Slovenija
265 ogledov

P. Damijan: "Je Janša neprišteven?"

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 20:31 03.september 2012.

    ...mr.big...zakaj danes to podjetje posluje z tako izgubo?????? ...se je kdo vprašal???? zakaj toliko ljudi zaposlenih dobiva ogromne honorarje...pardon plače???? ...zakaj je zaposlen Pogorevc, vatikanski palček....in še in še......ker ni bilo nekomu ugodeno, pa dajmo uničit! ...ti je znan ta scenarij???

  • McClain 22:46 03.september 2012.

    tud jaz imam tocno tak status kot ti, in tudi jaz si enako mislim oz sem preprican. Zgleda da jih je en kup ki nic ne delajo in vlecejo denar kar tako od nekod, a jim bo odklenkal.

  • Osmi 07:23 04.september 2012.

    Saj ni čudno, če pa dosedanja vlada ni izvedla še nobenega ukrepa za povečanje zaposlitve ali priliva tujega kapitala. Vse kar znajo je odpuščati, jemati plače in socialne prispevke in višati cene goriva, ter tudi kot zgleda hrane in ...prikaži več stvari brez katerih ni mogoče preživeti.Mislim, da je čas za tehnično vlado, ki bo vedela za kaj se pri vsej stvari gre!

  • mrki 09:27 04.september 2012.

    eh , ja še en , ki mu tudi Balažic v avstraliji ne more pomagat, ker ne najde klinike!! ( upam da ves kdo je Balažic ? ) , kar se pa tiče prazne denarnice pa mi potem razloži zakaj ...prikaži večj si je Borat potem na leto sposodil 2 miljardici !? - bo šlo ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.