodaj, ali niso pokrita usta in nos hkrati

    • Avatar right
      right 16:47 08.april 2020.

      Zajebavati te upokojence je itak podla diskriminacija. Poskrbijo naj raje za Domove, kjer je res kriza.

    • pravičnik77 17:01 08.april 2020.

      right, ne seri. blo je dobro mišljeno, pa se je izjalovilo, ker je prišlo do izigravanj... poznam kr nekej trgovk, pa sem marsikaj slišal, pa tudi na lastne oči videl.. izigraval pa se je zato, ker je odlok lukničavo napisan, ...prikaži več, mogoče celo nalašč... za napačno uporabo mask pa itak lahko sam vidiš

    • MK 21:45 08.april 2020.

      polcaji naj šamarje penzićem talajo pa bo. red je red.

  • MK 21:43 08.april 2020.

    penziči bodo prvi na vrsti.... za trugo. Če tega ne morejo razumet jim ni pomoči. Kuga za en qrac me briga tvoja frizura gospa in vsak dan sveže žemljce... in tej ljudje naj bi preživel socializem in vojno... če faking ...prikaži več 30 dni ne morejo ostat doma. Res me zanima zakaj je treba vpisovat penzije in dvigovat komplet penzije ter jit vsak 2 dan v trgovino gužvo delat. razumem, da so počasnejši, da se ne znajdejo, da niso okretni ampak da jih pa pamet zapusti pa ne razumem..

    • Avatar Leon
      Leon 13:24 09.april 2020.

      MK ...obesi še mlad pa ne boš penzić..hahaha

    • MK 18:57 09.april 2020.

      ful si prijazen. Jst pa tebi želim dolgo in lepo življenje.

  • Skipi 17:13 08.april 2020.

    Stare upokojenke bodo prve pri frierju da bodo urejene za v trugo, kot pravijo italjanski župani občin. drugače pa ja frizerji naj se odprejo samo ne za upokojence.

    • AnzeSmolej 19:44 08.april 2020.

      Se strinjam. V bistvu naj se vse odpre, a osebe nad 60let ter rizične osebe morajo še naprej upoštevati karanteno!

    • Avatar Leon
      Leon 13:26 09.april 2020.

      Vladna zakonodaja je s ciljem zmanjšanja starostnikov .....

    • Nostalgija 14:56 13.april 2020.

      Saj starostniki ne upoštevajo ničesar. Res ničesar. Ko pa ni bilo kar antene so pa ob 8h pred trgovinami stali

  • Ivo 17:27 08.april 2020.

    Pustite zaprte OSNOVNE, morda tudi srednje šole (ni pa nujno) in zdravstvene ustanove, kjer je večja možnost okužbe večjega števila ljudi... Ostalo se da vse delati, če nameravate odpreti samo določene dejavnosti, je to v nasprotju z ustavo, saj moramo ...prikaži več biti enakopravno obravnavani, ne glede na poklic ali delo!

    • MK 21:44 08.april 2020.

      tekstilnih trgovin in šoping centrov ni potrebno odpirat? kaj a ti je svežih gat zmanjkal al kaj za boga boš Ivo kupoval v City Parku?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 01:21 09.april 2020.

      Jaz bi šel pit.

    • Ivo 11:58 09.april 2020.

      Jaz bi šel pa jest v City Park. Zakaj bi me skrbela tekstilna trgovina? Prepoveš akcije in popuste za eno leto in ne bodo ljudje drli naenkrat v eno trgovino... Če se ne drži, inšpekcija zapre trgovino in rešena stvar...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:24 09.april 2020.

      Ne ne,jaz bi si kupil pijačo,pol bi pa pil zunaj na klopci.

    • Avatar Leon
      Leon 13:28 09.april 2020.

      Pinko.....alkohol škodi .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:55 09.april 2020.

      Čemu?Jaz sem imun na škodljive posledice vred z odvisnostjo.Res je,da če ga je preveč povleče na agresijo,ampak to je tudi vse.

    • Ivo 17:39 09.april 2020.

      https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwim74q41tvoAhVl_SoKHfrADhoQFjAAegQIChAB&url=https%3A%2F%2Fvestnik.szd.si%2Findex.php%2FZdravVest%2Farticle%2Fview%2F2136%2F1665&usg=AOvVaw1fQaJi33aEeYq8rmtuDbgF

    • MK 19:01 09.april 2020.

      žalostno. imamo 150 tisoč evidentiranih alkoholikov... 400 tisoč družin trpi zaradi alkohola, torej vsaka 5 družina če zaokrožimo. me zanima, če bi pili, če bi bilo zdravstveno zavarovanje 5kratno za take butle, če bi vso škodo zaradi alkohola plačal... pij malo pij dobro

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:39 09.april 2020.

      Ma ja,ni zdravo,ni dobro za družine,...,pa vseeno jaz popijem zdaj 1x do največ 2x na mesec,pa takrat v veliki količini.Jebi ga,tako je,si dam malo duška.

    • MK 16:13 10.april 2020.

      Čestitke. Upam da greš v avto potem. Veš jaz imam v avtu dvigalko za gume menjat. Si bom tudi dal duška, če se "srečeva".

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:10 10.april 2020.

      Ah,saj ne bi bilo prvič.5 litrov vina za dobro voljo,pol pa gas med največjim sneženjem, takrat ko je bil žled 2014,če se spomniš.

    • Ivo 03:58 12.april 2020.

      Kot doberšen del sorojakov. Vedno sem se spraševal kaj je razlog temu; zafrustriranost, občutek manjvrednosti, nezmožnost najti žensko, ki te izpolnjuje, nezmožnost ukvarjanja s športom, najti užitek v življenju samem ali preprosto samodestruktivnost, ki izvira iz večstoletnega hlapčevstva celotnega naroda. ...prikaži več Nikoli ne bom vedel...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.